Jump to content
Dogomania

RUFUS - Niewidomy ONek


Romka

Recommended Posts

[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/350c8b3018c3ace7646459435891f97a,10,19,0.jpg[/IMG]
[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ed6df7a189044e0b4aed560fc6516535,10,19,0.jpg[/IMG]
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b5fda010b12d322ebb3630115d8cef06,10,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To był naprawdę dłuuugi spacer...wczoraj i dziś także.Dziś Rufi był tylko z Ewą.Nad rzeką chodzi sam bez smyczy,przychodzi przywołany,zatrzymuje się kiedy i my się zatrzymujemy,ciągnie na smyczy w znanym sobie terenie,w nieznanym chodzi przy nodze.Trąca nosem żeby go pogłaskać i już co raz lepiej się czuje.Rana nadal jest przemywana...we wtorek dalsze ustalenie co do pobytu Rufusa w lecznicy.Jutro pewnie też spacer...;)

Link to comment
Share on other sites

Melduję się dziewczyny:loveu::loveu:.
Wybaczcie, że nawaliłam z obecnością, ale cały czas jestem z głową w chmurach;), albo jak wolicie w Kędzierzynie:evil_lol:
Rozumiem, że jutro będziemy znać decyzję co dalej z Rufciem i kciuki potrzebne:cool3:
Oby to było już jutro!!!!:thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Jutro jadę do schroniska z dziadziusiem,który się do mnie przybłąkał!szkoda mi go bardzo,ale nie mam innego wyjścia!skręcę do p.doktor jeszcze raz zapytam.Myslę o nim codziennie!!![/QUOTE]

Sylwuś, nie martw się:glaszcze: Staruszek ogłoszenia ma, może się uda z domkiem:)

A w sprawie Rufuska czekam na dobre wiadomości!! Nieustająco :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Irenuś nie zauważyłam Twojego postu-przepraszam!Ja też Ci bardzo Dziękuję za Dziadunia,jeszcze siedzi blisko mnie,ale we wtorek muszę z nim jechać,odżywiłam go,ale na samą mysl o schronie robi mi się słabo!Myślałam,żeby go zostawić,ale boję sie bo musiałabym dać go do boksu z suniami nie wiadomo czy ta psina jest zdrowa.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co dziękować dziewczyny, będę puszczać ogłoszenia staruszka nawet jak będzie w schronie.
Sylwuś, ale mam prośbę.
Nie gniewaj się, że walę prosto z mostu;), bo wiesz, że nie robię tego złośliwie.
Napiszę szczerze, że te zdjęcia, które mam są kiepskie do ogłoszeń, a zdjęcia to podstawa.
Gdyby udało Ci się zrobić temu maleństwu:loveu: jakieś lepsze, przed wydaniem go do schronu, to byłoby super.
Gdyby Ci się nie udało, to gorąca prośba do dziewczyn, które jeżdżą o schronu, aby coś cyknęły:modla::modla:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...