Jump to content
Dogomania

Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!


ilon_n

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za narząd delikatny wieszać!!!!!!!!! tam trzeba szybko wkroczyć, rozpierduchę zrobić i wyskoczyć. Wiem, wiem, że tak nie można, ale mnie też nosi jak to słyszę. Gnój się bezkarny czuje. Ale do czasu, ruszyła akcja ze zbieraniem podpisów do petycji, musimy ich mieć 100 tysięcy, ale damy radę!!![URL]http://www.koalicja.org.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jestem z samego Torunia, niestety dotąd nie natknęłam się na tego osobnika,
Mam za to wsparcie powiatowego inspektoratu wet (mój facet jest inspektorem wet), TOZu i innych lokalnych fundacji ..
właśnie wróciłam z zebrania grupy wsparcia na rzecz zwierząt gdzie szykujemy projekt naprawczy adresowany do lokalnych włodarzy .. takie zjawiska są żywym i bezcennym dowodem na potrzeby zmian.

proszę o konkretne namiary na faceta .. zbadamy co tam się uprawia!!


edit

podaję email do wysyłki: [email][email protected][/email]
tel.kom. jak w sygnaturze: 600915044

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Dziewczyny, jestem z samego Torunia, niestety dotąd nie natknęłam się na tego osobnika,
Mam za to wsparcie powiatowego inspektoratu wet (mój facet jest inspektorem wet), TOZu i innych lokalnych fundacji ..[/QUOTE]


ilon_n spadasz z nieba na tą sytuację!:loveu:
teraz z takim poparciem to można ruszać do boju!! :cool3:
trzymam bardzo mocno kciuki za pomyślne zakończenie katorgi tych zwierząt!

fajnie, że z maluszkami już choć trochę lepiej, trzymam za powodzenie badań chłopczyka ;)

Link to comment
Share on other sites

zatem czekam na niezbędne dane [B]na maila[/B]
czy jest jakiś dowód zakupu tych szczeniąt .. cokolwiek co poświadczy, że facet handluje zwierzętami??


edit


doczytałam wątek na wstecznym ..

jeśli facet prowadzi 'leczenie' na własną rękę, to na bank musi mieć dojścia i układy z jakimiś wetami, którzy prowadzą praktykę wet! Tylko tacy mogą zaopatrywać się w weterynaryjne środki medyczne..

do powiatowego jeszcze nic nie wpłynęło, no ale jest weekend .. może w poniedziałek jakiś papier trafi na biurko ..

mogę też nakręcić obszerniejszy artykuł w wyborczej z dziennikarzem, który dość mocno interesuje się sytuacją zwierząt .. mam zaklepany w lutym wywiad ogólnie na temat ustawy o ochronie zwierząt itp .. ale można najpierw zahaczyć o tę pseudohodowlę ..

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
Jestem z Torunia i z wielką przyjemnością jestem w stanie pomóc!!!
To co tu wyczytałam wprawia mnie w onieprzytomnienie, jak można...
A co naj bardziej dziwi to fakt ze mieszkam w Toruniu od urodzenia i jeszcze nie słyszałam żeby właśnie w naszym mieście żył ktoś taki.
Jestem chętna na każdą interwencję, jestem w stanie w każdy sposób pomóc, mogę podać nr tel. i można dzwonić.

Link to comment
Share on other sites

I o to chodzi ludziki:) Nie będzie dziadyna jeden, popapraniec psiaki pod bokiem nam męczył. One czekają na pomoc!!!! My w Łodzi marsz mamy 13 lutego w ich sprawie również:) W Krakowie, Gdańsku, Poznaniu też idą ludziki. Może w Toruniu warto coś zorganizować? To 13 lutego o 13:00. Marsz nieMilczenia :)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście sama i bez nakazu niczego się nie podejmuję, aby nie zepsuć!!
Czekam na powiadomienie. W razie szykującej się akcji w Toruniu chciała bym wiedzieć szybciej, ponieważ pracuję i będę musiała sobie załatwić wolne, nie przepuszczę temu dupkowi, muszę tam być!!!!
Będę w stanie wziać na DT jakąś bidę i poszukam więcej DT wśród znajomych.

Rodzina niestety zapsiona przezemnie ( każdy ma już jakąś bidę z Toruńskiego i Inowrocławskiego schronu)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']Ilon_n a czasem w Torunia babeczka nie jest powiatowym?? Oczywiście mogę się mylić więc poszerzam swoją wiedzę :) i jeśli możesz wymieć Toruńskie fundacje ja kurcze mało znam :)[/QUOTE]

ponieważ jest to czysto personalna zaczepka nie związana z tematem wątku, więc odpowiadam w odcieniu szarości i uznaję to za EOT:

[COLOR=gray]słusznie, poszerzaj swoją wiedzę .. :p
może dowiesz się, że powiatowy inspektorat nie jest jednoosobowy ..
w kwestii fundacji - do mnie same się zgłaszają lub przez TTOPZ :cool3:
po raz trzeci sygnalizuję - nie zahaczaj o mnie (bo czas jakiś temu poczułaś się urażona za parę słów na forum o sytuacji pewnej suczki schroniskowej zagrożonej eutanazją) .. a już zwłaszcza mając tak mało danych .. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ilon_n chyba mnie mylisz z kimś jeśli chodzi o urażenie. Nie zahaczam o Ciebie na wątku bo nie zniżę się do poziomu Twoich postów z Cajusem. I to mówię serio. Jeśli coś do Ciebie mam to nie załatwiam na wątkach tylko pw.

Więc tu serio pytam. Zadałam pytanie i tyle - nie doszukuj się niczego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Dziewczyny, jestem z samego Torunia, niestety dotąd nie natknęłam się na tego osobnika,
Mam za to wsparcie powiatowego inspektoratu wet (mój facet jest inspektorem wet), TOZu i innych lokalnych fundacji ..
właśnie wróciłam z zebrania grupy wsparcia na rzecz zwierząt gdzie szykujemy projekt naprawczy adresowany do lokalnych włodarzy .. takie zjawiska są żywym i bezcennym dowodem na potrzeby zmian.

proszę o konkretne namiary na faceta .. zbadamy co tam się uprawia!!


edit







podaję email do wysyłki: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel.kom. jak w sygnaturze: 600915044[/QUOTE]




dzięki dajcie znac jak sytuacja wyglada

tam podobno zostało mase w róznym wieku zwierzaków

i najbliższe memu sercu bernardyny ale nie tylko

:-(:-(:-(

rozsyłajcie petycje

przypominam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Dziewczyny dajcie spokój, to o zwierzaki chodzi, nie o personalne utarczki, błagam!!!![/QUOTE]

Marycha żadna z nas nic nie napisala, ja wyjaśniłam, że zwykłe pytanie - że jak coś mam to na pw i tyle. Więc nie martw się bo jak widzisz tematu nie ciągniemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...