Jump to content
Dogomania

INEZ-INKA

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About INEZ-INKA

 • Rank
  Member

Converted

 • Location
  Gdańsk
 1. [URL="http://www.thepetitionsite.com/2/tell-ukraine-to-stop-burning-animals-alive/"][SIZE=2]http://www.thepetitionsite.com/2/tell-ukraine-to-stop-burning-animals-alive/[/SIZE][/URL]
 2. A to nie ma sprawy i zapraszamy po świętach :lol: Już nie PINEZKA tylko ZUMI :loveu:
 3. Dziękować obie :razz: Rozbrajają mnie jej reakcje związane z ceremoniałem powrotu ze spacerku. Gdy wychodzimy- owszem cieszy się, ale gdy wracamy, to na korytarzu istne szaleństwo, mało ogonek z dupci nie odpadnie.:megagrin: Cieszy się całym ciałkiem i tak sobie myślę, że ta radocha z tego powodu, że ma po prostu gdzie wracać. Jedno szczęście już mam, jest nią kociczka Cacucha, która jeszcze kamufluje się :scared:gdzie może, aby uniknąć spotkania z Zumi. A Twoja psiunia jak wygląda? Pozdrowionka.
 4. Zumi jest cudownym , przesłodkim stworzonkiem i nie idzie jej nie kochać :loveu: Wczoraj po ostatnim spacerku została wykąpana (pewnie pierwszy raz w życiu) z czego była bardzo zadowolona i po wytarciu rozszalała się na całego :megagrin: Dzisiaj po raz piewszy szła na spacerze z podniesionym ogonkiem, a właściwie jego kawałkiem... Apetycik jej dopisuje i jak trzeba, to potrafi poszczekać. Warto było czekać na nią tak długo :iloveyou:
 5. Teraz mam na imię ZUMI. Po 14 byłyśmy na pierwszym :painting: efektywnie zakończonym solidną kupą. Malutka jest cudowna!!!!!! Jak wchodziłyśmy do domku to merdała malutkim ogonkiem , od razu poszła do swojego legowiska i zajdała smakołyk. :wolfie: strajkuje i do tej pory siedzi w tapczanie, ciekawe kiedy wyjdzie :lol: Jak na tak krótki okres przebywania, czuje się świetnie. To na tyle, będzie więcej, oraz zdjęcia. Jestem szczęśliwa :sweetCyb:psiunia chyba też.
 6. Cieszę się i smucę zarazem, że trzeba je rozdzielić :placz: Serce mówi - dawaj obie, ale niewykonalne... :shake: Gdybym miała domek z ogródkiem, pewnie zrobiłabym tak....
 7. [URL="http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-wymierzenie-kary-bezwzglednej-mezczyznie-ktory-zaglodzil-swojego-psa/238"][COLOR=#4444ff]http://www.petycjeonline.pl/petycja/...wojego-psa/238[/COLOR][/URL]
 8. Serdecznie dziękuję za tak ciepłe słowa :oops: Takie stworzonko z "odzysku", to jest największa satysfakcja i balsam na skołatane serce. Nie sztuka kupić, bo na topie i potem szpanować... nie tędy droga. Pozdrawiam :ylsuper:
 9. :crazyeye: CUDOWNIE !!:sweetCyb: Mój piesek przechodzi prawdziwą metamorfozę ! Mam nadzieję, że już niedługo będziemy żyły długo i szczęśliwie. Jestem bardzo wdzięczna za tak troskliwą opiekę :Rose:
 10. :multi: Dzięki :megagrin:, teraz będzie o wiele weselej. Tu na miejscu nie da rady, bo mam dwunastoletnią kociczkę, więc sunia nie miałaby spokoju, co jest niezbędne po takim zabiegu.
 11. Zdeterminowana i to jak! (dodałabym emotka,ale nie wiem jak). Wielkie dzięki za ewentualną pomoc, zobaczymy jak to się dalej potoczy. Pozdrawiam Cię.
×
×
 • Create New...