Jump to content
Dogomania

Uśmiechnięte kropki


Gosia & c.o.

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Och, a myślałam że nie tylko moja Alfa się uśmiecha. Chodzi mi o takie zabawne unoszenie fafelków i szczerzenie ząbków :D Jeśli mi się uda (a to wcale nie jest takie łatwe) zrobię zdjęcie i tutaj zamieszczę :wink:

a moją ulubioną minką jest zaspanie i zagubienie, kiedy za wcześnie wyciągnę je z łóżka :-?

Link to comment
Share on other sites

A i jeszcze jedno. Czy wasze psiaki też lubią zasypać na siedząco?

Jenny siedzi i przysypia. Łepek jej się na boki kolebie ( jak u węża- lewo prawo). Mówię do niej połóż się a ona półprzymkniętymi oczkami patrzy się na mnie i dalej się kiwa :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja myśłałam, ze tylko moja robi taki smieszny przysiad i właśnie tupie przednimi łapami :D

Jovka moja Gaja przyjmuje identyczna poze jak się bawi z innym psem :D

Podsumowując dalamśki to oryginalne i jedyne w swoim rodzaju psy :)

Link to comment
Share on other sites

Ale mnie tu dawno nie było, aż mi wstyd :oops: No ale muszę się usprawiedliwić. W szkole mam koniec semestru, no i trzeba było trochę się wykazać 8) Widzę ze nasze grono sie powiększa, to fajnie :lol:

Niestety Salcia ma ciążę urojoną :-? Tak więc mimo licznych oblodzeń na trasach muszę z nią codziennie po szkole chodzić na rowerek. Nie wiem jak bedzie od poniedziałku, bo idę do szpitala (muszę w końcu zrobić porządek z moim kolanem) :( Chyba będę musiala wykorzystać chłopaka aby przyjeżdżał z drugiego końca miasta i wyprowadzał ją na dłuuugi spacer :D bo rodzice nie mają czasu na tak długie wypady :evil:

To chyba na tyle, do szybkiego zobaczenia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...