Jump to content
Dogomania

Gusia! Nareszcie ma DOM


Basia1244

Recommended Posts

  • Replies 960
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']Bierzemy małą do BDt, chyba że będzie wymagała kosztownego leczenia, to poproszę o pomoc i na pewno będę oczekiwała pomocy w ogłoszeniach.
Jak załatwić sprawę formalnie?[/QUOTE]

Jutro zapytam się czy mogę ją wyciągnąć przed terminem, myśle, że nie bedzie problemu.
Co do leczenia, to moge tylko zaproponować naszych wetów, schroniskowych.
O te formalności chodziło? :) Oczywiście z ogłoszeniami pomożemy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']Jutro zapytam się czy mogę ją wyciągnąć przed terminem, myśle, że nie bedzie problemu.
Co do leczenia, to moge tylko zaproponować naszych wetów, schroniskowych.
O te formalności chodziło? :) Oczywiście z ogłoszeniami pomożemy:)[/QUOTE]
Mam na myśli na jakiej zasadzie zabrać ją ze schronu ?

Link to comment
Share on other sites

Asia wypełni dokumenty i ją wyciągnie. Może wziąć na mnie, albo na ciebie, tak czy siak, leczenie będzie w tym przypadku (gdyby było jakieś leczenie potrzebne) na koszt schronu, sterylkę trzeba zaraz zapisać - żeby już w kolejce stała, to też Asia przypilnuje i też będzie na schron. Szczepienia już ma , a odrobaczenie to się dowiem.

Link to comment
Share on other sites

A jak chcesz mieć porządek w papierach, to po tych 2 tygodniach wypisz ją na mnie jako ds i potem się czipa przepisze, chyba, że Poker będzie chciała ją na siebie - wtedy już całkowicie sama decyduje, a leczenie jakby się pojawiło to na schron - ale ona zdrowa jest. Asiu! Tylko wpisz ją na listę do sterylki - ja ci jutro telefonicznie przypomnę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']A jak chcesz mieć porządek w papierach, to po tych 2 tygodniach wypisz ją na mnie jako ds i potem się czipa przepisze, chyba, że Poker będzie chciała ją na siebie - wtedy już całkowicie sama decyduje, a leczenie jakby się pojawiło to na schron - ale ona zdrowa jest. Asiu! Tylko wpisz ją na listę do sterylki - ja ci jutro telefonicznie przypomnę![/QUOTE]

od razu ją z nrem wpiszę i bedzie jak ta lala:) Czyli wszystko od Poker zależy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']tego to ja niestety nie wiem, ale wszystkiego sie jutro moge dokładnie dowiedzieć:)[/QUOTE]
mniej więcej, babcia czy pani w dojrzałym wieku ?
1,5 roku ? czyli młodzież :evil_lol:
Ale czy my spełniamy kryteria doświadczonego DS ?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że akurat te kryteria spełniacie. :) Na razie w pierwszym poście podałam swoje dane do ogłoszeń, ale powinnam zmienić na Twoje , bo już na wątek zaprosiłam specjalistkę od roboty hurtowej :) i liczę na masę ogłoszeń. Gopi jest najprawdopodobniej siostrą Toga, który jest na dt u ulv.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...