Jump to content
Dogomania

Kto z husky wybiera się na światówkę???


zpr

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']ciekawe jak ja to przezyje...jeszcze nigdy nie wystawialam psow az przez 4 dni;)

zdaje mi sie ze troche nie mamy wpisanych tu jeszcze polskich psow;) husky sa w koncu w czolowce ilosciowej na swiatowce;)[/quote]
Ja po 3 dniu już nieco wysiadam, a 4 dni na światówce to jakieś 96 h z minimalna iloscia snu:lol:

Link to comment
Share on other sites

To juz zostało dawno zdiagnozowane ;-) Nie mam czym jechać, a że wystawy to dla mnie w 90% radość z mozliwości pokierowania samochodem, to nie przewiduje jazdy z kimś w roli pasażera... Jeżeli jakimś cudem się uda, to może się pojawimy, ale nie sądzę. Jeszcze jest kilka dni, to wam pożyczę powodzenia :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']To juz zostało dawno zdiagnozowane ;-) Nie mam czym jechać, a że wystawy to dla mnie w 90% radość z mozliwości pokierowania samochodem, to nie przewiduje jazdy z kimś w roli pasażera... Jeżeli jakimś cudem się uda, to może się pojawimy, ale nie sądzę. Jeszcze jest kilka dni, to wam pożyczę powodzenia :-)[/quote]


Nie no Jacek nie załamuj mnie! Musisz być na tej wystawie !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']To juz zostało dawno zdiagnozowane ;-) Nie mam czym jechać, a że wystawy to dla mnie w 90% radość z mozliwości pokierowania samochodem, to nie przewiduje jazdy z kimś w roli pasażera... Jeżeli jakimś cudem się uda, to może się pojawimy, ale nie sądzę. Jeszcze jest kilka dni, to wam pożyczę powodzenia :-)[/quote]

Ale sobie wymówkę znalazłeś.
Nie chcesz stawiać naleśników...! - przyznaj się

A tak a propos, żeby z tak głupiego powodu nie uczestniczyć w takim wydarzeniu ! Napewno się poddasz rzeczom "martwym" :) ???
To co Ty znaczysz i ile masz do powiedzenia...
szukaj cudu i coś wykombinuj. Nie warto rezygnować
Zawsze jest jakieś wyjście...Powodzenia to my Tobie życzymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']No a ja z Samograjem to co??? :eviltong: :mad:[/quote]
No i Ty kochana z Samograjem!!! Pisałam tylko do Pearl i Dzidzi bo my miałyśmy wczoraj długie wieczorne rozmowy na ten temat.. teraz musicie wszystkie ustalić co kto bierze by sie nie powielać:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']262, mnie nie będzie.

Pzdr[/quote]

Ty się, Jacku, nie wygłupiaj :roll:
Brak samochodu to żadna wymówka :diabloti:
Mi tam skrzynię biegów ostatnio robili, ale ją spieprzyli, więc robią jeszcze raz.
Dodatkowo scharznili mi zawieszenie, więc zgrzytamy, jak ruski czołg, ale i tak jedziemy :evil_lol:
Jeśli tylko maszyna odpala to argumentu nie masz ;)

Link to comment
Share on other sites

Racja, nie ma się co wykręcać. Weź 2 psy pod pachę i przyjedź pociągiem. W innym razie nigdy nie zobaczysz prawdziwej pompy i najpiękniejszych psów świata...

A tak na serio, to mam do odstąpienia tani bilet do Poznania dla jednej osoby i psa na środę godz. 16:55, tani, bo kupiony odpowiednio wczesnie. ja mam inny transport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']W innym razie nigdy nie zobaczysz prawdziwej pompy i najpiękniejszych psów świata....[/quote]

Osobiściw uważam, że to jest BARDZO ważny powód, dla którego powinniśmy wszyscy tam być :mad:

[quote name='Cyraneczka']A tak na serio, to mam do odstąpienia tani bilet do Poznania dla jednej osoby i psa na środę godz. 16:55, tani, bo kupiony odpowiednio wczesnie. ja mam inny transport.[/quote]

No, Jacku, wymówka robi się coraz bardziej wątpliwa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jacek, pożycz od kogoś auto ;)
A swoją drogą... widzę, że bardziej wszyscy się skupiliśmy na autach przed światówką niż na psach ;)
Ja we wtorek z bólem serca płaciłam za nowe zimówki i za nowe klocki. Jutro czeka mnie jeszcze wymiana paska rozrządu :cool3:. Będę głodować przez miesiąc ale na gazik do Poznania i tak się znajdzie :lol:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nooo właśnie....:lol: Właściwie to myślałam o zmianie autka, ale .... jak mi się coś podoba to nie jest przystosowane dla psiaków. Czekam aż wyprodukują coś dla nas, więc na razie trzeba dbać o to co jest żeby jakoś dojechać do tego Poznania :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...