Jump to content
Dogomania

Głogów 20-21.01.2007


TANANA

Recommended Posts

[quote name='flashka-g']tu bynajmniej mial wieksze psy.. na ozdobnych w sobote to po prostu leżał..bo kucanie nic nie dawało.. a niketore psy tak sie go baly jak se tak skradal im pod sam pysk. Hmm. nie wiem moze z dołu widac rzeczywiscie lepiej:lol:[/quote]

Na ozdobkach nie bylo stolikow na wystawienie psa???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylrwia']Niesamowite podejście do oceniania :lol: nie przejmował się zszedł do parteru. Niektórzy to nawet psa nie dotkna bo sie wybrudzą:razz:[/quote]
dokladnie tak jest, ja tam lubie za to tego sedziego, ale przyznaje smiesznie to wyglada:p

[B]Asiaczku [/B]- no problem!!:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusiss']Na ozdobkach nie bylo stolikow na wystawienie psa???[/quote]

stolik byl, ale to sprawdzal w sumie tylko zeby i jajca.. a potem sie czołgał i leżał jak psy beigały sie usatwiały na ziemi itd... choc w shih tzu to nie wiem, chyba juz mu sie w głowie zakreciło bo tak pooceniał ze hoho:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='massima']Tak na poprawę humoru :) Pan Karel HORAK w ringu chartów afgańskich :D :D :D
[IMG]http://images14.fotosik.pl/75/c50e7f1b5f7ee819.jpg[/IMG]
[IMG]http://images13.fotosik.pl/27/cd2005afc1e23c9c.jpg[/IMG]
No ja się posikałam ze śmiechu jak to zobaczyłam haha haha haha haha haha[/quote]
[FONT=Arial Black]w sobotę zeby wygrała kolezanka pana sędziego psy w rasie shih tzu były straszone w podobny sposób , a te które takiej postawy i wiele jeszcze innych sposobów nie bały się były przez pana sędziego podduszane i miały sciskane szczęki az wymiotowały na ringu , ale sędzia widocznie wszystko moze usiłując uzyskać /osiągnąć/ wcześniej zaplanowane lokaty a nie nadarmo jedzie się z psami 500km z Czech zeby tylko otrzymać ocenę psa na ringu , wszystko wiadomo........... bez zadnych podtekstów pozdrawiam wszystkich [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Dziwne pisze dlatego, że niewyobrażam sobie aby kucanie czy łażenie na czworaka straszyło psa. Mój chętnie przyłączyłby się do tej "zabawy".:evil_lol: I z drugiej strony czy mozna ścisnąc tak szczęke aby pies wymiotował. :roll:[/quote] komentujesz sytuacje o której nic nie wiesz

Link to comment
Share on other sites

ja ocene shih tzu widzialam.. faktycznie po sprawdzaniu zebow, dosc bardzoooo dokladnym jedna suczka zwymiotowała.
Psiaki troche bały sie tez wykladziny, poniewaz haczyła ona włos i dosyć kuła psy po łapach. SHih tzu miały po przejsicu kółka caly włos poplątany. Sedzia nie za bardzo w zabawny sposob podłaził na czworaka do psów, wrecz w sposob odwrotny. W sumie ogladalam wczesniej troche ocene grzywek i mopsów i wykonywał to jakos mniej drastycznie.. no ale widocznie tam nie było czechów co by mogli powygrywać:diabloti: . Tym bardziej z takimi psami co naszym polskim do piet nie dorastają:evil_lol:

Na poczatku jego sedziowanie wydawalo mi sie bardzo intersujące, wygladalo to jakby po prostu sedziowanie bylo dla niego czystą zabawą i naprawde sie starał.. ale jak zobaczylam sedziowanie shih... to zamarłam.. ze śmiechu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']
Ale daliśmy rade i oto efekt naszej wyprawy:

Jumpin' Jack Flash Saxifraga vel. JOJEK [B][SIZE=3]I dosk, CWC, NPwR, BOB[/SIZE][/B]

Tym samym zakończył [SIZE=3][COLOR=red][B]Championat Polski[/B][/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
[/quote]

BRAWO dla Jojka !!!! :laola:

Link to comment
Share on other sites

p Horak w legnicy tak ocenial sznaucery miniaturowem zreszta przy olbrzymach, sredniakach i dobermanach tez kucal
moim zdaniem ma dobre podejscie do psow, te przestraszone stara sie uspokoic tym bardziej bojowym daje szanse na ochloniecie

a w niedziele w Trencinie p Zembjak tez ocenial ruch i postawe kucajac :) widocznie tak widac lepiej niz z gory :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']p Horak w legnicy tak ocenial sznaucery miniaturowem zreszta przy olbrzymach, sredniakach i dobermanach tez kucal
moim zdaniem ma dobre podejscie do psow, te przestraszone stara sie uspokoic tym bardziej bojowym daje szanse na ochloniecie

a w niedziele w Trencinie p Zembjak tez ocenial ruch i postawe kucajac :) widocznie tak widac lepiej niz z gory :eviltong:[/quote]


a byli jacyś Czesi w konkurencji?:cool3: :razz:

Link to comment
Share on other sites

dajcie jakies zdjecia na forum z głogowa....
co do Horaka to fakt, ze wygrywały kobiety...
bo w koncu musiał wszystkie wycałować i ściskać...
ale moim zdaniem opisy dał dość dobre.. znalazł wszystkie wady mojego psa.. choc bardzo mnie zdenerwowało to, ze ma niby zbyt jasny nos- widocznie nie zna sie na grzywaczach i nie wie, ze grzywacze w zimie przy braku słońca jaśnieją... poza tym robił dość gwałtowne ruchy i pierwszy raz zobaczyłem jak mój pies sie wystraszył.. ale poza tym ok.
pierwszy raz w klasie pośredniej i sreberko- pies przed nami dostał BOBa, wiec chyba nie jest z nami az tak zle..
pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...