Jump to content
Dogomania

Piekna czarna owczarka i jej dzieci JUŻ W DOMACH :)


bros

Recommended Posts

[SIZE=3][B]Szczeniaki do[/B] [B]przygarnięcia!!! Mamusia też szuka DS[/B] [/SIZE]
Na budowie Bielany-Łany-Długołęka,28.12.2010 r. oszczeniła się suczka czarnego owczarka. Tuż przy nowopowstającym moście w Siechnicach, na trasie budowlańcy zrobili dla mamy i szczeniaków budę, ale niestety z 12 szczeniąt ocalały tylko 3, z czego dziś 1 szuka domku , dwa juz domek znalazły :) czekamy jeszcze najmniej tydzień żeby szczeniorki zaczęły same jeść z miski :) i oddajemy do rąk nowych opiekunów.



[IMG]http://i54.tinypic.com/ly8p2.jpg[/IMG]


[IMG]http://i55.tinypic.com/1z2d7ww.jpg[/IMG]

[SIZE=3]wiecej fotek strona 2 [/SIZE]

Pozwoliłam sobie poprosić Moda o przepisanie na mnie wątku, będzie mi łatwiej Was na świeżo informować co i jak u suni :)
przeklejam tu swoje wpisy dotyczące SONI i szczylkow:

To tak , kochane - jestem ogromnie ogromnie zaskoczona podejściem pracowników budowy - Ci ludzie pokazali suni (nazwali ja Sonia) że człowiek to nie samo zło, z dzikiej suki mam teraz cudowną sunię, chętna na głaski i mająca kontakt. Jak nic śmiało twierdzę ze suka w pracy z człowiekiem osiągnęłaby bardzo wiele, jest to typ psa który z właścicielem, panem pójdzie w ogień. Ogromne zaangażowanie pani Ani, panów pracujących na budowie, którzy nie mijają suni beznamiętnie, panów stróżów pilnujących budowy w nocy i Święta to mega fantastyczna praca. Sunia jest zadbana, ma kupowane jedzonko , jest odrobaczana, jest tam po prostu kochana. [B]Tutaj szczególne moje podziękowania dla pani Ani i pani kierownik budowy, której psie sprawy obce nie są. [/B]Oni Wszyscy martwią się o sunie , co będzie jak budowa będzie szła dalej dalej a sunia już tak sie przywiąże ze serca im pękną przy rozstaniu, dlatego połączmy siły kochane ciotki i znajdźmy Soni wspaniały domek.

[B]Szczeniorki zostały trzy - jedna sunia czarna podpalana (juz zaklepana przez pracownika budowy) , drugi to piesek (również zaklepany), trzeci tak się wtulał w kącik budy że miałyśmy trudności z wyjęciem go i sprawdzeniem płci, ale tę info otrzymam lada moment, oba jednakowej maści. Oba czekają na domki, myślę ze za tydzień można już je od mamusi zabrać[/B]

Sonia jest kochana, całuśna, naturalnie pilnuje budowy , potrafi szczeknąć, ale podbiegając do nas już nie kuliła ogona ze strachu, wręcz przeciwnie podbiegła sie przywitać, dała się głaskać, lizała ręce. Przypuszczam ze może w przyszłości przejawiać chęć stróżowania, jakolwiek sprawna ręka przewodnika będzie potrafiła jej pokazać kiedy jest to niekonieczne. Jest pięknej budowy (pomijam na razie fakty mlecznych cycuchów) Średniej budowy, mocnej kości o pięknej sierści. Naprawdę pies wart zachodu.



[B]Pulka[/B] podaje do siebie nr tel. 503749992 gdybys chciała ze mna porozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie dlatego strasznie mi zależy żeby suni pomóc, ona nie jest zsocjalizowana, człowieka omijała szerokim łukiem teraz Ci panowie to dla niej rodzina, ona sie ich słucha, pilnuje z imi, do nich się przekonała. Najgorzej chyba jest zimą , wiosną i latem , mała nie ma żle. Jest tylko dla nas zagadką co bedzie z psina jak budowa się zakończy ????

Link to comment
Share on other sites

Kurcze a nie ma szans , żeby któryś z nich ją przygarnął ? Skoro teraz o nią dbają, to może cud by się zdarzył i serce otworzyło jednego z tych panów.. to tylko gdybanie niestety..

Ciociu Bros co możemy zrobić na już teraz ?

Link to comment
Share on other sites

na już teraz możemy zorganizować sterylkę, ale mówię będę rozmawiać z demi na ten temat, mozemy jeżdizć do małej i próbować jakoś się z nią "zaprzyjaznić" , pokazać Świat inny niż tylko budowa. Podrzucić jakieś puchy do żarełka, bo wiadomo choć panowie z serca oddaja małej swoje śniadanka, nawet coś z obiadku to nie jest dla nie zbyt wartosciowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciemnaczekolada']Ponawiam pytanie:

Czy maluchy potrzebują DT ? I drugie pytanie - jak mogę pomóc :) ?[/QUOTE]

tak kochana jak najbardziej a nawet więcej DS :) może znasz kogoś kto chce szczeniora ? mama jest czarną owczarką , tatuś blizej nieznany

Link to comment
Share on other sites

kochana jestem w pracy, mam fotki suni w domu na kompie , jutro wkleje około południa.
Wyglada jak czarna owczarka krótkowlosa, naprawde śliczna jest. Została przygarnieta przez stróża/ów budowy, oswoili ja zupełnie dziką, chyba jest mlodą sunią. Socjal bardzo okrojony. Jak byłyśmy z abilab u niej , zwiewała daleko od nas, nie ufała nam , mojego Brosa pogoniła, chyba gabaryty ja wystraszyły. Tyle chyba o niej.

Link to comment
Share on other sites

Karolina ja mam też koc , może nawet dwa, chętnie dam pięknocie, boska jest , nie wygląda przypadkiem jak owczarek belgijski ? Tyle że krórkowłosy ;)

[IMG]http://www.szarik.pl/adm/upload/min2_1634.jpg[/IMG]

O której będziecie jechały, kurcze cały dzień jutro pracuję..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...