Jump to content
Dogomania

Jamniczek porzucony w STANISŁAWOWIE koło Mińska Mazowieckiego ZNALAZŁ NOWY DOMEK:)


magdus84

Recommended Posts

[FONT=Garamond][SIZE=4][B][COLOR=black]Moi Drodzy!!![/COLOR]

[U]Info sprzed chwili 10.03.2011r.

[/U][COLOR=red][SIZE=5][U]Pan Mirek to wspaniały człowiek. Znalazł naszemu biedakowi nowy domek:) Pieska przygarnęło małżeństwo z Warszawy, u których ma się bardzo dobrze! Prosiłam o relacje za jakiś czas na temat jamniczka.[/U][/SIZE] :multi::lol::loveu:[/COLOR]

21.02.2011r.
Dzisiaj otrzymałam kolejny telefon, że moja poszukiwana sunia prawdopodobnie przebywa u pewnego Państwa w Stanisławowie..pojechaliśmy tam..niestety okazało się, że to jamniczek (nasza ma tylko mordkę przypominającą jamnika, ale jest kundelkiem o długich łapkach-na zdjęciach ludzie tego nie spostrzegają, że jest wysoka).:-(

Strasznie żal mi tej psiny, ale nie mogłam go wziąć, ponieważ jadę już w weekend zaadoptować psiaka ogłoszonego tutaj na dogomanii:-( Bidulek jest grzecznym, inteligentnym, czystym i bardzo przyjaznym psiakiem. Zna różne komendy (łapa, siad, połóż się..), tuli się do wewnętrznej strony dłoni. Ma cechy psa wychowywanego w domu. Utyka na jedną tylną łapkę - nie wiem dlaczego. Ci Państwo trzymają go w ciepłej kotłowni, ale nie wiem jak długo tak będą. Oni nie chcą mieć psa w domu, a ten na podwórko się nie nadaje:-(

[/B][COLOR=red][COLOR=black]Może jednak ktoś szuka swojej zguby? Albo przygarnie pięknego i bardzo [IMG]http://ifotos.pl/galeria/wawx[/IMG]mądrego jamniczka??????????

Zdjęcia niestety z telefonu:[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red][U]
[IMG]http://ifotos.pl/galeria/wawx[/IMG][/U][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][URL]http://ifotos.pl/galeria/wawx[/URL]



[IMG]http://s2.ifotos.pl/img/SNC00381j_hrpeqax.jpg[/IMG]



[IMG]http://s2.ifotos.pl/img/SNC00382j_hrpeqsw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jak Wasza zguba? Pewnie macie ręce pełne roboty. My na Śląsku mamy teraz mały sajgon, bo zaginęła jedna z suczek, która z naszego schroniska została adoptowana. Wywinęła się z szelek na spacerze po jednym dniu. Nie zna tej dzielnicy, jest niezaradna, mrozy potężne. Wszyscy po pracy w schronisku do późnej nocy chodzą, rozwieszają plakaty, nawołują. No ale nas jest więcej. Wyobrażam sobie jak musicie być wykończeni szukaniem waszej małej. A dawaliście ogłoszenia w prasie? To czasem jest dobre rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

:-(:-(:-( Nasza Malutka niestety wciąż poszukiwana. Na szczęście coraz więcej ludzi próbuje nam pomóc, z różnych instytucji. Ogłoszenie w prasie lokalnej dałam w dwóch gazetach, zobaczymy jaki będzie odzew. Niestety dopiero w tym tygodniu daliśmy, jakoś wołałam plakaty i sama jeździć, pytać ludzi i wołać..wydawało mi się, ze mam wtedy większe prawdopodobieństwo odnalezienia jej, nie chciałam tracić nawet godziny na siedzenie w domu. Po trzech tygodniach rozwieszania plakatów (notorycznie są zrywane, albo zaklejane:angryy:) ulotek, telefonów do różnych instytucji, internetowych ogłoszeń, pytania ludzi, łażenia po lasach, wsiach, zakamarkach, w nocy i nad ranem, przypomniałam sobie o prasie:razz:

Życzę powodzenia w odnalezieniu zguby z całego serca! Musi się znaleźć!

A ja martwię się też podwójnie..o tego jamnika co utykał..a co nie okazał się naszą Goldi..można jakoś przy współpracy z fundacją mu pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Jamniczek wciąż jest u Państwa, nikt się po niego nie zgłasza, ciężko się od ludzi cokolwiek dowiedzieć. Oni póki taki mrozy to go przetrzymają, ale potem puszczą..a i tak on ucieka w dzień przez bramę, a na noc wraca do nich..co nie jest mądre, bo kuleje i w obcym miejscu:( Żal mi biedaka:( Pomóżcie Drogie Koleżanki, doświadczone w temacie:)

Link to comment
Share on other sites

Koło Mińska Mazowieckiego, rozmawiałam z Panią, która szuka w Dziarnie jamniorka, ale to raczej na pewno nie ten.

Wysłałam do Pani z ogłoszenia zdjęcia, niestety to nie jej psiak. :( Tanitka moja znajdka zaginęła, tamtej Pani z chorym kręgosłupem również znajdka po przejściach :( Dlaczego niektórym psom nie jest dane sielankowe życie, choć właściciele bardzo by tego chcieli?:(

Link to comment
Share on other sites

Oni właśnie go nie chcą, bo domowniś, a ludzie tylko do budy i do podwórka chcą..ale na szczęście nie są złymi ludźmi, bo nie mają serca go nie wpuścić na noc i nakarmić. Pan wie, ze interweniuję w sprawie psiaka i niebawem będzie trzeba go stamtąd zabrać.:-(

Link to comment
Share on other sites

Nie o to chodzi, że mogę tylko gdyby to było tu niedaleko mnie to w razie czego na chwilę bym go przejęła gdyby chcieli go wyrzucić. Mam zawalony dom tymczasami i kolejkę więc stały pobyt jest niemożliwy bo nie dam rady.
Skoro ludzie dają mu chwilowo jeść i pospać w cieple to trzeba szukać mu domu w tym czasie, a ich potraktować jako tymczas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdus84']:-(:-(:-( Nasza Malutka niestety wciąż poszukiwana. Na szczęście coraz więcej ludzi próbuje nam pomóc, z różnych instytucji. Ogłoszenie w prasie lokalnej dałam w dwóch gazetach, zobaczymy jaki będzie odzew. Niestety dopiero w tym tygodniu daliśmy, jakoś wołałam plakaty i sama jeździć, pytać ludzi i wołać..wydawało mi się, ze mam wtedy większe prawdopodobieństwo odnalezienia jej, nie chciałam tracić nawet godziny na siedzenie w domu. Po trzech tygodniach rozwieszania plakatów (notorycznie są zrywane, albo zaklejane:angryy:) ulotek, telefonów do różnych instytucji, internetowych ogłoszeń, pytania ludzi, łażenia po lasach, wsiach, zakamarkach, w nocy i nad ranem, przypomniałam sobie o prasie:razz:

Życzę powodzenia w odnalezieniu zguby z całego serca! Musi się znaleźć!

A ja martwię się też podwójnie..o tego jamnika co utykał..a co nie okazał się naszą Goldi..można jakoś przy współpracy z fundacją mu pomóc?[/QUOTE]

Nasza zguba się odnalazła w sąsiednim mieście. Bardzo daleko odeszła w ciągu jednej doby. Na szczęście była zaczipowana. Trzymam mocno kciuki za Waszą maliznę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...