Jump to content
Dogomania

Niewidomy staruszek Bunio po horrorze u arktyki,po "wczasach" u fur , juz w domku :)


BUDRYSEK

Recommended Posts

kolejna wpłata dla Bunia
mam 470,00
od Maryli M z FB 30,00
razem przelałam dzisiaj 500,00 do Juli84
stan konta Bunia u mnie [B][COLOR=red]0,00[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Jeżeli pojawią się nowe wpłaty to oczywiście podam ale przydałyby się foty od Arktyki oczywiście z Buniem w roli głównej[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki, witam:) mam info od Budryska: na jej prośbę informuję że Bunio ma szansę na DS))
Szukamy teraz TRANSPORTU TORUŃ-BIELSKO!
Jak ktoś może pomóc- proszę o kontakt telefoniczny z Budryskiem- telefon ma w podpisie
:) :)

(i mam nadzieję że mnie nie zabijecie- korzystam z okazji prosząc o zajrzenie na wątek Kaji- też niejako podopiecznej Budryska w schronisku - ogłaszamy ja 3ci miesiąc i nie ma żadnego zainteresowania- najmniejszego
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/198742-Poka%C5%BC-Kaji-%C5%BCe-wraz-ze-starym-rokiem-odejdzie-w-zapomnienie-stare-%C5%BCycie.../page11"]http://www.dogomania.pl/threads/198742-Poka%C5%BC-Kaji-%C5%BCe-wraz-ze-starym-rokiem-odejdzie-w-zapomnienie-stare-%C5%BCycie.../page11[/URL])

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŚWIAT']Cioteczki, witam:) mam info od Budryska: na jej prośbę informuję że Bunio ma szansę na DS))
Szukamy teraz TRANSPORTU TORUŃ-BIELSKO!
Jak ktoś może pomóc- proszę o kontakt telefoniczny z Budryskiem- telefon ma w podpisie
:) :)

[/QUOTE]

[SIZE=4]Ten transport BARDZO PILNIE POTRZEBNY!...[/SIZE][B][SIZE=4]

TORUŃ- BIELSKO BIAŁA...

ew. TORUŃ- KATOWICE!

[/SIZE][/B][SIZE=4]NA Bunia czeka domek... nie straćmy okazji dla ślepego staruszka ze względu na brak transportu...[/SIZE][B][SIZE=4]może macie jakiś pomysł???
[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina0409']A na fb jest prośba o transport?[/QUOTE]

Nie wiem tego... i jeśli mogę Was prosić- [B]wrzuccie tę informację i prośbę na FB ([/B] nie wiem nawet,czy staruszek ma wydarzenie... sorry, ale Budrysek nie jest w stanie wejść na neta, więc wrzuciła mi temat i prośbę... a ja nie mogłabym nie przekazać jej ,bo od slepaczka i staruszka, który ma szansę na domek!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena']strasznie sie cieszę że dziadziuś ma szansę na domek! mam nadzieje ze wszystko sie uda, ze znajdzie sie transport i malenstwo bedzie szczesliwe. tylko cioteczki sprawdzcie dobrze ten domek...[/QUOTE]

Domek sprawdzony, bo to mogła zrobić sama Budrysek... tak więc teraz wszystko rozbija się o transport- sama nie może jechać, a i na interenet nie ma szansy wejść... ale pod telefonem jest stale dostępna... pomóżcie staruszkowi- nie często domki dla staruszków i to slepaczków się zdarzają...[B]pomóżcie zorganizować transport z Torunia do Bielska... ew. z Torunia do Katowic lub okolic- Budrysek podjedzie po Bunia.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

jeżeli coś Was to urządza to 16 kwietnia (wcześnie rano) jadę na targi z Bydgoszczy do łodzi, mogłabym wyjechać trochę wcześniej, podjechać do torunia i zabrać dziadzia... to byłaby połowa trasy. tylko ktoś by musiał sprawnie go ode mnie odebrać. można by było zrobić transport łączony albo żeby Budrysek po niego wyjechała do tej łodzi... jeśli to nie za daleko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena']jeżeli coś Was to urządza to 16 kwietnia (wcześnie rano) jadę na targi z Bydgoszczy do łodzi, mogłabym wyjechać trochę wcześniej, podjechać do torunia i zabrać dziadzia... to byłaby połowa trasy. tylko ktoś by musiał sprawnie go ode mnie odebrać. można by było zrobić transport łączony albo żeby Budrysek po niego wyjechała do tej łodzi... jeśli to nie za daleko.[/QUOTE]

dzieki cioteczki, ze jestescie u Bunia u mnie z czasem na net jest krucho ostatnio :(

na ta chwile mozemy miec transport prawdopodobnie w poniedz.
jest to transport platny...ile jeszcze nie wiem?

dzieki Magdalena za propozycje :)

domek jest rewelacyjny i nie moze doczekac sie na BUnia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...