Jump to content
Dogomania

Olusia z Olkusza. Pojechała do domku.


Onaa

Recommended Posts

[CENTER][B]Biedna kudłata kulka z Olkusza :-(.[/B]
[/CENTER]
Jak tam jest ?
Lepiej nie pytać :-(.
Sunia jest w kiepskim stanie.

To taka malizna.

Nie wiem o co dla niej prosić. O pomoc jakąś chyba.

[B][COLOR=green]Sunia została wyratowana i przebywa obecnie bezpiecznie w hoteliku w okolicach Krakowa.

[/COLOR]Sunia ma bolesne łapki, podnosi je tak przy chodzeniu, nie wiadomo z jakiego powodu, może była bita, może coś ją uderzyło :-(.[/B]
[CENTER]
[/CENTER]

[B]Wydatki:[/B]
wizyta u veta (zastrzyki i leki na odrobaczenie) 45zł
szczepienia - 50zł

[B]Planowane wydatki:[/B]
sterylizacja - ok.120zł


[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Prosimy o wsparcie dla Olusi.[/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

Tutaj maleńka przerażona jeszcze w schronisku.
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/schron/luty11/kudlatka1.jpg[/IMG]

[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/schron/luty11/kudlatka2.jpg[/IMG]

A tutaj już w hoteliku.

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6120/20110214120.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jak pisała Soema, sunia już bezpieczna. Jak wkleję później wyraźniejsze zdjęcia to będzie widać jaka to słodka psinka :).
Z tego co narazie wiem to Sunia jest przeziębiona, ma antybiotyki.
Przed adopcją trzeba ją będzie także wysterylizować.
Wsparcie finansowe, obecność na wątku i pomoc przy ogłaszaniu bardzo mile widziana :).

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich zainteresowanych losem Olusi .
Jak na razie znalazałm sponsora na hotel i napewno przez 2-3 miesiace moze go opłacac ,jest to pani Joasia ktora mial odemnie Maxia z wycietym jelitem a teraz ma głuchego z padaczka Igora .Ona w sumie ma 5 bid wiec nie mogla na moja prosbe wziasc ja na dt ale zaoferowala ze zasponsoruje hotel.
Potrzbuje dla suni ogłoszen i jezeli ktos mogłby wspomoc finansowo na leczenie i sterylke bede wdzieczna ,bo mam jeszcze inne psy w hotelu ,w ty jednego Zysia juz ponad 1,5 roku bo nikt nie chce psa z guzem odbytu.
Na razie po ulgowej cenie zaplaciłam u weta tylko za zaszczyki i leki na odrobaczenie 45 zł .Jeszcze musze zapłacic za transport ale dopiero w poniedziałek jak Bozenka wszystko przeliczy . Fundacja coli zapłaci za połowe transportu .
Sunia jest cudowna ,w kojcu dzisiaj było czysto ,a myslałam ze nie bedzie umiec trzymac czystosci bo wczoraj u weta sie załatwiła ale moze dlatego ze po dłyugiej podrózy i w stersie .Pies zrobił bardzo twarda ,brzydka kupe ,a wet powiedział ,ze to po złej jakosci suchej karmie .

A dzisiaj dostałm juz wiadomosc od weta ,ze pani ktora wczoraj u niego była ,a spotkaliśmy sie w gabinecie (miala szczeniaka coli ) adoptuje colaka z Olkusza po wyleczenieu bo na razie sie boi o małego

Link to comment
Share on other sites

A i jeszcze chciałam dodac ,ze Bozenka od razu sie w niej tez zakochała, mała wczoraj nie spuszczała z niej oka , jak ja wzielam od nij zeby mogła isc po colaka to od razu zrobiła przestraszona minke i błagającym wzrokiem patrzyła na Bozenkę .Bardzo za nia rozpaczała jak zostwiła ja w kojcu ,a dzisiaj ja radosnie powitała .Bardzo łdnie chodzi na smyczy ,nie ciagnie , jest grzeczna i posłuszna :lol:poprostu cudo.

Link to comment
Share on other sites

Pani Beatko jaka będzie cena sterylki? Jak nie będzie wysoka to zgłoszę ją tu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=16298593#post16298593[/url] pokryjemy może całość kosztów. Tylko tak mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Pani Beatko jaka będzie cena sterylki? Jak nie będzie wysoka to zgłoszę ją tu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=16298593#post16298593[/url] pokryjemy może całość kosztów. Tylko tak mogę pomóc.[/QUOTE]


W poniedziałek bede u weta to go zapytam .Napewno nie będzie drogo ,ona naprawdę liczy taniej bezdomniaką.
wielkie dzieki

Link to comment
Share on other sites

Tak, wiem. Właśnie Kołtunek i Olusia to bardzo podobne psiaczki. Obydwa niestety w bardzo złych warunkach, Olusia miała to szczęście że już jest bezpieczna, Kołtunek niestety jeszcze tam czeka :(.

Dla wyjaśnienia tego co pisała Foksia powyżej, to razem z Olusią opuścił to miejsce w Olkuszu inny kudłaty piesek w typie Collie, piesek był z tego co wiem w złym stanie, skrajnie zaniedbany, dobrze że znalazł się pod opieką fundacji pomagającej collakom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...