Jump to content
Dogomania

Łomża i okolice


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Izabela124.']Jest na Południu taki park, gdzie piesia mogą swobodnie pobiegać :)[/QUOTE]

O, to fajnie ;)

Ktoś jeszcze chętny?:cool3:

Ja bym brała jednego piesa - Pradę, bo Czika nie przepada za psami innymi, zresztą dla niej musi być sucho, bo inaczej nie chce spacerowac :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A będzie ci się chciało wlec z tyłu, bo ona czasem naprawdę woooolno chodzi :evil_lol:
Jeżeli coś będę wiedzieć to ci napiszę SMSa, lub zadzwonię, najgorzej u mnie jest z transportem, ale z mamą gadałam - chyba mnie zawiezie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']O, to fajnie ;)

Ktoś jeszcze chętny?:cool3:

Ja bym brała jednego piesa - Pradę, bo Czika nie przepada za psami innymi, zresztą dla niej musi być sucho, bo inaczej nie chce spacerowac :diabloti:[/QUOTE]Wiem, że jeszcze Martyna od Grama jest z Łomży, może ona byłaby chętna. Wysłałam do jej galerii linka do tego wątku. Ciekawe czy ktoś jeszcze jest z Łomży bądź okolic :cool3:
Jak coś tu ustalicie to pisz do mnie na komórkę lub dzwoń, bo ja w tygodniu nie wchodzę na dogo
Czikę też weź, ja ją będę pilnowała :razz:

Link to comment
Share on other sites

My bardzo chętnie, o ile żadnych zajajczonych samców nie będzie ;) a jako miejsce proponuję "moje" pola na zawadach, bo i blisko(15min piechotą od kauflanda), i miejsca dużo, i pusto ;) a w parku szczerze mówiąc boję się mojego szczura puścić bo jemu to nigdy nie wiadomo co odwali, a uciekać lubi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable'] a w parku szczerze mówiąc boję się mojego szczura puścić bo jemu to nigdy nie wiadomo co odwali, [B]a uciekać lubi.[/B][/QUOTE]
Skąd ja to znam :diabloti:

Pewnie najlepiej będzie w jakiś weekend? Jak tak, to ja dopiero za...3 tygodnie, bo w ten co będzie tranportu brak, a w następny odbieram myszki prawdopodobnie... Chyba, że w nadzielę - 20 ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

U nas spacerki na razie na smyczy ,bo sucza ma cieczkę i ucieka :/
jaa mieszkam przy samym parku ,gdzie jest górka to tam zawsze ją spuszczam i moze pobiegac :)
tyle ,że straz miejska się ostatnio czepia i dane spisuje jak pies bez smyczy :(
W Łomży nie ma chyba miejsca ,gdzie można ,,legalnie" psa spuścić zostają tylko pola ,ale odemnie to trochę daleko ,żeby codziennie chodzić z buta hihi :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Zależy czym przyjedziesz? Jeśli autobusem to odbiorę Cię z dworca a jeśli samochodem to ja mieszkam obok lecznicy Karpińskiego, więc jeśli to niebyłby problem to podjechałabyś po mnie i razem byśmy jakoś dotarły :)[/QUOTE]

Samochodem ;)
O, to by było ok - tylko w samochodzie wygód się nie spodziewaj :diabloti: tył zajmie P. i ja, bo ktoś ja musi trzymać, z przodu kierowca, a w nogach pasażera Czika, o ile pojedzie :evil_lol: Więc będziesz musiała się cisnąć z Cziką i Bobim z przodu :cool3:

Co do terminu - mi właśnie odpadły całe 2 weekendy najbliższe, bo 20 kierowca pracuje :-( Więc pewnie dopiero 26-27 - może i lepiej, coraz blizej wiosny będzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...