Jump to content
Dogomania

Szczenna suka w typie goldena błąka się w KUTNIE.


URIA

Recommended Posts

Mój TZ jest w tej chwili na delegacji w Kutnie, na budowie. Wczoraj na budowę przyszła suka w typie goldena. Od robotników dowiedział się, że suka przychodzi tam od sierpnia zeszłego roku, budowlańcy zostawiają jej jedzenie. W tej chwili wygląda tak jakby była szczenna lub już oszczeniona.

TZ próbował do niej podejść sam, z jabłkiem, a potem jeszcze z kiełbasą. Nie dało się. Chciał zabrać ją do weta, żeby ocenić czy szczeniaki są już na świecie i w jakim stanie suczka jest. Suka pozwala na podejście na 3 m, potem ucieka. Robotnik mówił mu, że ona wałęsa się po okolicy z watahą zdziczałych psów, jest bardzo nieufna. Kiedyś widział jak psy w tym ta goldenkopodona rozszarpywały padłą sarnę.

Macie jakiś pomysł co z tym dalej zrobić?

Sunia dziś nie przyszła na budowę. Budowa jest przy ul. Wschodniej, obok jest lasek i psy ponoć stamtąd przychodzą. W czwartek budowę zwijają, więc to ostatnie dni kiedy mój TZ tam jest, potem wraca do domu.

[SIZE="3"][B][CENTER]CZY JEST NA DOGO KTOŚ Z KUTNA??[/CENTER][/B][/SIZE]

zdjęcia suczki:

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_Oy7GkuY9QRs/TVAQsXyaZAI/AAAAAAAARxM/OLKUKfm-X5I/s576/kutno%20suka.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_Oy7GkuY9QRs/TVAQtbAqqgI/AAAAAAAARxQ/O2CbYya96qw/kutno%20suka%202.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_Oy7GkuY9QRs/TVAQuOa11qI/AAAAAAAARxU/oNgn5Sml7wI/kutno%20suka%203.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jest strasznie pękata,wygląda jakby miała się szczenic lada chwila.Biedna kruszyna,jak ona sobie da radę??musi być ktoś z Kutna lub okolic,poszukaj na mapie pomocy dogo [URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/[/URL] ,trzeba jak najszybciej ją złapać i nawet zawieźć do schroniska zeby się tam oszczeniła i uśpić miot,moze na sedalin ją złapać?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, nie mam pomysłu jak spremedykować szczenną sukę. Co jeśli szczeniaki już są na świecie? Przecież nie można jej wtedy zabrać... Kurde pech, że nie ma mnie na miejscu, pisze z drugiego końca Polski prawie. Potrzebny jest ktoś z Kutna :(

Link to comment
Share on other sites

URIA - w Kutnie, jest schron , Kotlińska 13, 24-3560542, może warto zadwonić jak tam jest- czy sunia miałaby tam szansę na choć chwilowe,bezpieczne schronienie i przede wszystkim na sterylkę aborcyjną ?

Zawiadomione już są ciotki goldeno-podhalańczykowate:Szarotka, mc_mother , Ciotki z Łowicza - sylwiso, Romka i Fund. Medor w Zgierzu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja Medor']a jak nie to zadzwoncie do medoru 42 715-49-33
proscie elbiete andrzejewska i pytajcie czy wezmiemy skombinujcie transport srodki finansowe na sterylę i już przeciez trzeba działac szybko

WSPOŁPRACUJEMY Z [FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][B]Zbigniew Skonieczka[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][B]ON MA STRZELBĘ Z NABOJAMI USYPIAJĄCYMI
[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][B]TO JEST BEZPIECZNE NAM OSTATNIO ODŁAWIAŁ SUNIE DZIKĄ I SZCZENNĄ[/B][/SIZE][/FONT]


[FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][B]tel xxxxxxx KOSZT 200 ZŁ ODŁOWIENIA TEN P MA SAMOCHÓD DZIAŁAJCIE NIE MA NA CO CZEKAC
[/B][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Dzowoniłam sie do P. Elżbiety - poradziła mi co robić, czyli mam zadzwonić do UM w Kutnie i wymusić na nich interewncję, wyłapanie tej suki i odzwiezienie jej do schronu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...