Jump to content
Dogomania

Głogów 20-21.01.2007


TANANA

Recommended Posts

My właśnie wróciliśmy ;-))

Jedynym minusem na wystawie były dość małe ringi.
Ale daliśmy rade i oto efekt naszej wyprawy:

Jumpin' Jack Flash Saxifraga vel. JOJEK [B][SIZE=3]I dosk, CWC, NPwR, BOB[/SIZE][/B]

Tym samym zakończył [SIZE=3][COLOR=red][B]Championat Polski[/B][/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
[SIZE=1]oraz powtórzył sukces z zeszłego roku ;-)))[/SIZE]

Na BOG'i nie stety zostać nie daliśmy rady, przez ok 40 minutowy poślizg w ocenianiu, ze względu na dojazdy.

Drogi koszmar, na samej dojazdówce (KRAJOWA DROGA!!) w kierunku Leszna (13 km odcinek) wyglądał tak jakby pługu nigdy nie widział...

Ogólnie warunki drogowe nie najlepsze i dlatego bardzo sie cieszę że już wróciliśmy do domku ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

drogi sa naprawde tragiczne:placz: naprawde juz widzialam kilka razy światełko w tunelu. Jezeli komus zbytnio nie zaleyz to lepiej niech siedzi w domu. Drogi sa wogole w niektroeych miejscach nieodśnieżone- kompletnie nic ze gdzie niegdzie mozna sie zakopać. Do tego te chwilowe nawałnice śniegu powodują ze kierowcy lądują w zaspach. Do tego jak wracalismy jakis Tir wpadl w poslizg na autostradzie Wrocław- Brzeg i stalismy 50 minut w miejscu.

Ale ogolnie poszło super.. gdyby nie te sukcesy i swietna atmosfera to bym sie w łeb walnela po co w srodku nocy wstawalam i wystawialam sie na tej trasie na czyste samobójstwo:shake:
Suczka husky otwrata CWC, BOS i skonczony championat Polski
suczka husky championy CWC
i z Jamniczkiem wygrałam BOG:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Ja wczoraj wystawialam sliczna basenji
I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek i z nia wygralam - CWC, NSwR, BOB oraz [COLOR=magenta][B]BOG 3:loveu:[/B][/COLOR][/quote]

[B]Savannah[/B], wielkie gratki dla Was raz jeszcze, ślicznie się prezentowałyście :klacz: . Do Asiaczka nie mogłam się wczoraj dodzwonić, numer był zajęty...
Pogoda w sobotę była kiepska, ale jak widzę dziś jest jeszcze gorsza.
Mój rudas wczoraj dostał CWC i tytuł NDPwR. Bardzo się z tego cieszę :multi:
[B]flashka-g[/B] byłam pod wielkiem wrażeniem Twojej prezentacji z SH ! Gratuluję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN'][B]Savannah[/B], wielkie gratki dla Was raz jeszcze, ślicznie się prezentowałyście :klacz: . Do Asiaczka nie mogłam się wczoraj dodzwonić, numer był zajęty...
Pogoda w sobotę była kiepska, ale jak widzę dziś jest jeszcze gorsza.
Mój rudas wczoraj dostał CWC i tytuł NDPwR. Bardzo się z tego cieszę :multi:
[B]flashka-g[/B] byłam pod wielkiem wrażeniem Twojej prezentacji z SH ! Gratuluję![/quote]


:oops: :oops: :oops: :oops: :loveu: dziekuje;) a z ktorym dokladnie? na ringu? czy na finałach?:) Czekam na wiesci jak tam dzisiaj! mam nadzieje ze drogi lepsze i pogoda na podróż.

Nugatowa dzięki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

My zadowolone :multi: Drogi makabryczne, rosyjska sędzina przemiła i bardzo dokładna, dobry, kumaty i ładnie piszący tłumacz :loveu: No i [B]CWC - [/B]zatem zakończyłyśmy[B] Championat Polski :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: [/B]

Do tego ścisk w hali straszny :mdleje: trybuny ratowały sytuację...
Jak reszta gończaków nie wiem, w tym tłumie byłam tak zakręcona, że nawet nie wiem, kto dojechał...

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Zwycięzcą grupy 2 został bokser - GEO BOXER del Euro - różnież dziś zdobył BIS V[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]Zwycięzcą grupy 8 został cocker spaniel amerykański - Zilk's INFINITY PRECISION[/B][/COLOR]
[COLOR=red][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=red][B]Wielkie GRATULACJE[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='massima']Nie powiem nazwami bo niestety nie śledziłam tego

Ale BIS 1 - west highland white terrier
BIS 2 - jamnik (niestety też nie wiem jaki)
a 3 nie pamiętam :( wybaczcie

Byłam bardziej przejęta tym jak bokser i cocker wypadną na BISIE[/quote]

a jamnik co byl 2 Bis to ten ktorym wczoraj wygralam grupe:cool3: :multi: Revenstreken`s FRIKK:multi:

A West to zapewne Agnieszki Kryszak??:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...