Jump to content
Dogomania

Dejzi z guzem do kolan, zbiera na drugą operację, potrzebujemy 450,00


Secia

Recommended Posts

  • Replies 744
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olenka_f']wspaniale, moja malutka wariatka, dziś siadła sobie mi na brzuchu , chwilę po tym jak mnie na zadek powaliła[/QUOTE]

zaktualizowalam wiesci o Dejzi na stronie schroniska: [url]www.otoz.pl/starogard[/url]

wykorzystalam twoj tekst Olenko o tej Hermanowskiej, bardzo mi sie to spodobalo ;) mysle, ze chwyci kogos za serce!!!

Link to comment
Share on other sites

fajnie, byleby na tą Hermanowską wreszcie ludź dla wariatki przybył
co ta jędza ma za sztuczki żeby wyleźć z pokoju, ja jej nie ogarniam a najlepsze jest to że od pierwszej sekundy po wyjściu z pokoju słucha się i jest posłuszna, ale choć chwilkę będzie w biurze , ale choć parę razy liźnie i pobiega
była na spacerze z Martą, później z nami ale co tam cały czas za mało

oddzieliłam Madzię i Alę, brzydka Madzia zbiła Alusię a ta jest bardzo chuda znów, więc pewnie torba jedna jeść siostruni nie pozwalała:mad:
i tak ją kocham cukier jeden ale bamdzior :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']fajnie, byleby na tą Hermanowską wreszcie ludź dla wariatki przybył
co ta jędza ma za sztuczki żeby wyleźć z pokoju, ja jej nie ogarniam a najlepsze jest to że od pierwszej sekundy po wyjściu z pokoju słucha się i jest posłuszna, ale choć chwilkę będzie w biurze , ale choć parę razy liźnie i pobiega
była na spacerze z Martą, później z nami ale co tam cały czas za mało

oddzieliłam Madzię i Alę, brzydka Madzia zbiła Alusię a ta jest bardzo chuda znów, więc pewnie torba jedna jeść siostruni nie pozwalała:mad:
i tak ją kocham cukier jeden ale bamdzior :diabloti:[/QUOTE]

to ja juz cala glupia jestem - ktora ktora w koncu gnebi?? Ala Madzie, czy Madzia Ale??? Bo zawsze sie mowilo, ze to Ala jest bardziej dominujaca i hop do przodu ... ale z tego co widze, to niekoniecznie

Link to comment
Share on other sites

Secia podeslala mi skan tych wynikow - do wstawienia na forum.

niestety moge wstawic tylko miniaturke, ale mozna w nia kliknac i wtedy sie powiekszy ;)

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9d298cb4f8230ea0][IMG]http://images46.fotosik.pl/804/9d298cb4f8230ea0m.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...