Jump to content
Dogomania

Uśmiechnięte kropki


Gosia & c.o.

Recommended Posts

Dalmatyńczyki sa bardzo specyficzne jeśli o starzenie się, nie widać siwych włosów na pyszczku i czasem bardzo trudno określić ich wiek. Pewna hodowczyni powiedziała mi kiedyś że dalmatyńczyki są jak świeczki- dają cały czas takie samo światełko i potrafią zgasnąć niepostrzeżenie, w jednej chwili. I ja sie z tym zgadzam. Alfa jeszcze dzień wcześniej jak zwykle biegała na spacerku i nic nie wskazywało na to, że postanowi nas opóścić następnego dnia...

[quote name='Kika'] Alfa była pierwsza poważną konkurentką Bafi na naszej pierwszej wystawie międzynarodowej w Katowicach w 2004.[/quote]

To Bomba, ona jeszcze żyje i tfu tfu ma sie nie najgorzej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B][FONT=Monotype Corsiva][SIZE=3][COLOR=#000000]"Dobre psy przychodzą i odchodzą, ale dobrych Przyjaciół nie zapomina się nigdy "[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Monotype Corsiva][SIZE=3]{*}[/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izunia:)']A po wygladzie Twoich psów myślałam ze maja jakieś 5 latek...


:-([/quote]
[QUOTE]
Pewna hodowczyni powiedziała mi kiedyś że dalmatyńczyki są jak świeczki- dają cały czas takie samo światełko i potrafią zgasnąć niepostrzeżenie, w jednej chwili.
[/QUOTE]
Ot - nasze kropeczki kochają życie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...