Jump to content
Dogomania

Plamka ma dom!


soboz4

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postaram się, muszę sobie spisać czego mam się dowiedzieć w czwartek, bo pamiętam że jakieś dwa psy (ale nie pamiętam jakie, czego mam się dowiedzieć i dlaczego), muszę nauczyć się notować wszystko bo pamięć zaczyna mnie zawodzić...

Link to comment
Share on other sites

czekam na wiesci, jak tam dzisiaj Plamisty. Szkoda mi bidoka :( taki los w tym wieku :(
poplakalam sie dzis nad nim :(
dorobilam mu kilka ogloszen (dokleilam na pierwszej stronie) w nastepnym tygodniu, jak w sobote nic sie nie stanie, moznaby mu wykupic ogloszenie w prasie, np. Echo Miasta, emisja w poniedzialek [B]30,75 PLN[/B] (bez zdjecia).

Ewentualnie jakby byla jakas pomoc w finasach, to moznaby wykupic wiecej emisji, lub wyroznienie.

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie znalazłam twój wątek Plamka!!!:D

Dostałam Plamkę w ostatnią sobotę na spacer pierwszy raz i muszę przyznać, ze jest psem całkowicie spokojnym i bezkonfliktowym:)
Na spacerze ciągle musiałam sprawdzać czy idzie ze mną, bo w ogóle nie ciągnie, a ja za bardzo jestem przyzwyczajona do psów, które niemiłosiernie ciągną xD

Teraz mam go na stałe, więc będzie wychodził 2 razy w tygodniu, chociaż tyle szczęścia mogę mu zapewnić na stare lata, dopóki go nie zaadoptują:(


Bożenko, czy Plamka ma aktualne ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

Może dzielnie człapał przed siebie, ale nie na tyle żebym czuła, że z nim na spacer idę.
Boję się, że z moim nawykiem po Habrze, jak będę go automatycznie odciągać od psa to mu krzywdę zrobię:(

Ludzie, którzy mają doświadczenie z agresywnymi i baaardzo ciągnącymi na smyczy psami (mówię akurat o sobie:D) nie powinni dostawać takich spokojnych psiaków, bo naprawdę krzywdę można zrobić i to niechący:(:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...