Jump to content
Dogomania

Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!


ilon_n

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wilczka']ja bym wziela wszystkie-ale takie mam wymogi,tesc chce kupic z pseudo-blagalam zeby tego nie robil,bo jesli ham wie ze ma zbyt to bedzie dalej mnozyl...wiec obiecalam ze zajme sie adopcja juz ja ale takie wymogi dostalam...wiec jesli moge pomoc jednemu to chetnie wezme[/QUOTE]

wilczka,te psiaki nie są do adopcji...bierzemy je na tymczasy z (niestety) możliwoscią zwrotu chamowi,jeśli sprawy nie potoczyłyby się po naszej mysli.Tak więc,jako że te psiaki są czyjaś własnością,nie możemy nimi w żaden sposób dysponować :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczka']a mam takie pytanko-jak stoicie z kasa na te psiaki?bo jak one nie do adopcji to tymczasowo mozna grupke zawiesc do hotelu w kielcach.mysle ze z 6 bysmy wzieli,tylko ja nie dam rady ich finansowac:([/QUOTE]

Psiaki finansują osoby,które zapewniają im DT.Czyli,jeśli ja biorę któregoś z tych psów,sponsoruję go sama.Kiedyś mogę sobie dochodzić zwrotu kosztów od byłego (miejmy nadzieję) właściciela.

wilczka,poczytaj dokładnie wątek,plisss

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorki330']bardzo bardzo mocno gratuluję [B]ilon_n[/B] , jestem z wami od początku i bardzo kibicuje akcji - P to również może być początek tatuażu z KHORN , moje takie mają[/QUOTE]

Witam, ja także potwierdzam, że P to tatuaż z KHRON mój Hans taki miał (P91 ciągle go szukam-zaginął 20/21.12.2010r.) - KHRON oddział chyba Siedlce.
Podziwiam akcję, trzymam kciuki za psiaki :)

Link to comment
Share on other sites

Ila bardzo chętnie idzie na smyczy od razu ogon w górze i jest zadowolona
niestety sam moment założenia smyczy okupiony jest jej strachem, jest towarzyska lubi inne zwierzęta nie wykazała agresji ani w stosunku do psów i suk (nawet upierdliwej Soni) jak i do kotów
myślałam że się nie załatwia a ona zakopała biedna w kocyk i kładła się na niego
przeniosłam ją na dwór do pojedynczego boksu bo w budynku jej za ciepło

Ilo szalony wariat wywalił mnie dwa razy i za 30 sek po moim obaleniu uważa że już powinnam być gotowa do biegania, czubek nie pies
nie wykazuje agresji do nikogo bardzo kontaktowy

wyją oboje :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']Ila bardzo chętnie idzie na smyczy od razu ogon w górze i jest zadowolona
niestety sam moment założenia smyczy okupiony jest jej strachem, jest towarzyska lubi inne zwierzęta nie wykazała agresji ani w stosunku do psów i suk (nawet upierdliwej Soni) jak i do kotów
myślałam że się nie załatwia a ona zakopała biedna w kocyk i kładła się na niego
przeniosłam ją na dwór do pojedynczego boksu bo w budynku jej za ciepło[/QUOTE]

cud miód orzeszki :) oby sprawa jak najszybciej sie pozytywnie dla psów zakonczyla bo z domkiem dla takiej ugodowej suni nie powinno byc duzego problemu
a wycie, cóż, taki urok śpiewających ras :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilonajot']ilon_n, jak widzisz "malamuty" chca przejac Ile :) na pewno byloby jej tam lepiej w hoteliku - nie ulega watpliwosci ...

jak to widzisz??[/QUOTE]


Ja to widzę bosssssko ;) i jestem ZA, tym bardziej, że miejsce jest mi dobrze skądinąd znane ;)

kłopot z transportem, fakt, tym bardziej, że sunia wyjeżdżając z Torunia dodatkowo nieco się oddaliła

mamy sunię ON w ciąży 3-4 tydzień, powinna czym prędzej wyjść ze schronu na DT do sterylki ..
czy jest jakiś chętny DT do podjęcia się tego bojowego zadania?
bo jeśli czegoś nie mylę, to łodzian3333 zamówiła samca, józwa jakiegoś szczylka jak podrośnie .. a dla suni nie mamy :/

tutaj jeszcze reportaż sprzed akcji::

[URL]http://www.tvp.pl/bydgoszcz/publicystyka/w-zblizeniu/wideo/1302/3977408[/URL]


wczoraj dostałam też od kogoś smsem info o innym reportażu już z akcji, ale akurat byłam poza domem i nie wiem co emitowali .. nie ma też jeszcze tego materiału w necie ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dota&koka']Ilon_n bardzo proszę o wygospodarowanie trochę miejsca w skrzynce :)[/QUOTE]

Dota&koka, w sygnaturce mój email, proszę pisz na maila .. tu się nigdy nie zapełnia ;)



edit


tu piszą o brodnickim schronisku :)

[url]http://www.nowosci.com.pl/look/nowosci/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=6&NrIssue=1648&NrSection=200&NrArticle=196032&IdTag=3791[/url]

toruńskie deklarowało przyjęcie 5 psów, ale ostatecznie trafiło tam awaryjnie łącznie 20!!
w tej chwili priorytetem jest wyciągnięcie suczki z Brodnicy na DT oraz całej trójki ONków z Bydgoszczy (sic!)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam właśnie info do reporterki radia PiK, która pojechała z nami na akcję, że
dziś o 16.30 będzie dłuższy materiał i po nim rozmowy ze słuchaczami!!

możliwość odsłuchania online na stronie radia PiK

[FONT=Arial][B]Wtorek, 15 lutego godz.16.30 Bliżej życia

[url]http://www.radiopik.pl[/url]
[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Brodnickie onki po szczotkowaniu :
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_GGUIRc7XF7o/TVlNSiR6n8I/AAAAAAAAA6A/mih_Wcl7rU0/s640/1.jpg[/IMG]

Cioteczki czy ten pierwszy psiak to nie jest czasem samiec...i nie ma przypadkiem tatuazu...w uchu (czeskiego?...)moglibyscie to dla mnie sprawdzic...?(to bardzo wazne-zdajsie tatuaz mial zielony kolor..)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']

Cioteczki czy ten pierwszy psiak to nie jest czasem samiec...i nie ma przypadkiem tatuazu...w uchu (czeskiego?...)moglibyscie to dla mnie sprawdzic...?(to bardzo wazne)[/QUOTE]

Anka, owszem ONek z tattoo to samiec .. ok. 6 lat .. ale ma raczej lokalny tatuaż .. jak masz numer tego czeskiego to podeslij mi na maila .. porównam numerki :)

Link to comment
Share on other sites

cholera nie moge znalesc papierow...mialam skan w komputerze...:(
Czy to moze byc ten sam pies...czy mi sie zdaje...wstawiam ponizej foto...ten psiak ktorego szukam mial by teraz w maju 8 lat...
Mial biala lekka gwiazdke na piersi...taka jak ten....i siwa mordke...i byl sporym psiakiem kolo 75cm w klebie i troche krotki ogon jak na owczarka...;)[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/632/f829e8024988790amed.jpg[/IMG]i[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']poszukam....zadzwonie do znajomego ze zwiazku...moze on mi pomoze odnalesc numer...

a mozed ktos sprawdzic np. cioteczka z Brodnicy czy on reaguje na imie Ilko , lub Ilo??[/QUOTE]


;) nieeeeee no bomba imię .. i to sprzed całego zamieszania wokół pseudo :)
Ania może nam to sprawdzi?!?
chociaż po tylu latach to psiak może już mieć luki w pamięci ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...