Jump to content
Dogomania

Śliczna Tania - MA SUPER DOMEK, DZIĘKUJEMY


leni356

Recommended Posts

[quote name='mina21']Słuchajcie, czy termin wizyty odpowiada w czwartek za tydzień, czy za późno? Moge pomęczyć mamę, żeby wcześniej sobie jakoś zwolniła trochę czasu, tylko musiscie mi dokładnie powiedzieć ile to by trwało, to może mi się uda ją namówić, bo tydzień czekania to bardzo długo dla Tanii :([/QUOTE]
Minka, kiedy tylko zechcesz może być to spotkanie. Ja i tak wiem, że to tylko formalność. Nie umiem nawet wyrazić tego co czuję, szczęście, wielkie szczęście :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='funia']Handzia ,szalejesz po Dogo .Jestem z Ciebie dumna ,!!!!!!!!!!Przyniosłaś Tani szczeście /Wiem to:klacz::Cool!::calus:[/QUOTE]
Funiu :oops: a jak myślisz ? Dzięki komu to wszystko? Kto mnie tym zaraził:evil_lol::evil_lol::evil_lol:?

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nic się nie wydarzyło.Nie dziękuj.
Trzymajmy lepiej kciuki za sterylizację bez komplikacji.Ja to sobie tak myślę, czy by nie zrobić zabiegu w Lublinie w klinice na Głębokiej.Po dobie się zabierze i niech dziewczyna dochodzi do siebie.Tyle , że to kosztuje 200 zł.Zdjęcie szwów w Lubartowie- 15 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']Jeszcze nic się nie wydarzyło.Nie dziękuj.
Trzymajmy lepiej kciuki za sterylizację bez komplikacji.Ja to sobie tak myślę, czy by nie zrobić zabiegu w Lublinie w klinice na Głębokiej.Po dobie się zabierze i niech dziewczyna dochodzi do siebie.Tyle , że to kosztuje 200 zł.Zdjęcie szwów w Lubartowie- 15 zł.[/QUOTE]
Myślę,że trzeba byc dobrej myśli i robić w schronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Tak. Ja ją przywiozę. Co prawda będę musiała być posłuszną żoną przez ten czas:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Ale dla Taniusi warto:loveu:[/QUOTE]
No się uśmiałam :lol:, do czego to my kobiety jesteśmy zdolne :cool3:, a nasi biedni mężowie nie wiedzą nawet, że jest jakieś drugie dno :diabloti:!
Świetnie, ze tak się szybko wszystko dzieje, takie adopcje to dopiero emocje!! Super dziewczyny!!!:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, nie będzie komplikacji, tylko warto przypilnować żeby jej ochronne ubranko na brzuszek założyli, bo może lizać (a na pewno będzie się interesować ranką). Szwy rozpuszczalne są niebezpieczne, najlepiej klasyczne, do zdjęcia po 10 dniach

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie co do wizyty to rozmawiałam z Agnieszką, że czwartek następny to faktycznie troche długo, a że weekend odpada całkowicie bo mama będzie u mnie, to może by sie udało coś dziś wieczorem wykombinować? Albo w poniedziałek? W grę wchodzą raczej tylko godziny południowe i wieczorne, bo mama zwykle ma na rano do pracy, dowiem się dziś o której w poniedziałek kończy i może jakoś wtedy? Bo jak dziś to na pewno wieczorem. Najlepiej by było, gdyby Matrioszka podała konkretne terminy kiedy może wpaść, w jakie dni i w jakich godzinach, i się wtedy coś wybierze, bo tak to się nigdy nie dogadamy a tu każdy dzień jest cenny :)

Natomiast jeżeli chodzi o sterylizację, to chyba juz Wy powinnyscie wybrac najlepszą dla Tanii opcję. Ja myślę, że jeżeli jest opcja, żeby zrobić to w schronisku, to można z tego skorzystać i ewentualnie szwy tylko zdjąć na miejscu w Lubartowie, bo jazda do Lublina to tylko dodatkowa komplikacja. Trzabe po prostu jej w schronie dopilnować i myślę, że wszystko będzie ok :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mina21']Słuchajcie co do wizyty to rozmawiałam z Agnieszką, że czwartek następny to faktycznie troche długo, a że weekend odpada całkowicie bo mama będzie u mnie, to może by sie udało coś dziś wieczorem wykombinować? Albo w poniedziałek? W grę wchodzą raczej tylko godziny południowe i wieczorne, bo mama zwykle ma na rano do pracy, dowiem się dziś o której w poniedziałek kończy i może jakoś wtedy? Bo jak dziś to na pewno wieczorem. Najlepiej by było, gdyby Matrioszka podała konkretne terminy kiedy może wpaść, w jakie dni i w jakich godzinach, i się wtedy coś wybierze, bo tak to się nigdy nie dogadamy a tu każdy dzień jest cenny :)

Natomiast jeżeli chodzi o sterylizację, to chyba juz Wy powinnyscie wybrac najlepszą dla Tanii opcję. Ja myślę, że jeżeli jest opcja, żeby zrobić to w schronisku, to można z tego skorzystać i ewentualnie szwy tylko zdjąć na miejscu w Lubartowie, bo jazda do Lublina to tylko dodatkowa komplikacja. Trzabe po prostu jej w schronie dopilnować i myślę, że wszystko będzie ok :)[/QUOTE]

Witajcie cioteczki, witaj Taniu :)

co Wy na propozycję miny?
ja też myślę, że zabieg w schronie, wsadzić w ubranko i zdjąć w Lubartowie.
po co malutka ma czekać niepotrzebnie

Link to comment
Share on other sites

ale farciara no:-)
kochani nie wiem czy schron na to pojdzie zeby wydac sunie bez zdjęcia szwów, trzeba to ustalić zebyscie wy sobie wszystkiego nie poplanowały a nagle klops;-)
ja tak miałam z malutką Kika, została wyciachana nagle się znalazł transport do dt i mimo ze była tydzien po sterylizacji wet schroniskowy nie wyraził zgody na zabranie suni, tylko kazał czekac kilka dni bo chciał sam suni ściągnąc szwy i miec pewnosc ze wszystko jest oki zanim ją wyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']ale farciara no:-)
kochani nie wiem czy schron na to pojdzie zeby wydac sunie bez zdjęcia szwów, trzeba to ustalić zebyscie wy sobie wszystkiego nie poplanowały a nagle klops;-)
ja tak miałam z malutką Kika, została wyciachana nagle się znalazł transport do dt i mimo ze była tydzien po sterylizacji wet schroniskowy nie wyraził zgody na zabranie suni, tylko kazał czekac kilka dni bo chciał sam suni ściągnąc szwy i miec pewnosc ze wszystko jest oki zanim ją wyda.[/QUOTE]

a ktoś może się dowiedzieć jak tam z tym schronem sytuacja wygląda? szkoda, żeby miała siedzieć niepotrzebnie, aż do zdjęcia szwów, przecież w Lubartowie też może mieć opiekę weterynaryjną, zwłaszcza, że nie idzie do laika, który nie ma pojęcia o zwierzętach;)
no ale jeśli takie przepisy to nie przeskoczymy... tylko trzeba w końcu jakieś konkretne terminy ustalić, żeby zarówno matrioszka jak i Pani M. mogły, a tak to nic nie wiemy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']a ktoś może się dowiedzieć jak tam z tym schronem sytuacja wygląda? szkoda, żeby miała siedzieć niepotrzebnie, aż do zdjęcia szwów, przecież w Lubartowie też może mieć opiekę weterynaryjną, zwłaszcza, że nie idzie do laika, który nie ma pojęcia o zwierzętach;)
no ale jeśli takie przepisy to nie przeskoczymy... tylko trzeba w końcu jakieś konkretne terminy ustalić, żeby zarówno matrioszka jak i Pani M. mogły, a tak to nic nie wiemy:)[/QUOTE]

no ja piszę własnie o tym schronie:-)
ale np jutro wychodzi sunia zarezerwowana dla mnie, wysterylizowana przez schron i dziś rozmawiałam z kierownikiem ze sunia musi jechac jutro nad ranem wiec dzis zaliczy z nią weta i zdejmie szwy (ale suka jest juz ponad tydzien po sterylce i wszystko jest ok i wet juz mowil ze jakbysmy chcieli juz ją zabierać to ze juz mozna bo jest ok)
takze po prostu musicie sie dogadać ze schroniskiem, wątpie zeby wydali wam ją od razu po sterylce, wet chce miec pewnosc ze wydaje psy wygojone a nie ze wyda psa bez wyciagnietych szwow, potem ktos cos spartoli i będzie na niego ze on skopał sterylke

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, rozmawiałam dziś z kierownikiem, Tania ma jutro sterylizację. Piranha ma rację, suczki nie wydadzą nam przed zdjęciem szwów. Mają takie procedury, chcą mieć pewność ze rana dobrze się zagoi. Tak wiec, skoro jutro jest zabieg ,to suczka będzie do odebrania za 10 dni.Teraz trzymajmy kciuki żeby zabieg się udał i wszystko było w porządku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Dziewczyny,rozmawiałam dziś z kierownikiem,Tania ma jutro sterylizację.[U][B]sacred PIRANHA[/B][/U] ma rację,suczki nie wydadzą nam przed zdjęciem szwów.Mają takie procedury,chcą mieć pewność ze rana dobrze się zagoi.Tak wiec skoro jutro jest zabieg ,to suczka będzie do odebrania za 10 dni.Teraz trzymajmy kciuki żeby zabieg się udał i wszystko było w porządku.[/QUOTE]

szkoda...no ale przynajmniej mamy już jasność:)
to teraz na spokojnie mogą się umawiać na wizytę

Link to comment
Share on other sites

Czyli to znaczy, że Tanię można będzie przywieźć w poniedziałek 10, tak? To super, to może w takim razie jakby ta wizyta mogłaby sie odbyć w czwartek 7, pewnie jakoś po południu, to byłoby idealnie, niech tylko Matrioszka da znać, czy ten termin pasuje a jak nie to pokombinujemy z innym :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...