Jump to content
Dogomania

Galeria Bibi- czyli świat w kolorach black&white


Maalwi

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bibi mnie dziś obudziła o 5 na spacere.Dobra wyszłam z nią,zrobiła siku,poszłam spać...Po 2 h budzi mnie piszczenie, myślałam,że chce zwrócić moją uwaę więc znów zasnęłam po pół godziny znów piszczenie to juz sie chciałam ubierać patrzę a na środku pokoju wymioty... :(
Co z nią jest...:(

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img718.imageshack.us/img718/8311/img0535sp.jpg[/url] świetne zdjęcie :D
Wymioty się zdarzają niestety. Ja ostatnio kupiłam nową pościel, w nocy obudziły mnie dziwne odgłosy, patrzę, a Lena zwymiotowała na poduszkę. Ale nic jej nie było ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Aaale zdjęć, super! :)
[url]http://img220.imageshack.us/img220/9506/img0368mz.jpg[/url] na tym na pierwszy rzut oka wygląda jakby to Bob miał takie blond włosy :lol:[/QUOTE]
ja chyba z 5 minut patrzyłam na zdjęcie to dopiero zorientowałam się o co caman :D
[quote name='FredziaFredzia'][url]http://www.dogomania.pl/threads/213596-taksowe-obro%C5%BCe-na-kundelkow%C4%85-skarbonk%C4%99-do-15-wrzesnia[/url] już są! Szybko szybko bo schodzą jak świeże bułeczki! ;)[/QUOTE]
piękne obróżki i jaki wybór :loveu:

a może zjadła coś nie odpowiedniego. Ostatnio Ciap jadł surowe kości i mama dała mu smaka jakiegoś kupnego i cały posiłek zwrócił. i już nic nie dostał jeść i potem było dobrze już. A zwrócił 2 razy... :(

Link to comment
Share on other sites

A ja się znów dziwuję jacy ludzie są głupi... :angryy:
Mama mówi,że nienormalna jestem,ze o takie rzezy się czepiam ale mnie to masakrycznie drażni!
A mianowicie, w ciepłe dni mamy cał czas otwarty balkon Bibi tam wchodzi od czas do czasu i ogląda przez szparę... i znów jakies 2 baby wlazły nam do ogródka i zaczęły Bibi głaskać ti ti ti jaka słodka :angryy:Bibi szaleje piszczy bo nie może tak iść, jedna podnosi psa i pyskiem go do Bibi...
Jak można tak nie myśleć? a co by było gdyby Bibi je uryzla albo ten pies ją? idiotki po prostu! :pissed:
A potem jakiś facet powiedział,że Bibi jest skunksem :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maalwi']A ja się znów dziwuję jacy ludzie są głupi... :angryy:
Mama mówi,że nienormalna jestem,ze o takie rzezy się czepiam ale mnie to masakrycznie drażni!
A mianowicie, w ciepłe dni mamy cał czas otwarty balkon Bibi tam wchodzi od czas do czasu i ogląda przez szparę... i znów jakies 2 baby wlazły nam do ogródka i zaczęły Bibi głaskać ti ti ti jaka słodka :angryy:Bibi szaleje piszczy bo nie może tak iść, jedna podnosi psa i pyskiem go do Bibi...
Jak można tak nie myśleć? a co by było gdyby Bibi je uryzla albo ten pies ją? idiotki po prostu! :pissed:
A potem jakiś facet powiedział,że Bibi jest skunksem :-([/QUOTE]

Mnie też by to wkurzyło... Nienawidzę jak ktoś drażni Ruby, czy inne psy.
Jak Ruby siedzi na balkonie i przechodzi ktoś znajomy to zawsze ją woła, a ta tupta łapami w miejscu, piszczy, szczeka, opiera się łapami na barierkę, co wywołuje, że ten kto woła ma z tego jeszcze większą radochę i stoi i wkurza ją dłużej...

Link to comment
Share on other sites

ehh Maalwi, ludzie bezmyślni są często :-( może zabezpieczcie balkon jakąs siatką albo taką matą wiklinową, będziesz miala też pewność, że ci nikt psa nie ukradnie .... ja dziś też się nawkurzałam - z koleżanką szłyśmy nad Kanał, schodziłyśmy z mostu schodami a na dole babka z dwoma jakimiś pseudo-ozdóbkami, szczekającymi na nasze psy - Wega nie pozostała dłużna, a babka dalej nonszalancko pali fajki, na moją stanowczą prośbę żeby psy zabrała, popatrzała jak na kretynkę (Wega coraz bardziej ujada na te psy...) .... koniec końców babka obrażona wzięła psy i poszła sobie... smyczy nie miała, psów nie mogła odwołać, ale cóż, jej psy "nic nie zrobią" :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misia&Ruby']Mnie też by to wkurzyło... Nienawidzę jak ktoś drażni Ruby, czy inne psy.
Jak Ruby siedzi na balkonie i przechodzi ktoś znajomy to zawsze ją woła, a ta tupta łapami w miejscu, piszczy, szczeka, opiera się łapami na barierkę, co wywołuje, że ten kto woła ma z tego jeszcze większą radochę i stoi i wkurza ją dłużej...[/QUOTE]

Oo tak, a ja mam gorzej, bo na parterze mieszkam Ale mnie najbardziej wkurzyła ta bezposredniośc jakby do tej kobiety należał nasz ogródek i pies,ze bywłazić bez pytania i głaskać psa. Bezczelność!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']ehh Maalwi, ludzie bezmyślni są często :-( może zabezpieczcie balkon jakąs siatką albo taką matą wiklinową, będziesz miala też pewność, że ci nikt psa nie ukradnie .... ja dziś też się nawkurzałam - z koleżanką szłyśmy nad Kanał, schodziłyśmy z mostu schodami a na dole babka z dwoma jakimiś pseudo-ozdóbkami, szczekającymi na nasze psy - Wega nie pozostała dłużna, a babka dalej nonszalancko pali fajki, na moją stanowczą prośbę żeby psy zabrała, popatrzała jak na kretynkę (Wega coraz bardziej ujada na te psy...) .... koniec końców babka obrażona wzięła psy i poszła sobie... smyczy nie miała, psów nie mogła odwołać, ale cóż, jej psy "nic nie zrobią" :-([/QUOTE]


A u mnie na osiedlu biega sobie bez smyczy i obroży i właścicieli owczar, a właściciele oczywiście odwołac nie potrafili... Ludzie niektórzy mieli wielki strach w oczach( widiząłam przez okno :P) jak n biegał dookoła próbowali go odganiać,ale to nic ne dawało...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...