Jump to content
Dogomania

Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)


mala_czarna

Recommended Posts

Aga to co robimy tą zmasowaną akcję ogłoszeniową tych małych gnojków?
Już tu kiedyś pisałam co drugi dzień odnawiać, na najważniejszych portalach. Sama nie dam rady co drugi dzień robic im ogłoszeń ale jakbyś pomogła to co 4-ty dzień damy chyba rade aktualizowac
Co Ty na to ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atomowka']Aga to co robimy tą zmasowaną akcję ogłoszeniową tych małych gnojków?
Już tu kiedyś pisałam co drugi dzień odnawiać, na najważniejszych portalach. Sama nie dam rady co drugi dzień robic im ogłoszeń ale jakbyś pomogła to co 4-ty dzień damy chyba rade aktualizowac
Co Ty na to ?[/QUOTE]

spoko:) a nawet myślałam żeby maluchy w pakiecie też ogłosić? taka przyjaźń może ktoś się zlituje?
nie wiem czy Ci Kamila wspominała o akcji "żywej" 8 maja?:)

Link to comment
Share on other sites

No dobra no to jako,że teraz maluchy mają porządny pakiet ogłoszeń, to proponuje naszą akcję zacząc jakoś od połowy/ końca nas tygodnia. Może jeszcze z tych ktoś zadzwoni
Co do akcji " żywej" Kama ma mnie w d..e i nic mi nie mówiła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']No dobra no to jako,że teraz maluchy mają porządny pakiet ogłoszeń, to proponuje naszą akcję zacząc jakoś od połowy/ końca nas tygodnia. Może jeszcze z tych ktoś zadzwoni
Co do akcji " żywej" Kama ma mnie w d..e i nic mi nie mówiła[/QUOTE]

ok przypomnij mi w następnym tygodniu,
a akcja żywa to myślałam, żeby zabrać maluchy i olbrzyma Spajka na święto ziemii na polach mokotowskich i pokazać je światu:) może podbiją serca?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Pomysł dobry,tylko kto olbrzyma będzie trzymał ?:eviltong:
Jak będę " na chodzie" to lecę z Wami, pokazywać głupole światu, tylko trza im zrobic chusty z napisem SZUKAM DOMU[/QUOTE]

wiem wiem - chusty kanieczna! i wizytówki z numerami, żeby rozdawać ewentualnym zainteresowanym:)
a do trzymania olbrzyma mam chętnego silnego w zanadrzu;) mam nadzieję że wszystko wypali i że będziesz na chodzie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']

Co do akcji " żywej" Kama ma mnie w d..e i nic mi nie mówiła[/QUOTE]

Co Ty chrzanisz, jakie w dupie ;) Zupełnie mi to z głowy wypadło. Chcemy z Agnieszką zabrać gnojki na Pola Mokotowskie. Był tez pomysł zabrania Spajka, ale ponieważ stało się tak, a nie inaczej to raczej nie damy rady go zabrać.

Link to comment
Share on other sites

Ależ Foczka się rozkręciła ;) Kiedyś taka cichutka, teraz ujada z tarasu na każdego kto zbliży się do domu :) Strasznie rozczulający widok jak kładła się spać przytulona do Miko. One naprawdę są nierozłączne. W piątek zebrałam je na spacer do lasu. Oddzielnie, bo nie mogłam drugiej obróżki znaleźć. Miko super chodzi na smyczy; nie ciągnie, idzie sobie wolniutko przy nodze, ciekawie wszystko obwąchuje, natomiast Foczka to postrzał. Ciągnie się, jest nieufna, zaraz chciała wracać do hotelu, cały czas się oglądała, czy aby na pewno zbytnio się nie oddaliłyśmy.

[IMG]http://images43.fotosik.pl/810/bded912be6a96b2dgen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images46.fotosik.pl/758/e0316ba476755102gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images35.fotosik.pl/613/b1a5c048b55a2045gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images50.fotosik.pl/810/dff95ede801bafbbgen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/803/da4a56b42b733c92gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja to jednak cymbał jestem, i sklerotyk w jednym. W moim biurowcu mam zaprzyjaźnioną agencję reklamową, która kiedyś zrobiła mi przesliczne kalendarze z portretem Gusiowego tymczasowicza Marleja :) Musze się do nich jutro ładnie uśmiechnąć, i poprosic o wydrukowanie w kolorze, w formacie np. A5 takicg ogłoszeń Miko i Foczki, będzie mozna zabrac je na Pola Mokotowskie, na Dzień Ziemi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']widzę, że trenujecie ostro przed Dniem Ziemii:D
i dobrze, niech się prezentują pięknie - ale by było cudnie jakby oni trafili razem! no nie mogę - oni sa nierozłączni![/QUOTE]

Nie liczyłabym na to. One nawet oddzielnie nie mają coś szczęścia. Wczoraj przeczytałam sobie po raz setny smsa od tego pana, który wypatrzył Miko w METRZE i pusty śmiech mnie ogarnął. Jesli głupota jest dziedziczna to wyrazy współczucia dla dzieci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Mała czarna a co z tymi chustami "szukam domu"? To byłby fajny pomysł, może takie kupić albo zrobić samemu[/QUOTE]

No właśnie pisałam o tym. Ponoć mozna takie zakupić w "Psim Aniele", ale dzisiaj tam nie zadzwonię bo mi tu nad głową prawie cały dzień stoją w pracy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Wiem,że kiedyś takie były na bazarku ale teraz nie widzę
To ja się dowiesz ile one kosztują w Psim Aniele to najwyżej się kupi, no chyba,że będą drogię to można kupić zwykłą bandamkę i markerem czy farbkami napisać samemu[/QUOTE]

Juz dawałam ogłoszenie na bazarku, że jestem chętna do zakupu chust, ale cisza póki co, chyba na żadnym bazarku nie ma.
A te bandamki to gdzie mozna kupić, bo ja to się nie znam ;)

Link to comment
Share on other sites

A nie wiem gdzie, na allegro pewnie są, w jakiejś drogerii może, w jakimś zwykłym supermarkecie myślę,że można tanio takie bandamy kupić. Szczerze to nie wiem czy ja nawet w domu takich zwykłych nie mam., ale to sprawdzę jak będę w domu. Tylko ja nawet jak mam to chyba takie kolorowe, pstrokatę więc raczej odpada bo napisu nie będzie widać.
Zaraz sprawdzę na allegro co tam jest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...