Jump to content
Dogomania

Pilne!Puchatek szuka domu!


smallischic

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny. Jak na razie jest szansa jedynie na dt, nikt nie chce Puchaci na ds...:((. Jeżeli to sie uda, puchatka znajdzie dt w warszawie.Musimy ją jeszcze tutaj na miejscu zaszczepić, wykąpać i nie wiem co z sterylizacją..
Pieniążki można wpłacac na konto FUNDACJI ZMIEŃMY ŚWIAT
60 1540 1203 2001 4288 0006 0001 d opiskiem Dla Puchatki.
Sunia musi pójść z tych błotnistych warunków....

Link to comment
Share on other sites

Poważnie???Bylibyśmy bardzo wdzięczni. Mieszka tam 30 piesków, przynajmniej 3 suczkom na razie szukamy domków....Nie mogą przebywać w takich warunkach, gdzie stale mają mokro i zimno...Tutaj walczymy o Puchatkę, ja już umieściłam na facebooku-Kudlacze do adopcji, kolejną sunię....A jak moglibyśmy tą karmę uzyskać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trisza']Dziewczyny. Jak na razie jest szansa jedynie na dt, nikt nie chce Puchaci na ds...:((. Jeżeli to sie uda, puchatka znajdzie dt w warszawie.Musimy ją jeszcze tutaj na miejscu zaszczepić, wykąpać i nie wiem co z sterylizacją..
Pieniążki można wpłacac na konto FUNDACJI ZMIEŃMY ŚWIAT
60 1540 1203 2001 4288 0006 0001 d opiskiem Dla Puchatki.
Sunia musi pójść z tych błotnistych warunków....[/QUOTE]

Trisza czy mozesz powiedziec cos o tym domku czy to płatny dt,ile pieniazkow potrzeba?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co się dowiadywałam od koleżanki, która szuka Puchatce domu , że DT będzie bezpłatny( mam nadzieję),my potrzebujemy tutaj na miejscu fundusze aby przygotować nusię do ewentualnego wyjazdu i pobytu w takim domu-zaszczepić, przebadać, przewieźć...Najlepszy byłby DS ale jak na razie cisza...:(((. Ja myślę,że na dzień dzisiejszy ok.150 zł. Nie mówię o przyszłościowej sterylizacji....ok 200 zł.Podałam post wyżej numer konta Fundacji z dopiskiem dla Puchatki. Każdy wpłata okaże się pomocna..Mamy zamiar w ogóle pojechać tam z weterynarzem aby obejrzał pozostałe 29 psów i powoli je szczepił....Następne dwie sunie z podwórka są do zabrania...:(((

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekujemy w imieniu Puchatki!!!Nadal nic nie wiadomo o DT....Zastanawiają się jakieś osoby z Warszawy, jedna ze Szczecina.
Może założyć wątek wszystkich tych psów, ok 30.Wlasciciele biedni, psy nocują w stodole, w wykopanym dole w ziemi:(. Potrzeba wszystkiego-bud, sterylizacji,odrobaczenia, misek, ciepłych koców, kołder, karmy. Psy są podrzucane na teren ich domu, ponadto więcej jest suczek i ryzyko narodzin kolejnych szczeniąt.Morze potrzeb:(.Budy myslę to podstawa i sterylizacja suczek. Ale nawet nie ma gdzie ich przetrzymać po zabiegach:(((. Dlatego chociaż dla kilku szukamy domów!Puchatka pilna!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']jesli nadal szukacie dla małej miejsca przyjmę ją do siebie. Mam hotel dla zwierząt we Wrocławiu. Pyze przyjme za darmo.[/QUOTE]
na wątku malutkiej Pyzy [QUOTE][url]http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=202126&goto=newpost[/url]
[/QUOTE] ogłasza się hotelik pati - może tam mogłaby pojechac Puchatka

Link to comment
Share on other sites

Myślę że dobrze byłoby zrobić osobny wątek wspólny dla tych wszystkich piesków co tam są gdzie Puchatka.

W dziale Przygarne psa jest ogłoszenie wtatara, że jest domek niesprawdzony jeszcze ale szuka suni takiej małej kudłatej z dłuższym włosem, może któraś z tych pozostałych by sie tam nadała, zobaczcie na wątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...