Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Wyspać funny.gif Kawał tygodnia :P

Dziś, oprócz standardowych pobudek na siku i przy obracaniu się z boku na bok, miałam pobudkę o 2:30, bo Theodor miał koszmary i chciał spać ze mną :P A dosłownie półgodziny później, ktoś ( z zastrzeżonym numerem) dzwonił na telefon stacjonarny :/

O matko to rzeczywiście nie fajnie , kto ma fajne poczucie czasu :/ ale sobie wyobraź to wstawanie w nocy , przewijanie , "cyckowanie" . lulanie :D

Link to comment
Share on other sites

Ty Madziu jeszcze w dwupaku, a ja przydreptałam z gratulacjami :P. W takim razie nadal ściskam kciuki i powodzenia życzę. Kiedyś wrócę na oglądanie zdjęć jak mi się znowu uda dogrzebać do Waszego wątku ;)

 

 

Najpierw dogo było errorem jak miałam czas na dłużej wejść a teraz nie mam większości subskrypcji. Nie zachęca żeby tu wracać... Nie wspominam że kompletnie nie kumam jak się tu poruszać.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, *Monia* napisał:

Ty Madziu jeszcze w dwupaku, a ja przydreptałam z gratulacjami :P. W takim razie nadal ściskam kciuki i powodzenia życzę. Kiedyś wrócę na oglądanie zdjęć jak mi się znowu uda dogrzebać do Waszego wątku ;)

Najpierw dogo było errorem jak miałam czas na dłużej wejść a teraz nie mam większości subskrypcji. Nie zachęca żeby tu wracać... Nie wspominam że kompletnie nie kumam jak się tu poruszać.

Monia, wpadnij w weekend albo po weekendzie, to powinnam być już "po" ;)

9 godzin temu, kalyna napisał:

jeszcze w dwupaku?

zamiast na porodówce to ty na dogo szalejesz, pięknie :D

Tak, jeszcze w dwupaku :/

Korzystam z dogo, póki mam czas :P

33 minut temu, Paulina94 napisał:

Hej :)

Też wpadłam zobaczyć, czy jeszcze w dwupaku jesteś :P Jak samopoczucie :) ?

Hej Paulina :)

No, jeszcze trzeba poczekać na wypakowanie :D

Samopoczucie niby ok, ale wiadomo, że czekam na godzinę "zero", a to trochę już męczy :/

 

A co do filmiku, to niektórzy chyba mają za dużo czasu, że szukają takich rzeczy w necie :P :D

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Ania :) napisał:

A tego quada kto później myje ? xd Theo brudny ale szczęśliwy :D

Bogdan :) I najpierw musiał też opłukać jego ubranie, zanim ja wrzuciłam je do pralki ;)

18 minut temu, Aleksa. napisał:

Upsss :D

Przed chwilą pokazali mi filmik i po takim błocie jak on jeździł, to nie dziwne, że tak wyglądał :D

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, *Magda* napisał:

Monia, wpadnij w weekend albo po weekendzie, to powinnam być już "po" ;)

 

A co do filmiku, to niektórzy chyba mają za dużo czasu, że szukają takich rzeczy w necie :P :D

Jestem ponownie i będę czuwać bo dostałam nawet powiadomienie że mnie zacytowałaś i mogłam tu szybko dotrzeć :D

 

Znalazłam na fb ten filmik :P. A że nadal karmię i miewamy sporadycznie trudniejsze nocki to mnie to rozbawiło i musiałam się podzielić ;)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, *Monia* napisał:

Jestem ponownie i będę czuwać bo dostałam nawet powiadomienie że mnie zacytowałaś i mogłam tu szybko dotrzeć :D

 

Znalazłam na fb ten filmik :P. A że nadal karmię i miewamy sporadycznie trudniejsze nocki to mnie to rozbawiło i musiałam się podzielić ;)

No to nie wyłączaj powiadomień ;) Albo jak coś, to szukaj od razu w grupie I, w galeriach-tak będzie w miarę szybko ;)

Podziwiam, że chce Ci się tak długo karmić :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...