Jump to content
Dogomania

Łomża i okolice


Izabela124.

Recommended Posts

[quote name='C&B']ok, będę czekać cierpliwie, w końcu muszę mieć upamiętnione chwile, jak mój pies był taki grzeczny :evil_lol: Szybko to się nie powtórzy :diabloti:
Miłej zabawy :diabloti:[/QUOTE]

Grzeczna była baaaaaardzo! Ja to w szoku, bo mówiłas że taka niedobra :P

Dzięki! hihi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uwierz mi, ja też byłam w szoku :evil_lol: Jak by była u siebie to przez ten czas zdążyła by zwiać kilka razy, wykopać mnóstwo dołów :diabloti: Choć stwierdziłam, że jakby tak zawsze się zachowywała, to by nudno było :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Uwierz mi, ja też byłam w szoku :evil_lol: Jak by była u siebie to przez ten czas zdążyła by zwiać kilka razy, wykopać mnóstwo dołów :diabloti: Choć stwierdziłam, że jakby tak zawsze się zachowywała, to by nudno było :lol:[/QUOTE]


Zdecydowanie byłoby nudno haha

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LLQUo0_KSJ4/TrVplXvKQfI/AAAAAAAAO6I/RTvR3-5NUc4/s640/IMG_0662.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LJpBouQWdV0/TrVprjyPmMI/AAAAAAAAO6M/mROYOy9XcE8/s640/IMG_0665.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']
To Prada jest niegrzeczna? W życiu bym nie pomyślała, bardzo fajnie się zachowywała :)
[/QUOTE]
Na codzień spieprza, zabija wszelakie zwierzęta na polu i totalnie mnie olewa - widocznie na obcym miejscu bała się, ze mamcia ją zostawi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Na codzień spieprza, zabija wszelakie zwierzęta na polu i totalnie mnie olewa - widocznie na obcym miejscu bała się, ze mamcia ją zostawi :evil_lol:[/QUOTE]

ja mam nadzieję, że się do moich rad stosujesz :diabloti: i nie rozpieszczacie jej tak bardzo! :evil_lol:

co do buenoska, to on taki bielutki na tym zdjęciu jest :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ja mam nadzieję, że się do moich rad stosujesz :diabloti: i nie rozpieszczacie jej tak bardzo! :evil_lol:

co do buenoska, to on taki bielutki na tym zdjęciu jest :loveu:[/QUOTE]
Stosuję się, i dają efekty - ostatnio już ją na spacerach spuszczam, i w miarę ogarnięta jest wtedy, dopóki czegoś nie wyniucha, wtedy nic dla psa nie istnieje, ale walczymy z tym jakoś, ostatnio się wkurzyłam, to na nią ryknęłam porządnie - przyszła :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Stosuję się, i dają efekty - ostatnio już ją na spacerach spuszczam, i w miarę ogarnięta jest wtedy, dopóki czegoś nie wyniucha, wtedy nic dla psa nie istnieje, ale walczymy z tym jakoś, ostatnio się wkurzyłam, to na nią ryknęłam porządnie - przyszła :diabloti:[/QUOTE]

no i prawidłowo :loveu: tylko się konsekwentnie trzymać! a wiem że jest ciężko czasem ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja to już w miarę się przyzwyczaiłam, że na tego psa nie da się tylko pozytywnie działać, jakbym na nią ciągle cmokała i takie tam, to prawdopodobnie nadal byłybyśmy na etapie rzucania się do obcych ludzi itp., teraz jeszcze ją trzeba ogarnać do końca w sprawie przywołania i fajny pies będzie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...