Jump to content
Dogomania

Łomża i okolice


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='C&B']Mama mnie zawiezie, to gdzie sie spotkamy?[/QUOTE]W sumie to możemy iść tam gdzie wtedy z Martyną od Grama. Więć tam gdzie wtedy się spotkamy?

[quote name='Iza.']Ja od razu mówię że jak będzie mokro to buenosa nie będzie :diabloti:[/QUOTE]Nie wymyślaj :eviltong:

[quote name='C&B']Czyzby byl jak Czika? ' ale maamo, tu jest mokro... Ja chce do domu!':diabloti:[/QUOTE]Boszzzz jakie "pańskie" te wasze psy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Czyzby byl jak Czika? ' ale maamo, tu jest mokro... Ja chce do domu!':diabloti:[/QUOTE]

Nieee jemu to nie przeszkadza, raczej to moje wygodnictwo hahah nie lubię kołtunów :P A że przyjedzie ładnie wykąpany to nie chce żeby od razu pierwszego dnia był brudny i smierdzący, wszak ma mieć ładne zdjęcia hahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']Może ja z Sońką wpadnę,jeśli mogę :)[/QUOTE]No jasne, że możesz :)

[quote name='Unbelievable']przylazłabym bez psa chociaż ale mnie nie będzie w łomży :-( na te "moje" tereny w tym momencie to polecam dobre kaloszki, bo ziemia będzie wciągać :diabloti:[/QUOTE]Eeee szkoda, że Cię nie będzie, bo w takim towarzystwie spacer może się nie powtórzyć

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Nie wiem na ile wasze psy są towarzyskie i na ile sobie pozwalają :)
jeśli nie bardzo to to nie ma sensu ,bo moja inaczej niż biegać i pogryzać bawić się nie umie z psami :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...