Jump to content
Dogomania

Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.


asik007

Recommended Posts

  • Replies 925
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Byłyśmy dziś u Adasia, był po drugiej operacji i był troszkę oszołomiony po narkozie. Najgorsze jest to, że jest strasznie smutny.
Ale ja jestem pełna nadziei. Musi być dobrze. Jeszcze troszkę wytrzymaj malutki.
Adaś bardzo dziękuje wszystkim za wpłaty i za kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że czekacie na konkrety ale strasznie się martwię, że coś pomieszam ale spróbuje. Dziś była druga operacja bo zaczęło przeciekać jelito i ten kał zbierał się pod skórą. Jelito zostało wyprowadzone na zewnątrz i zszyte tam gdzie jest odbyt. Coś w tym rodzaju. Pies podobno ma szanse trzymać kał. Oby to wszystko się udało.

Link to comment
Share on other sites

Nieustannie trzymam kciuki i myslę o maluszku.

Nie potraktujcie tego źle, bo w jak najlepszej wierze to piszę- gdyby coś było nie tak to może warto go skonsultować z rewelacyjnym chirurgiem, profesorem, który operował wiele moich osobistych psów i może, w razie czego jakieś cuda z odbytem pokombinować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Nieustannie trzymam kciuki i myslę o maluszku.

Nie potraktujcie tego źle, bo w jak najlepszej wierze to piszę- gdyby coś było nie tak to może warto go skonsultować z rewelacyjnym chirurgiem, profesorem, który operował wiele moich osobistych psów i może, w razie czego jakieś cuda z odbytem pokombinować.[/QUOTE]

Najpierw dajmy mu troszkę ogólnie dojść do siebie ale jeśli nie będzie trzymał kału to na pewno taki kontakt się przyda.

Link to comment
Share on other sites

Następne wpłaty na Adasia.

2011-02-04 30,00 PLN KRYSTYNA Ł. ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
2011-02-04 50,00 PLN WIOLETTA J. WARSZAWA
2011-02-04 20,00 PLN TATSIANA Z. WARSZAWA
2011-02-04 50,00 PLN EDYTA K. MIELEC
2011-02-04 20,00 PLN MARTA EWA M. WROCŁAW
2011-02-04 50,00 PLN ANNA P. OŁDAP
2011-02-04 10,00 PLN ANNA MAGDALENA K. OTWOCK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Nieustannie trzymam kciuki i myslę o maluszku.

Nie potraktujcie tego źle, bo w jak najlepszej wierze to piszę- gdyby coś było nie tak to może warto go skonsultować z rewelacyjnym chirurgiem, profesorem, który operował wiele moich osobistych psów i może, w razie czego jakieś cuda z odbytem pokombinować.[/QUOTE]
Mysza, tyle masz swoich bid, a o Adasiu myślisz:Rose:

Link to comment
Share on other sites

jejuniu chwile mnie tu nie było, myślałam, że wejdę i nowe dobre wieści przeczytam, a tu takie komplikacje... :(

kiedy będzie wiadomo czy operacja przyniosła oczekiwany rezultat? bardzo mocno o to trzymam kciuki! miejmy nadzieję, że to już ostatnia w jego życiu i teraz wszystko zacznie sprawnie funkcjonować

trzymaj się dzielnie Adasiu:*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luta4']Nikogo nie poganiam ale jestem niespokojna o adasia czy juz cos wiadomo[/QUOTE]
Ja też czekam. Na lepsze wieści oczywiście.
Obawiam się jednak, że niewiele nowego od wczoraj.

na razie: [B]zdjął sobie pampersa w nocy, wygląda dobrze - ale lekarzy jeszcze nie było, bo to info sprzed 10-tej.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luta4']To w tej lecznicy nie ma w nocy dyzuru i on biedulek jest sam[/QUOTE]
Nie ma, ale sam nie jest. Ma towarzystwo kocie.
W tzw. "całodobówce" siedziałby w klatce, tu łazi sobie swobodnie. Coś za coś.
Myślałam o tym. Można by było go na noc zabierać do kogoś i rano odwozić, ale do kogo? I czy nie jest to stresujące (dla niego oczywiście)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...