Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Hej Marta :)

 

Ola, ja na bank nie będę tyle czasu pracować :P

Nawet nie mam zamiaru pracować na przełomie listopad/grudzień :P

Moja praca się do tego nie nadaje :/

Poza tym, jestem w takiej sytuacji, że albo pracuję do samego macierzyńskiego, albo jak już wezmę chorobowe, to już ciągnę je do samego porodu :/

Link to comment
Share on other sites

Trochę bez sensu :/ ;)

 

Nie zupełnie bez sensu :P

Pracuję przez pośrednika. Moje chorobowe jest naliczane ze średniej przepracowanych godzin, w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Jeśli np. pójdę sobie na 2 dni chorobowego i potem pójdę do pracy, to jeśli wezmę po jakimś czasie kolejne chorobowe, to te 2 dni będę miała liczone jako dni niepracujące. Automatycznie, moje kolejne chorobowe będzie niższe, bo spadnie mi średnia godzin przepracowanych :/

A wiadomo, że z każdym miesiącem będę coraz większa, cięższa i będzie mi coraz trudniej przepracować 8h, więc będę brała wtedy chorobowe :/

Tylko bym na tym straciła finansowo :( Więc jak już mam iść na chorobowe, to raz, a porządnie :)

A druga sprawa, że już mnie męczy takie jeżdżenie wózkiem, ciągłe z niego schodzenie, znowu wchodzenie....

Nie nadźwigam się co prawda, ale i tak mam męczącą pracę :/

Link to comment
Share on other sites

Powiem im za półtora tygodnia. Jeśli wszystko z ich strony będzie ok, to dam im trochę czasu, żeby znaleźli kogoś na moje miejsce ;)

A jeśli wyczuję, że jest to dla nich problem i będą się chcieli mnie "pozbyć", to od razu jadę do lekarza po zwolnienie ;)

Link to comment
Share on other sites

No takz ale w sumie to początek ciąży, wiec jeszcze można pozarabiac, a tak ok. 6 miesięcy nic nie robienia :D nie w moim stylu..no ale jak masz taką pracę no to cóż wyjścia nie ma.

 

Nie zupełnie "nic nie robienia" :P

Muszę znaleźć nową szafę, bo w tej nie zmieszczę Theodora i "Cosia" :D

Trzeba przejrzeć i odświeżyć niemowlęcą garderobę, poskładać na nowo łóżeczko....

Zajęcia będę miała aż nadmiar ;)

 

Ola jak Magda ma już małe dziecko to nie ma opcji nawet na jeden dzien nic nie robienia :P

 

To fakt :/

Link to comment
Share on other sites

Jak nie, jak Theo w żłobku czy tam u niani haha :D

 

W przedszkolu :P

Teoretycznie jest zapisany 7:15-16:15 ;)

Ale jeśli będę na chorobowym, to tak długo nie będzie tam zostawał.

Nie mam sensu, żebym płaciła za obiady w przedszkolu, skoro w domu i tak będę gotować :P

Więc myślę, że ze 3x w tygodniu, będzie w domu już o 12 :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...