Jump to content
Dogomania

Łomża i okolice


Izabela124.

Recommended Posts

H[quote name='C&B']Samochodem ;)
O, to by było ok - tylko w samochodzie wygód się nie spodziewaj :diabloti: tył zajmie P. i ja, bo ktoś ja musi trzymać, z przodu kierowca, a w nogach pasażera Czika, o ile pojedzie :evil_lol: Więc będziesz musiała się cisnąć z Cziką i Bobim z przodu :cool3:

Co do terminu - mi właśnie odpadły całe 2 weekendy najbliższe, bo 20 kierowca pracuje :-( Więc pewnie dopiero 26-27 - może i lepiej, coraz blizej wiosny będzie :diabloti:[/QUOTE]Ha ha ha jakoś damy radę :D

[quote name='C&B']To może na początku marca jakoś? ;)
Zawsze to by było przyjemniej, jakby parę stopni na plusie było, a w marcu większe szanse na to :razz:[/QUOTE]Teraz też jest na plusie. Ale początek marca może być

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

My w przyszły weekend chyba by pasowało, tylko tak o 15/16. O ile druga suka nie dostanie cieczki(u moich to nigdy nic nie wiadomo kiedy :shake:) Tylko nie wiem jak Iza, bo jak dobrze zrozumiałam z posta, to ma zajęty..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja jak zawsze chętnie, ale cieczka wciąż trwa, ale do weekendu powinno już być po, tylko, że z samochodem problem bo są plany zabrania go do mechanika, bo coś klekocze, więc nie wiem, czy będę miała czym przyjechać :-(
U mnie odpowiedź pewnie dopiero w środę/czwartek na 100% by była ;)
A innym by pasowało? Jakby kilka osób było, to bym jakoś kombinowała :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiałam się nad autobusem, ale odpada ze względu na głupkowate zachowania Prady - zdarza jej się jeszcze do ludzi rzucić, a przy tym wydaje takie dźwięki, że na bank by mnie wyprosili, jakby odstawiła takie coś w autobusie :diabloti: A zapewne by tak zrobiła, bo w zatloczonych miejscach jeszcze wariuje.
Mam jeszcze drugi samochód - taki psi - ale wtedy odpada opcja, że umawiam się z tobą pod gabinetem Karpińskiego, i staramy się dotrzeć tam razem, bo ten 'psi' samochód jest 2-osobowy, chyba, że chcesz jechać z psami z tyłu bez siedzenia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z mamą - zawiezie mnie :multi: Więc jeżeli nic ważnego mi nie wypadnie to bym mogła przyjechać w sobotę, ok. 14.
Tylko, że możemy mieć problem, żeby tam dojechać, dlatego mam pytanie : Czy mogłybyśmy się spotkać obok np. jakiegoś kościoła, sklepu-sieciówki (czyli takich popularniejszych miejscach) gdzieś niedaleko tych pól i razem dość piechotą? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Rozmawiałam z mamą - zawiezie mnie :multi: Więc jeżeli nic ważnego mi nie wypadnie to bym mogła przyjechać w sobotę, ok. 14.
Tylko, że możemy mieć problem, żeby tam dojechać, dlatego mam pytanie : Czy mogłybyśmy się spotkać obok np. jakiegoś kościoła, sklepu-sieciówki (czyli takich popularniejszych miejscach) gdzieś niedaleko tych pól i razem dość piechotą? ;)[/QUOTE]
jasne, można się spotkać koło kauflandu/kościoła i iść już nawet polem piechotą. Tylko do tego dobre buty niezbędne :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś jeszcze chętny na spacer? :diabloti:
Ja już na 99 przyjadę, tylko jeszcze nie wiem z którym futrem, ale pewnie z Pradą. Tyle, że ona będzie musiała być na lince, bo ucieczki jej jeszcze w głowie :shake:
Może ustalić już godzinę, bo Izie wyślę SMSa, gdzie i kiedy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...