Jump to content
Dogomania

Urodziła maluchy w grobie swojego pana - mama i dzieci już w swoich domach!


CoolCaty

Recommended Posts

[quote name='CoolCaty']Ła, super. Tylko czy domek poczeka na malutką?

I jeszcze pytanie do obecnej opiekunki rodzinki. Ile maluchy już zjadają jedzenia psiego w stosunku do wypijanego mleka z mamy? W schronisku ładnie jadły kurczaka i próbowały się dobierac do suchych chrupeczek, więc jestem ciekawa na jakim etapie są teraz.[/QUOTE]

poczeka,poczeka;) tylko pytanie czy sunia na nas zaczeka?:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 681
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bo to jest cudowne, jak pies potrafi być wierny. Do końca, do grobowej deski i nie liczy się tu chłód i głód. Próbowałam zasięgać informacji o rodzince, wiem, że na sunie jest ewentualna, chętna osoba ja jednak po okresie kwarantanny jestem gotowa na przyjęcie całej rodzinki. Mamusia zostanie u nas, a maluszki z czasem trafiły by do nowych , kochających je rodzin. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, Basia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barbara bawej']bo to jest cudowne, jak pies potrafi być wierny. Do końca, do grobowej deski i nie liczy się tu chłód i głód. Próbowałam zasięgać informacji o rodzince, wiem, że na sunie jest ewentualna, chętna osoba ja jednak po okresie kwarantanny jestem gotowa na przyjęcie całej rodzinki. Mamusia zostanie u nas, a maluszki z czasem trafiły by do nowych , kochających je rodzin. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, Basia[/QUOTE]

sunia jest nasza,mam taką nadzieję;) dopóki trzeba sunia będzie z maluszkami,nie będziemy ich rozdzielać ,nigdy w życiu. A skoro u Pani maluszki potem rozstaną się z mamą i sunia zostałaby u Pani,dlaczego więc nie mogłaby być u nas?:roll::roll: Zapewnię jej dom na zawsze i będzie u nas kochana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']szukajcie drugiej psiuni podobnej do Wiernej - bo domki pojawiają się jak grzyby po deszczu:cool3: i widzę, że biją się o nią:evil_lol:
może przy okazji jakiś inny znajdzie domek - myślę, że nie trzeba daleko szukać[/QUOTE]

taaa właśnie niech szukają:razz: bo Wierna to do nas przyjedzie;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że warto, ale musiałby ktoś panować nad sytuacją, tzn. wiedzieć, czy sunia jest w schronie jeszcze. Ona jest maleńka i śliczna, w dodatku czyściutka i zadbana, powinna szybko znaleźć domek, ze schronu też ktoś ją może zabrać przecież.

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest w schronisku. Ma około 1,5 roku i jest przerażona. Jednak wydaje mi się, że to chłopak, ale mogę sprawdzić jak coś.
W ogóle zwierzaki po zmarłych to tak najbardziej "bolaca mnie" grupa w schronisku. Jest ich dużo. Suczka w typie ON - przerażona mieszka na kociarni. Niewidoma suczka mix PON-a mieszka w biurze. I wiele, wiele innych :(

Jest suczka podobna o Wiernej - tez taka mała i delikatna - porzucona przez właściela. Ech - pełno ich :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś']Cioteczki w tym samym schronisku z którego jest Wierna czeka na pomoc jeszcze jedna kruszynka ,która trafiła tu po śmierci swojego pana.
Może ktoś znajdzie dla niej kącik w domu i sercu
[IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/98776540.jpg[/IMG][/QUOTE]

Jezu ,nie moge .....Czy jesteście w stanie jakos jej /jemu pomóc ? Czy to schron w Łodzi ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...