Jump to content
Dogomania

AnnaAntonina

Members
 • Content Count

  672
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About AnnaAntonina

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Ostrowiec Świętokrzyski
 1. Witaj,

  serdecznie zapraszam na wątek Hugo i Bossa - dwóch psiaków, które miesiącami błąkały się po Otwocku, by w końcu trafić do hyclowskiego pseudoschroniska...

  http://www.dogomania.pl/threads/198051

  Zostali stamtąd zabrani w ostatniej chwili i od kilku miesięcy w hotelu czekają na domy. Niestety psiaki nie mają pełnych deklaracji, co prowadzi do coraz większych długów :( Bardzo proszę o wsparcie w ich imieniu - przede wszystkim finansowe, ale także podnoszenie wątku i bazarków, rozsyłanie ich, pomoc w ogłoszeniach.

  Zapraszam również na aktualne bazarki:

  http://www.dogomania.pl/threads/216621

  http://www.dogomania.pl/threads/217250

  http://www.dogomania.pl/threads/217491

 2. Witam Cię serdecznie.

  Chciałam zaprosić Cię na 3 wątki naszych podopiecznych. Absolutnie wyjątkowych. Absolutnie wpatrzonych w człowieka. Pozbawionych absolutnie szans na dom z powodu braku funduszy :-( Proszę, zajrzyj na wątek i zostaw po sobie choć jedną "HOPkę", aby ktokolwiek zauważył.

  1. Babcia Rita z wielkimi guzami >> KLIK

  2. Połamany szczeniak Nikon >> KLIK

  3. Wychudzona, ledwo żywa Ziutka >> KLIK

  Dziękuję!

 3. Bardzo proszę o oczyszczenie odrobinki miejsca w skrzynce odbiorczej:)

 4. Witam serdecznie, mam przyjemność zaprosić Cie do nietuzinkowej DOGOkawiarenki! Serwujemy pyszne ciasta, kawy i dania! A to wszystko by spłacić 10tys długu Bielskiej FUNDACJI ZMIEŃMY LOS, Smacznego! p.s. Pamiętaj! Tutaj nie musisz liczyć kalorii ;)

  zapiekane-roladki-szparagi-kurczak-boczek-01-2.gif

 5. Fuga ma szanse po 5 latach w schronisku na dt:

  Potrzebne są deklaracje ,stałe,jednorazowe,czasowe,bazarki i podnoszenie wątku.

  Zapraszamy u nas zawsze będziesz miło widziany :)

  http://www.dogomania.pl/threads/210621-Fuga-ma-szanse-na-dt-potrzebne-deklaracje-na-dt-transport.(schronisko.BP)

 6. Zapraszam na dziecięcy bazarek dla Pasterzowych tricolorków i jednej białaski.

  index.php?get=1&f=1

 7. Zapraszam serdecznie na bazarek, z którego dochód przeznaczony będzie między innymi na maluszki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206831[/url]
 8. http://www.dogomania.pl/threads/206252

  Cegiełki na psiaki głodujące w schronisku w Radomsku. Jedna cegiełka = jeden posiłek.

  Prosimy również o podnoszenie bazarku :) Pozdrawiam, faith35.

 9. Bardzo Cię proszę o ponowne wysłanie mi adresu Twoich rodziców, bo mam teraz ul. Takaataka /4 i nie wiem czy przed 4 miał być numerek bloku, czy nie. Z góry dziękuję.

 10. Przed chwilą dzwoniła moja mama, że chce wziąć Kubę do siebie. Uważam, że to rozwiązanie najlepsze z możliwych. Moja mama wie, jakim psem jest Kuba. Nie decyduje się na kota w worku. Jest gotowa z nim pracować. Jest silniejsza psychicznie niż ja i ma większe doświadczenie z psami,więc na pewno sobie poradzi. A przede wszystkim Kuba uniknie kolejnego wstrząsu wiążącego się ze zmianą otoczenia, z całkiem obcymi opiekunami.
 11. Kompletnie nie radzę sobie z Kubą. Jestem kłębkiem nerwów, naprawdę na skraju wytrzymałości psychicznej. Kiedy jestem z Kubą w domu, to boję się, czy nie zapuka do nas jakiś niespodziewany gość. Jeżeli wiem, że ktoś ma przyjść - tak jak np dzisiaj Viris - to witamy z Kubą gościa na dworze. Dzwonek już dawno zdjęłam. Ale i na dźwięk pukania Kuba reaguje istnym szałem - biegnie do drzwi, agresywnie obszczekuje, za nic w świecie nie chce wpuścić gościa do domu. Wizyta listonosza urasta do rangi wielkiego problemu. Bo wiem, że będę psa musiała spod drzwi zabrać do innego pokoju i go tam zamkną
 12. Witam, 17.02 skończył się mój bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201999[/url] . Użytkowniczka Jaga. miała zapłacić za zakupioną rzecz zaraz po jego zakończeniu. Na początku miałyśmy kontakt, dwukrotnie podawałam użytkowniczce dane do przelewu. Niestety kontakt się urwał, a wpłaty jak nie było, tak nie ma. Jaga. nie odpowiada na prywatne wiadomości. Bardzo mi przykro, bo wciąż się łudzę, że być może ona przelała pieniądze, a one jakimś cudem nie doszły. Ale gdyby tak było, to pewnie skontaktowałaby się ze mną, żeby wyjaśnić sytuację.
×
×
 • Create New...