Jump to content
Dogomania

Schronisko w Białej Podlaskiej - wątek zbiorowy. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach!


cavani

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL=http://olx.pl/oferta/piekny-spryciarz-jedyny-w-swoim-rodzaju-CID103-ID5ZONn.html][B][COLOR=#b22222]SPRYCIARZ[/COLOR][/B][/URL]

ogłoszony na: [U]olx.pl, alegratka.pl, lubliniak.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, oglaszamy24.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl [/U]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Bejotka']To nie chodzi o to, że nikt nic nie pisze ale o psy - czy są, czy ktoś kogoś adoptował, czy są jakieś nowe.... Nikt się chyba tym wątkiem już nie zajmuje :( A co z Lucky'm?? Żyje? Chory nadal? :([/QUOTE]
jest w schronisku, dzisiaj odeszła Owieczka:(:( Bejotko, jeśli chcesz to odwiedź naszą stronę : [url]www.azyl-schronisko.pl[/url] pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia'] Bejotko, jeśli chcesz to odwiedź naszą stronę : [URL="http://www.azyl-schronisko.pl"]www.azyl-schronisko.pl[/URL] pozdrawiam[/QUOTE]

O, matko!! Sporo z nich widzę pierwszy raz! Mogłabym Wam je poogłaszać!!!!
Info mogę wziąć ze strony, ale skąd zdjęcia.....?

Bidulka, kochana Owieczka....
[*]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka']O, matko!! Sporo z nich widzę pierwszy raz! Mogłabym Wam je poogłaszać!!!!
Info mogę wziąć ze strony, ale skąd zdjęcia.....?

Bidulka, kochana Owieczka....
[*][/QUOTE]
bardzo dziękujemy i chętnie skorzystamy:):) zdjęcia mamy i chętnie podeślemy zdjęcia:):) kinga_kinga7 ma wszystkie:):), te które są na stronie:):) jesteś kochana:):)

Link to comment
Share on other sites

https://plus.google.com/u/0/photos/107274905493768446998/albums/6058964412611962209 - tutaj można obejrzeć efekty niedzielnej sesji :) Wersję nieocenzurowaną wysłałem do kinga_kinga7, więc jakby ktoś chciał jakieś z nierozmazanymi twarzami, to zgłaszajcie się do mnie albo do kinga_kinga7.

serdecznie dziękujemy:):) super robota:):)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Przepraszam za spam... szukam osób do przed adopcyjnej dla umierającego staruszka w schronisku (psiak ma sznase na podjęcie próby leczenia oraz odejście w objęciach kochającego włąściciel)! Sprawa życia i śmierci! Puławy! Jeżeli znacie kogoś to proszę podejcie mi namiary!

http://www.dogomania.com/forum/topic/143315-pilnie-poszukiwana-wizyta-przed-adopcyjna-w-pu%C5%82awach/

Link to comment
Share on other sites

Ściągam sobie właśnie co ładniejsze zdjęcia Muzzego (wybór jest trudny, bo wszystkie piękne) :) Trochę to potrwa a potem może zrobimy tak: będę wrzucała miniaturkę na wątek a Wy powiecie mi parę słów o psiaku (do ogłoszeń)? W nowych ogłoszeniach chciałabym podawać kontakt do Kingi (o ile można).

Powymieniam też fotki psiaków, które już ogłaszam (o ile rozpoznam) :( Kłopot ze zmianą telefonu w tych wcześniejszych, bo jest ich sporo - ogłaszam obecnie 31 Waszych psów. Ale może stopniowo je w ogóle powymieniam na nowe, z nowymi zdjęciami i nowym telefonem... Tylko będzie to trwało, bo ciągle dochodzą mi nowe psy olsztyńskie, gołdapskie, kaliskie i z Tomaryn.

OK?

Link to comment
Share on other sites

Ściągam sobie właśnie co ładniejsze zdjęcia Muzzego (wybór jest trudny, bo wszystkie piękne) :) Trochę to potrwa a potem może zrobimy tak: będę wrzucała miniaturkę na wątek a Wy powiecie mi parę słów o psiaku (do ogłoszeń)? W nowych ogłoszeniach chciałabym podawać kontakt do Kingi (o ile można).

Powymieniam też fotki psiaków, które już ogłaszam (o ile rozpoznam) :( Kłopot ze zmianą telefonu w tych wcześniejszych, bo jest ich sporo - ogłaszam obecnie 31 Waszych psów. Ale może stopniowo je w ogóle powymieniam na nowe, z nowymi zdjęciami i nowym telefonem... Tylko będzie to trwało, bo ciągle dochodzą mi nowe psy olsztyńskie, gołdapskie, kaliskie i z Tomaryn.

OK?

 

jesteś kochana:):) masz wszelkie zgody:):) Muzzy też wyraził zgodę na wykorzystywanie tych zdjęć do ogłoszeń:):):)  SUPER!!!

Link to comment
Share on other sites

Do Muzzego mam specjalną prośbę... Czy będzie bardzo, bardzo źle jak czasem przytnę trochę fotkę, inaczej wykadruję, odwrócę? Chodzi o to, że może się zdarzyć, że dziabnę w ten sposób podpis autora... Nie, żeby mnie to bawiło :) ale są takie www adopcyjne, że np. widać bardziej lewą stronę miniaturki (na e-zwierzak) albo przy pionowym zdjęciu na miniaturce ucięta jest góra (ogłoszenia24)...

Będę się starała ze wszystkich sił, żeby PsiFotograf na fotce widniał. Ale gdybym musiała ciachnąć - to   :happy1:  czy   :motz: :mad:  ??

Link to comment
Share on other sites

Do Muzzego mam specjalną prośbę... Czy będzie bardzo, bardzo źle jak czasem przytnę trochę fotkę, inaczej wykadruję, odwrócę? Chodzi o to, że może się zdarzyć, że dziabnę w ten sposób podpis autora... Nie, żeby mnie to bawiło :) ale są takie www adopcyjne, że np. widać bardziej lewą stronę miniaturki (na e-zwierzak) albo przy pionowym zdjęciu na miniaturce ucięta jest góra...

Będę się starała ze wszystkich sił, żeby PsiFotograf na fotce widniał. Ale gdybym musiała ciachnąć - to   :happy1:  czy   :motz: :mad:  ??

 

rozmawiałam z Nim osobiście po sesji zdjęciowej w schronisku:) nawet podwiózł mnie z Paulą ( kinga) to jest super człowiek:):) i na pewno się nie obrazi:) dobro zwierzaków to priorytet!

Link to comment
Share on other sites

Wśród fotek nie znalazłam (albom oślepła): Bercika, Blondiego, Budimki, Emki, Lucky'ego, Miki, obu Miśków (ON-ków), Mufina, Reni, Sami, Sindi, Spryciarza i Tekili (z tych już ogłaszanych).

Zerknijcie proszę - czy przeoczyłam (nierozpoznałam), czy nie mają fotek w tej sesji?

Odnalazłam natomiast owczarkę Azę (z guzem!!!) :( ;(

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę na początek o kilka słów (wiek, opis) następujących psiaków. Ogłoszę je w pierwszej turze :)

 

1. bd1.jpg   2. qb1.jpg

 

3. gb1.jpg   4. ja2.jpg

 

5. zb2.jpg   6. ob2.jpg

 

7. p1.jpg   8. q8.jpg

 

9. r1.jpg  10. sb1.jpg

 

Sunia z 1 - szej pozycji poszła do adopcji :) więc jej nie ogłaszamy :)  Bejotko Emka - to u nas, w schronisku Rita! Ostatnio przyszli ludzie, którzy rozmawiali z Jolą o niej - EMCE i pracownicy nie wiedzieli o kogo chodzi! Na szczęście byłam ja  :D Jednak wybranką była inna sunia. 

Link to comment
Share on other sites

Wśród fotek nie znalazłam (albom oślepła): Bercika, Blondiego, Budimki, Emki, Lucky'ego, Miki, obu Miśków (ON-ków), Mufina, Reni, Sami, Sindi, Spryciarza i Tekili (z tych już ogłaszanych).

Zerknijcie proszę - czy przeoczyłam (nierozpoznałam), czy nie mają fotek w tej sesji?

Odnalazłam natomiast owczarkę Azę (z guzem!!!) :( ;(

 

Niektóre te psiaki nie miały na sesji zdjęć, ponieważ miały na poprzednich, a niektóre nie chciały po prostu wyjść :( Myślę, że ogłoszeń dla AZY na razie nie róbmy - rzeczywiście ma guza :(

Link to comment
Share on other sites

Aza ma ogłoszenia od dawna...

 

Część informacji o pieskach wzięłam sobie ze strony schroniska. Jednak chciałabym, żebyście jeszcze od siebie mi o tych pieskach napisały - jakie są. Każda informacja jest cenna :) Kto co wie, niech napisze :)

Zmienię też przy okazji Tajgę tę brodatą, na Miśkę - bo takie ma imię w schronisku. Troszkę z imionami zrobił się bałagan :)

 

Jeszcze się również upewnię, czy dobrze zidentyfikowałam Ogony - napiszcie czy dobrze: 2) Blanka, 3) Sonia, 4) Kubuś, 5) Megan, 6) Śnieżka, 7) Otto, 8. Gordon, 9) Tajga, 10) Lorena, 11) Marakesz, 12) Aska (?), 13) Wanilia, 14) Student, 15) Yami, 16) Amper

Link to comment
Share on other sites

Aza ma ogłoszenia od dawna...

 

Część informacji o pieskach wzięłam sobie ze strony schroniska. Jednak chciałabym, żebyście jeszcze od siebie mi o tych pieskach napisały - jakie są. Każda informacja jest cenna :) Kto co wie, niech napisze :)

Zmienię też przy okazji Tajgę tę brodatą, na Miśkę - bo takie ma imię w schronisku. Troszkę z imionami zrobił się bałagan :)

 

Jeszcze się również upewnię, czy dobrze zidentyfikowałam Ogony - napiszcie czy dobrze: 2) Blanka, 3) Sonia, 4) Kubuś, 5) Megan, 6) Śnieżka, 7) Otto, 8. Gordon, 9) Tajga, 10) Lorena, 11) Marakesz, 12) Aska (?), 13) Wanilia, 14) Student, 15) Yami, 16) Amper

super!!! identyfikacja powiodła się:):) teraz nie mam czasu, ale może dziewczyny wejdą to coś napiszą o psach. Ja robię zapotrzebowanie dla schroniska:):) wchodzimy w taki program z NASZYM ZOO i niestety mam terminową robotę:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...