Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

2 minuty temu, łamAga napisał:

Kiedy dokładnie wyjeżdzacie ?

Mieliśmy wyjeżdżać jutro między 16 a 17 ;) Ale przez Bogdana chorobowe w zeszłym tygodniu jest afera w pracy i dopiero jutro sie dowie czy ma piątek wolny :/ Jeśli mu cofnęli ten dzień wolnego, to wyjedziemy dopiero w piątek popołudniu :P

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Matko boska to tam już chorować nie można ? zjeby genetyczne normalnie :/

Mimo że będzie Ciebie tutaj brakowac to fajnie jak byście wyjechali planowo :P

Oprócz niego nie było jeszcze 2 kolesi, czyli 50% personelu na jego dziale :D I nie miał kto pracować :/ Ale to jest pikuś. Bardziej wkurzył ich fakt, że to ja zadzwoniłam, że nie przyjdzie do pracy! Na nic było tłumaczenie, że jesteśmy ze sobą ponad 16 lat i w chorobie jedno drugiemu pomaga ;) Nic ich to nie obchodziło :/

Też bym chciała, ale będę wiedziała dopiero jutro o 15:30 kiedy jedziemy :(

Link to comment
Share on other sites

Teraz, *Magda* napisał:

Oprócz niego nie było jeszcze 2 kolesi, czyli 50% personelu na jego dziale :D I nie miał kto pracować :/ Ale to jest pikuś. Bardziej wkurzył ich fakt, że to ja zadzwoniłam, że nie przyjdzie do pracy! Na nic było tłumaczenie, że jesteśmy ze sobą ponad 16 lat i w chorobie jedno drugiemu pomaga ;) Nic ich to nie obchodziło :/

Też bym chciała, ale będę wiedziała dopiero jutro o 15:30 kiedy jedziemy :(

Ehhhh co za polityka .....

No to późno się dowiesz :/ ile czasu pojedziecie ?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Ehhhh co za polityka .....

No to późno się dowiesz :/ ile czasu pojedziecie ?

Musiał się czegoś czepić i tyle :/ To tak w skrócie :P

Planowo to maks 5h, ale pod warunkiem, że nie będzie żadnych korków (w co nie wierzę :/) Więc przy dobrych wiatrach to na 22 powinniśmy być ;) Ale jestem realistką i stawiam na 23-24 ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Musiał się czegoś czepić i tyle :/ To tak w skrócie :P

Planowo to maks 5h, ale pod warunkiem, że nie będzie żadnych korków (w co nie wierzę :/) Więc przy dobrych wiatrach to na 22 powinniśmy być ;) Ale jestem realistką i stawiam na 23-24 ;)

Nie dla mnie takie podróże a jeszcze z małymi dziećmi to już w ogóle :/

Link to comment
Share on other sites

Aga, 5-7h to jest pikuś ;) Tym bardziej, że Nathan będzie "aktywny" jakieś 2h podczas jazdy, potem będzie spał. Wyjazd w niedzielę w drogę powrotną planujemy o 19-20, to będą spać obaj całą drogę ;)

Masakra będzie jak będziemy jechać do PL, bo wtedy to 10-12h :/

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Aga, 5-7h to jest pikuś ;) Tym bardziej, że Nathan będzie "aktywny" jakieś 2h podczas jazdy, potem będzie spał. Wyjazd w niedzielę w drogę powrotną planujemy o 19-20, to będą spać obaj całą drogę ;)

Masakra będzie jak będziemy jechać do PL, bo wtedy to 10-12h :/

A to już bym chyba nie dała rady :P może to wina mojej choroby lokomocyjnej ale ja sie męczę podczas jazdy , jak jade 5h to zdycham reszte dnia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...