Jump to content
Dogomania

Łomża i okolice


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='C&B']Na pewno jakoś się poznamy ;)

Tylko ostrzegam, żeby raczej nie brać żadnych smaków, a przynajmniej ukrywać przed Pradą - będzie molestować :diabloti:[/QUOTE]
spoko, dałam sobie radę z Flaiem wyżerającym smaki z saszetki przy każdej okazji więc nie będzie źle :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Tylko Prada w schronie była uczona , że jak jest jedzenie, to trzeba brać, bo potem może nie być, więc z nią może nie być tak łatwo :evil_lol: Ale powodzenia życzę :lol: Ja nie mogę spokojnie do kieszeni sięgnąć, bo ta zaraz prezentuje wszystkie wyuczone sztuczki :diabloti: A po za tym, to jeszcze tylko jak się kuca to uwielbia wskakiwać z biegu na kolana, a tak to pies ideał :loveu::diabloti:
Bierzesz aparat, prawda? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Tylko Prada w schronie była uczona , że jak jest jedzenie, to trzeba brać, bo potem może nie być, więc z nią może nie być tak łatwo :evil_lol: Ale powodzenia życzę :lol: Ja nie mogę spokojnie do kieszeni sięgnąć, bo ta zaraz prezentuje wszystkie wyuczone sztuczki :diabloti: A po za tym, to jeszcze tylko jak się kuca to uwielbia wskakiwać z biegu na kolana, a tak to pies ideał :loveu::diabloti:
Bierzesz aparat, prawda? :diabloti:[/QUOTE]
raczej biorę ;) noc chyba że zapomnę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']To ja ci przypomnę - i będę się ładnie uśmiechać o jakieś ładne fotki Prady :lol:[/QUOTE]

ciekawe czemu wszyscy tak kochają mój aparat... :roll: :evil_lol:
byłam dzisiaj dalej w pole i jest tragicznie :diabloti: ale jest łączka po której idąc się nie tonie, więc mam nadzieję że będzie ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ciekawe czemu wszyscy tak kochają mój aparat... :roll: :evil_lol:
byłam dzisiaj dalej w pole i jest tragicznie :diabloti: ale jest łączka po której idąc się nie tonie, więc mam nadzieję że będzie ok[/QUOTE]

Nie twój aparat, tylko twoje zdjęcia :diabloti:

Nie strasz, Prada będzie na 10 m lince, jak mnie bo jakiś bagnach przeciągnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='Izabela124.']Sama też możesz nas odwiedzić :) Chociaż lepiej byłoby z piesem ;) Nie wiem o której i nie wiem czy w sobotę czy w niedzielę. Napiszę Ci SMSa :)
Odwiedzę was na pewno w swoim czasie :evil_lol:[/QUOTE]

Jakby się udało w sobote ok. 13-14 to bym dała radę chyba Pradę zabrać :) Ewentualnie Czikę, nie wiem czy wtedy nawet nie będę musiała z nią iść do Łomży do weta, więc od razu i to bym załatwiła ;)

Ilę ja to już slyszę... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...