Jump to content
Dogomania

**Za stara na miłość? oj nie! Ma DS :) Maja za TM.


magdyska25

Recommended Posts

Jestem na zaproszenie Magdyśki - na razie jestem zawalona deklaracjami, ale na wątku podpalonego Kuby wyczytałam informację, że fundacja Mrunio zebrała ostatnio 120 000 zł, z czego tylko 40 000 zł wydano na razie na Kubę... Magdyśka przeczytaj post Kazika nr1688 na str. 68 ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/200481-Pies-podpalony-%C5%BCywcem-KUBU%C5%9A-w-trakcie-leczenia/page68"]http://www.dogomania.pl/threads/200481-Pies-podpalony-%C5%BCywcem-KUBU%C5%9A-w-trakcie-leczenia/page68[/URL]) - prezeska fundacji ponoć deklarowała się pomóc psiakom w potrzebie w trakcie rozmowy z Kazikową.... Spróbować nie zaszkodzi....

edit: link do fundacji Mrunio - tam są duże pieniądze na pomoc dla zwierząt: [url]http://www.fundacjamrunio.org/1/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 548
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na facebooku juz 87 osób. Super wynik.
Nina, może pisz komentarze, że potrzeba każdej złotówki.
Możesz podpatrzeć na moim wydarzeniu Pimpusia. Im więcej informacji na bieżąco, tym chętniej ludzie wpłacają pieniądze. :)

[url]http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=169109019807102&notif_t=event_wall#wall_posts[/url]

Ja też trochę pożebrze :P

Link to comment
Share on other sites

Kochani dziękuję za zainteresowanie!

Nie wiadomo jak reaguje na koty ale zawsze mogę zaprowadzić Ją do kociarni (wiem, że to jest niemiarodajne ale koty widzieć będzie).
Nie sądzę, żeby raptem miała "przypływ" sił i ganiała je morderczo bo sama nie ma sił i szybko się męczy, za szybko, trzeba będzie Jej jak najszybciej zrobić wszystkie badania.

Także trzymajcie kciuki w niedzielę! Bardzo mocno!

Edit:
Co do zmiany klatki. Uważam, że stres spowodowany zmianami może być duży, ten pies Jej nie tłamsi, Ona po prostu się Go boi bo jest agresywny ale głównie do osób/psów przez kraty.
Nie widzę, żeby Jej coś robił albo za bardzo się interesował.
Do niedzieli kochani...
Majeczko, wytrzymaj to już niedługo!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiga138']Dień Dobry Majeczko :)
Czy coś wiemy więcej na temat zmiany boksu ?????[/QUOTE]

Jak Magda napisała, ze względu na pojawienie się nowego potencjalnego wyjścia dziś jej nie przenosiłam. Na dłuższą metę z tym psem bym jej nie chciała zostawić, ale jeżeli w niedzielę się uda to te 3-4 dni zostanie w starej klatce. Przenosiny to też stres. Widziałam dziś Majkę i z daleka (nie za wiele udało się dojrzeć zza zębów jej kolegi) nie wygląda na wyjątkowo chudą, ale wygląda marnie. Posmutniała i postarzała się, do tego cały czas się trzęsie, kuleje. Nie wiem czy to ze stresu, czy źle się czuje/ coś ją boli. Na pewno schron jej nie pomoże w dojściu do siebie. Ona potrzebuje spokoju i dokładnych badań, indywidualnej opieki... Trzymam kciuki za niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wsparcie.
Wszystkim, którzy deklarują się przesyłam nr konta Majeczki.
Chcemy Ją wyciągnąć, żeby zbadać ale tyle niepewności się zrobiło, że zaraz oszaleje.
Tak naprawdę nie ma do tej pory opcji dt nawet na resztę Jej życia. Ona potrzebuje spokoju i wyciszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Chcemy Ją wyciągnąć, żeby zbadać ale tyle niepewności się zrobiło, że zaraz oszaleje.
Tak naprawdę nie ma do tej pory opcji dt nawet na resztę Jej życia. Ona potrzebuje spokoju i wyciszenia.[/QUOTE]

to coś się pokomlikowało? pojedzie dziewczynka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Jest chętna osoba do wsparcia na Facebook'u. Czy ktoś może wysłać dane do przelewu?? pls[/QUOTE]

p.Hania z facebook`a wyslala juz dzis pieniazki,tylko nie wiem jak to sie stalo,ze nie podalam ulicy-jest nazwisko,imie,miejscowosc ale bez ulicy-tak poszedl przelew.Mam nadzieje ze dojdzie bez problemu,jezeli nie dojdzie wysle jeszcze raz(podalam juz pelne dane)ale prosze dajcie mi znac na pw w razie czego! Moje tez dzis juz poszly!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...