Jump to content
Dogomania

Uśmiechnięte kropki


Gosia & c.o.

Recommended Posts

Jestem już w domu :angel: W środę mialam operację kolana, która wykazała poważne uszkodzenia obu łękotek i powstanie tzw rogów. Teraz przez jakieś 2 tygodnie muszę chodzić o kulach :cry: Już bym wolała wózek, bo wtedy mogłabym chodzić z Salmą na spacerki. Trzymajcie kciuki w poniedzialek, bo wtedy idę na kontrolę i chyba ściągniecie szwów :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, ja też wiem co przeżywasz, moja koleżanka gra w kosza w szkolnej reprezentacji, na meczu upadła i załatwiła kolano, kontuzja jak się patrzy.

Chdziła o kulach z jakieś 3tyg.

Trzymamy mocno kciuki i nie martw się będzie dobrze :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Łatwo mówić - odezwijcie się.My przeżywamy stres przed wystawą :wink: i z tego powodu milczymy.To taka kuracja. :wink:

Wyobraźcie sobie,że moje cudo zaczęło się autentycznie uśmiechać.Podnosi fafle i szczerzy zęby jak dzieciak, ale małpiszon uśmiecha się tylko do wybranych osób: mój sym , koleżanka i treser.Mnie jeszcze nie zaszczyciła swoim uśmiechem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam Was serdecznie :P !!! Jestem właścicielką 5 mies. dalmatynki Maji :D . Jest to cudowne, wspaniale suniątko!!! Strasznie się ciesze, że mogłam dołączyć do wielce szerokiego grona włascicieli dalmatyńczyków na Dogomani. Nigdzie indziej po prostu nie ma ich tylu...Mam nadzieję że będę mogła liczyc takze na Wasze rady, jak i że zostanę tu miło przyjęta!!!

Dalmatyńczyki górą!!!

Pozdrawiają Dalmati :D i Maja :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

[quote name='sernik7']Witajcie szczęśliwi właściciele kropek :loveu: moje też się uśmiechają :lol: ....nawet jak nabroją ;)

Pozdrawiam Was serdecznie[/quote]
A ile i jakie masz :>
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja niestety wczoraj pożegnałam moją pierwszą dalmatynke... Alfa odeszła od nas w wieku 12 lat i 7 miesięcy. W domu zrobiło się cicho i pusto, już nikt nie uśmiecha się na mój widok... Została tylko Bomba, która jak my wszyscy odczuwa smutek i żal z powodu utraty swojej ukochanej przyjaciółki... Głaszczcie swoje psiaki kiedy tylko macie okazje, bo zawsze potem będziecie mieli wyrzuty sumienia że w tak wielu momentach tego nie zrobiliście...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia i kropki']A ja niestety wczoraj pożegnałam moją pierwszą dalmatynke... Alfa odeszła od nas w wieku 12 lat i 7 miesięcy. W domu zrobiło się cicho i pusto, już nikt nie uśmiecha się na mój widok... Została tylko Bomba, która jak my wszyscy odczuwa smutek i żal z powodu utraty swojej ukochanej przyjaciółki... Głaszczcie swoje psiaki kiedy tylko macie okazje, bo zawsze potem będziecie mieli wyrzuty sumienia że w tak wielu momentach tego nie zrobiliście...[/quote]

To faktycznie smutne, wiem bo i ja parę lat temu straciłam swoją pierwsza dalmatynkę.
Nasze psy faktycznie szybko się starzeją . Alfa była pierwsza poważną konkurentką Bafi na naszej pierwszej wystawie międzynarodowej w Katowicach w 2004.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...