Jump to content
Dogomania

Kto z husky wybiera się na światówkę???


zpr

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm... typu chyba faktycznie nie było, choć na pewno nie podobały się sędzinie duże, ciężkie suczki, w stylu tych co na polskich ringach wygrywają. Mnie się wydaje, że duże znaczenie miało przygotowanie i prezentacja. W otwartej była taka suczka (wybacznie ale nie pamiętam nr), którą prezentował światowej sławy handler. Sunia była taka sobie (jak dla mnie) ale była przygotowana tak, że nie sposób było od niej oczu oderwać. Zajęła chyba 3 lokatę.

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie psiaków było dużo i było na czym oko zawiesić ;). Ja mam bardzo pozytywne wrażenia z sędziowania, chociaż można było zauważyć, że większość zwycięzców, to bardzo znane twarze i to chyba one miały największe znaczenie... Ale Ewa Górska, chyba aż taka bardzo znana w świecie husky nie jest (przynajmniej do tej wystawy), a też wygrała, więc w tym przypadku jej pies musiał się naprawdę bardzo podobać sędziemu ;). [B][COLOR=Red]Ewa, jeszcze raz GRATULACJE!!![/COLOR][/B]
Podobnie z psem, który wygrał wszystko, czyli BOBa, pies stosunkowo nowy w Europie, handler bardzo impulsywny, ale widać, że bardzo się cieszył z każdego zwycięstwa i to się sędziom podoba ;). Jak dla mnie przepiękny pies w każdym calu. I mocno utarł nosa tym, którzy powątpiewali w jego klasę i doszukiwali sie wad. Na mnie zrobił ogromne wrażenie, jest w 100 procentach w moim typie ;). A odnośnie ruchu... łapki stawiał prościutko, handler nie robił żadnych trików, żeby go jakoś specjalnie wyeksponować, czy ustawić, jedynym felerem było to, że biegał lekko po skosie, ale to jest na przykład domeną psów chodzących w zaprzęgu tylko z jednej strony, lub trenowanych przy rowerze zawsze po jednej stronie. Nie jest to raczej wada dziedziczna ;).

My też mieliśmy wspaniały sukces ;). Wszystkie psy z mojej hodowli otrzymały ocenę doskonałą, co nas wszystkich bardzo ucieszyło! A sporo było bardzo dobrych i dobrych (!). Poza tym przydała się nam też Kasi flaga ;). Zarzuciliśmy ją na ramiona Darka, który prezentował Queenie (Arktogea QUEEN OF NIGHT) i zdobył z nią wspaniałe 2 miejsce w klasie młodzieży. I dodam jeszcze, że szara siostra Queenie (jej imienniczka zresztą) również weszła do ścisłego finału (!), lecz na pudło się nie załapała. [B][COLOR=Red]GRATULUJĘ ogromnie Darkowi, Beatce i Sylwii!!! I bardzo dziękuję za wspaniałą prezentację psiaków![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiele przepieknych psów, cudnie przygotowanych .... szkoda, że nr były takie mikroskopijne i ja choć mam dobry wzrok, mało co mogłam z nich rozszyfrować ..... może ta temperatura na hali mi sie rzuciła na oczy :evil_lol:

No to skoro nie ma właścicieli na dgm to ja napisze ;)

Ares Wilcze Dziedzicwo wywalczył lokate 2 w klasie pośredniej, zaraz po pieknym BOBie :multi: Strasznie się ciesze z sukcesu wnusia :multi: :multi:

Ja z Asanpi mam ocene doskonała i opis, w którym nie ma ani jednego ale :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy]Jak ktoś ma foteczki to słicznie prosze na maila
ush małpa ush.pl[/COLOR]
[COLOR=Navy]
Na wystawie bardzo przyjmny był teem z lewej :)
Loczku,Żaneto super ciasto, bardzo dziękuje za poczęstunek.
Również na pochwałe zasługiwały panie obsługujące toalety i hala nr 5 :lol:

Pierwszy raz zobaczyłam husky mupeta, czy husko pluszaka, czyli Simbe - psa który wyglądał dla mnie jak wata cukrowa i bardziej by pasował na ring pudli,chociaż pudle wyglądają dla mnie bardziej lekko niż on :)

Sędzia napewno nie miał swojego typu,jak posędziowal tak posedziował :)

Jeżeli chodzi o nas to suczka po Shapciu była 2 w szczeniaczkach, kolejna suczka po Shapciu dostała się do 5 finalistek - suczek z klasy pośredniej, Kazio dostał się do finału.[/COLOR]
[B]
[COLOR=Red]Gratulacje dla wszystkich obecnych za podjęcie walki i dla Ewy za zwycięstwo z Muminem!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE DLA POLSKICH HUSKY I W POLSKICH RĘKACH!!

Różne głosy słyszałam na wystawie, ale mnie Zwycięzca Świata 2006 i Rasy bardzo podoba się. Jest piękny i to spojrzenie prawie czarnych oczu... :)

Bardzo spodobała mi się także sunia; VENI VIDI VICI of Cool Water z klasy otwartej. Przyciągała wzrok.Spośród stawki wyróżniała się tym, że była smukła, długonoga (w porównaniu z innymi), ale wcale nie zbyt "przecinkowata", jak dla mnie akurat, wzorcowa :) Pięknie też ruszała się.
Wygrała klasę, szkoda, że nie porównanie wśród suk.

Sporo jednak było husky -suczek i w samców w typie malamuta ;)
I sporo także "haszczych", ale strzyżonych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Ogólnie psiaków było dużo i było na czym oko zawiesić ;). Ja mam bardzo pozytywne wrażenia z sędziowania, chociaż można było zauważyć, że większość zwycięzców, to bardzo znane twarze i to chyba one miały największe znaczenie... Ale Ewa Górska, chyba aż taka bardzo znana w świecie husky nie jest (przynajmniej do tej wystawy), a też wygrała, więc w tym przypadku jej pies musiał się naprawdę bardzo podobać sędziemu ;). [B][COLOR=red]Ewa, jeszcze raz GRATULACJE!!![/COLOR][/B]
Podobnie z psem, który wygrał wszystko, czyli BOBa, pies stosunkowo nowy w Europie, handler bardzo impulsywny, ale widać, że bardzo się cieszył z każdego zwycięstwa i to się sędziom podoba ;). Jak dla mnie przepiękny pies w każdym calu. I mocno utarł nosa tym, którzy powątpiewali w jego klasę i doszukiwali sie wad. Na mnie zrobił ogromne wrażenie, jest w 100 procentach w moim typie ;). A odnośnie ruchu... łapki stawiał prościutko, handler nie robił żadnych trików, żeby go jakoś specjalnie wyeksponować, czy ustawić, jedynym felerem było to, że biegał lekko po skosie, ale to jest na przykład domeną psów chodzących w zaprzęgu tylko z jednej strony, lub trenowanych przy rowerze zawsze po jednej stronie. Nie jest to raczej wada dziedziczna ;).

My też mieliśmy wspaniały sukces ;). Wszystkie psy z mojej hodowli otrzymały ocenę doskonałą, co nas wszystkich bardzo ucieszyło! A sporo było bardzo dobrych i dobrych (!). Poza tym przydała się nam też Kasi flaga ;). Zarzuciliśmy ją na ramiona Darka, który prezentował Queenie (Arktogea QUEEN OF NIGHT) i zdobył z nią wspaniałe 2 miejsce w klasie młodzieży. I dodam jeszcze, że szara siostra Queenie (jej imienniczka zresztą) również weszła do ścisłego finału (!), lecz na pudło się nie załapała. [B][COLOR=red]GRATULUJĘ ogromnie Darkowi, Beatce i Sylwii!!! I bardzo dziękuję za wspaniałą prezentację psiaków![/COLOR][/B][/quote]


DZIĘKI ,DZIĘKI ,DZIĘKI!!!!:laola:
Powiedziałam Ewie po jej zwycięstwie ,że marzymy o takiej wygranej.Byliśmy bardzo blisko,dla nas srebro QUEENI jest ogromnym sukcesem.Jestem dumna z mojego Darusia i suni.
My również wszystkim gratulujemy tym wygranym i mniej utytułowanym,no a Kasi dziękujemy za miły polski akcent w postaci flagi-sędzia był mile zaskoczony.:terazpol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='USH'][COLOR=navy]Jak ktoś ma foteczki to słicznie prosze na maila[/COLOR]
[COLOR=navy]ush małpa ush.pl[/COLOR]

[COLOR=navy]Na wystawie bardzo przyjmny był teem z lewej :)[/COLOR]
[COLOR=navy]Loczku,Żaneto super ciasto, bardzo dziękuje za poczęstunek.[/COLOR]
[COLOR=navy]Również na pochwałe zasługiwały panie obsługujące toalety i hala nr 5 :lol:[/COLOR]

[COLOR=navy]Pierwszy raz zobaczyłam husky mupeta, czy husko pluszaka, czyli Simbe - psa który wyglądał dla mnie jak wata cukrowa i bardziej by pasował na ring pudli,chociaż pudle wyglądają dla mnie bardziej lekko niż on :)[/COLOR]

[COLOR=navy]Sędzia napewno nie miał swojego typu,jak posędziowal tak posedziował :)[/COLOR]

[COLOR=navy]Jeżeli chodzi o nas to suczka po Shapciu była 2 w szczeniaczkach, kolejna suczka po Shapciu dostała się do 5 finalistek - suczek z klasy pośredniej, Kazio dostał się do finału.[/COLOR]

[B][COLOR=red]Gratulacje dla wszystkich obecnych za podjęcie walki i dla Ewy za zwycięstwo z Muminem!!![/COLOR][/B][/quote]



Kawa ,ciasto i co nieco faktycznie umiliły nam czas,mam nadzieje że będzie jeszcze dużo okazji żeby to powtórzyć.:mdrmed: :mdrmed: :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Wiele przepieknych psów, cudnie przygotowanych .... szkoda, że nr były takie mikroskopijne i ja choć mam dobry wzrok, mało co mogłam z nich rozszyfrować ..... może ta temperatura na hali mi sie rzuciła na oczy :evil_lol: [/quote]
Faktycznie potraktowano nas jak psy północy...

[quote name='sh_maniak']No to skoro nie ma właścicieli na dgm to ja napisze ;)

Ares Wilcze Dziedzicwo wywalczył lokate 2 w klasie pośredniej, zaraz po pieknym BOBie :multi: Strasznie się ciesze z sukcesu wnusia :multi: :multi:

Ja z Asanpi mam ocene doskonała i opis, w którym nie ma ani jednego ale :loveu:[/quote]

Też sie cieszymy z sukcesów małych i większych naszej polskiej ekipy :multi: i jeszcze warto dodać, ze ARES automatycznie ma res. CACIBa (podobno!)!! [B][COLOR=royalblue]GRATULACEJ dla wszystkich doskonałych i lokatowych!!![/COLOR][/B] Pokazaliśmy, że chociaż nas chcieli zmieść z ringów, my się mocno trzymaliśmy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi sie wydawalo , że 3 lokate w championach ma Steward :roll: , ale sprawdzic tego przy mikroskopijnych numerkach nie mogłam.:placz:

Lidka a będziesz miała mozliwosc spisać wynki z kart ocen? :)

Skad wiesz, ze Ares ma Res CACIB, nie zaprosili nas na porownanie :roll: , i w sumie nie wiem komu sędzia dał :roll: Przyznal CACIB, reszte kart 1 lokat oddali, tak to wyglądało :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SiberijaEl'][COLOR=black]Chiricote de Ciukci – [B]III dosk.?[/B][/COLOR]
Ice-Toshka Eskimoski Domek-dosk.
w młodzieży weszła do finału[/quote]

Ja Chiricote wogóle nie widziałam. III miejsce zajął Innisfree's Insider Trade
wystawiany przez Olę.

[B]Klasa weteranów: (4)
[/B][COLOR=black]Bursztyn z Coyoacan - [B]III dosk.[/B][/COLOR]
[COLOR=black]My Sweet Lord of Baker Lake (chyba b.db, bez lokaty)[/COLOR]
[COLOR=black]Innisfree's New York Ranger -[B] I dosk.[/B][/COLOR]
[COLOR=black]Zenith's Height - [B]II dosk.[/B]
[/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][quote]Winterfrost's Cleopatra - [B]II dosk.[/B][/quote][/COLOR]
[COLOR=black]Ja jej nie widziałam na żadnej lokacie, II napewno była Queenie, III suka z Oumiaka a I z Włoch. Nie wiem kto był IV.

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Ja Chiricote wogóle nie widziałam. III miejsce zajął Innisfree's Insider Trade
wystawiany przez Olę.


[COLOR=black]Ja jej nie widziałam na żadnej lokacie, II napewno była Queenie, III suka z Oumiaka a I z Włoch. Nie wiem kto był IV.[/COLOR]

[/quote]
Tak,ja tesz to samo widzialam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Ja Chiricote wogóle nie widziałam. III miejsce zajął Innisfree's Insider Trade
wystawiany przez Olę.

[B]Klasa weteranów: (4)
[/B][COLOR=black]Bursztyn z Coyoacan - [B]III dosk.[/B][/COLOR]
[COLOR=black]My Sweet Lord of Baker Lake (chyba b.db, bez lokaty)[/COLOR]
[COLOR=black]Innisfree's New York Ranger -[B] I dosk.[/B][/COLOR]
[COLOR=black]Zenith's Height - [B]II dosk.[/B]
[/COLOR]


[COLOR=black]Ja jej nie widziałam na żadnej lokacie, II napewno była Queenie, III suka z Oumiaka a I z Włoch. Nie wiem kto był IV.

[/COLOR][/quote]

[quote name='SiberijaEl']Tak,ja tesz to samo widzialam :roll:[/quote]
pisałam to co słyszałam, bo sama tego nie byłam wstawnie oglądać:cool1: poprawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Mi sie wydawalo , że 3 lokate w championach ma Steward :roll: , ale sprawdzic tego przy mikroskopijnych numerkach nie mogłam.:placz:

Lidka a będziesz miała mozliwosc spisać wynki z kart ocen? :)

Skad wiesz, ze Ares ma Res CACIB, nie zaprosili nas na porownanie :roll: , i w sumie nie wiem komu sędzia dał :roll: Przyznal CACIB, reszte kart 1 lokat oddali, tak to wyglądało :roll:[/quote]
skąd wiem że ARES dostał rezerwe? Bo wszyscy wokół ringu mówili że sędzia nie przyznał rezerwy, to poszłam do sekretarza tego ringu i mówie czemu nie wybrali res. CACIBA , a oni mi na to, że sędzia przecież przyznał res.CACIB drugiemu psu z klasy z której wygrał pies CACIB (dokładnie tak powiedzieli).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...