Jump to content
Dogomania

Spacerki Chorzowski park!


Basia&Safi

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja niestaty czas mam w weekendy na park.Bylam tam wczoraj z TZkiem ,w tygodniu mam duzo nauki :/ nie mozna zmienic terminu na piatek ? :D bo bym przyszla jeszcze ja i namowie TZka by wzial swoja sucz ;] 10 letnia dalmatenka w pelni zywiolowa ;P szaleje bardziej niz moj 16 mies kundel ;]

Link to comment
Share on other sites

A ja sie dowiaduje ostatni ;] :P

[quote name='diabelkowa']bo bym przyszla jeszcze ja i namowie TZka by wzial swoja sucz ;] 10 letnia dalmatenka w pelni zywiolowa ;P szaleje bardziej niz moj 16 mies kundel ;][/QUOTE]

Mnie na nic nie musisz namawiac tylko poinformowac :P Wiesz jakby nie bylo to moj pies to tez kundel :P Heh a ze wigoru duzo ma to proffda :P

No to jak co to ja sie na piatek tez pisze :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']wiedzialam ze tak bedzie :P no nic fajnie bylo;][/QUOTE]

No ejj ale co chcesy pryeca taka mocna ekipa sie pryemiesycyala po tzm parku ze szkoda gadac :D Ja... Ty... Logan... Zuza... Czy to nie mocna ekipa?? :P Moze nastepnym razem sie ludkow nazbiera :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zakładam ten temat bo w Chorzowie, Swietochlowice nie mam mozliwości moderowania tematem - wiec nie widac kiedy sie zbieramy na spacer.

[B]Proponuje 10.II powiedzmy godzina 10 - 11[/B]

[I]Volt[/I] bedziesz???
[I]Aneczka[/I] juz wyjasnila,
szukamy chetnych!!

Myśle ze dobrze byloby napisac jesli psiak ma hmmm pewne "preferencje" np. dominant/ka, nie lubi psow malych/duzych, rozowych w zielone ciapki lub w zeberke ( niepotrzebne skreslic), szczekliwy bardzo itp.To pozwoli nam tak sie dobrac w towarzystwo spacerowe zeby zgrzytow nie bylo.

Ja nie moge zabrac Jazza jesli idzie dorosly pies ( bo sunie to kochamy nawet jeśli złosnica i wgryza się w kark :loveu:) jego wzrostu ktory bedzie usilowal go zdominowac. Jesli bedzie to dorosly pies ale bez takich zapedow lub wiekszy od niego to nie ma problemu.
Aha kochamy wszystkie sunie i psiaki, ktore lubia sie gonic ( dlugo i skutecznie). Aczkolwiek w razie potrzeby mozemy przyjac forme dumnego tuptania przy nodze, jesli jakies malenstwo sie boi.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...