Jump to content
Dogomania

Labrador - problem


BigMisiek

Recommended Posts

Witajcie
mam 10 miesięczną labradorke i już chyba problem - otóż nie potrafi trzymać moczu i kału. ostatni spacer ma ok 23:00 na nim robi wszystko,jest to dosyć aktywny spacer ponieważ biega z drugim moim psem i po tym jest znacznie zmeczona, mysli tylko o jedzeniu i spaniu wtedy; gdy wstaje o 6 rano już mam nasikane a za nim zbiegniemy z 3 pietra potrafi zrobic kupe nawet na schodach. w ciągu dnia również czesto wychodzi i zawsze od razu się załatwia,mozna powiedziec ze na zawolanie.
obecnie dostaje 2 posiłki dziennie, w jednym 120g ryżu i 200g mięsa z puszki, do tego witaminy i trochę warzyw
nie jest to moj pierwszy pies,mam bardzo duze doświadcznie w wychowywaniu psow ale z podobna rzeczą spotykam sie pierwszy raz, moze ktoś z was mial podobny problem bo to normalne nie jest

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

cześć
u mojej 10-cio miesięcznej suni jest identycznie
ostatnio wyjechaliśmy na wczasy i nie było żadnego problemu więc myślałam że wyrosła z siusiania po nocach ale po powrocie do domu znowu to samo-nie mam zielonego pojęcia o co tu chodzi
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 4.5 letniego labka i niemialam z nim zadnych problemow w wieku 10 miesiecy. Ale jak byl mlodszy zdarzalo mu sie takie cos. Nieznam przyczyny ale ja uczylam swojego tak : na gazete i gazete co dzien po trochu w strone drzwi, jesli pies sie zalatwil w domu to otwieralam drzwi pokazywalam palcem za drzwi i mowilam zly pies, a potem jak juz byl starzy to uczylam go z ejak szlam z nim na spacer to aby przyniosl mi smycz, smycz kladlam na podlodze i jak wiedzialam ze zaraz z nim ide na spacer no to kazalam mu przyniesc za ktoryms razem zakapowal i teraz za kazdym razem jak chce wyjsc to idzie po smycz i mi ja przyciaga :] wiec wtedy wiem ze mu sie chce na spacerek :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BigMisiek']obecnie dostaje 2 posiłki dziennie, w jednym 120g ryżu i 200g mięsa z puszki, do tego witaminy i trochę warzyw
Pozdrawiam[/quote]

A jakie to mięso?
Moj pies juz dorosły obecnie nie miał żadnych problemów z wytrzymaniem od ok 19-20 wieczorem do 7 rano nastepnego dnia.
Ale jak jadł puszki weterynaryjne, to zauważyłam, ze wieczorem ok 23. chciał wyjśc na siusiu. Po przestawianiu na suchą wszystko wróciło do normy.

Puszki zawierają duuuużo wody i może lepiej byłoby podawac wyłącznie lub tez tylko wieczorem gotowane mięso zamiast mięsa z puszki? (na początku na próbę - aby sprawdzić, czy to puszki moga być tego przyczyną)

Link to comment
Share on other sites

dokładnie zmieniłabym jedzenie puszke na gotowane mięso lub wogóle zaczeła podawać dobrą suchą żeby zobaczyc jak to zmieni jego "przyswajalnosć" ..
czy mzoę jest to problem behawioralny kiedy nie wytrzyma czy go karcisz jak postępujesz?? o której dostaje te posiłki??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...