Jump to content
Dogomania

Czekał, czekał i się doczekał :) :) :).


Onaa

Recommended Posts

mi nie pasuje w jednorazowych. nie ujete jest odjecie oplaty za hotel za czerwiec. bo co miesiac przeciez trzeba brac z jednorazowych, bo stalych nie ma na tyle,zeby caly hotel oplacic.


jest tak:


Zostaje: 574,80zł



WPŁATY DEKLARACJI NA HOTEL/CZERWIEC:

Malawaszka 20zł
Agata51 20zł
Tuja 20zł
Kmurdz 20zł
Piesia 10zł
Kameralna 10zł
Gruba Berta 30zł

WYDATKI:
Hotel 06.2011. - 30dni x 11zł = 330zł (wysłane 06.07.11.)
Leki 20zł (wyslane 06.07.11.)



powinno byc 574 - 200 na hotel za czerwiec= 374 w jwdnorazowych. a tego nie ma.




a panciostwo przujechalo bez swojej suni? tzn pan i pani, czy sama pani?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzwonilam juz :)

Tobi w podrozy ok, troche sie slinil, druga polowe drogi nawet sie polozyl. wypuscili go z auta luzem, zeby zwiedzil posesje, po wjechaniu na posesje oczywiscie.
jak obwachal, to wypuscili sunie, ktora go powitala entuzjastycznie. ona wciaz jest podniecona nowym gosciem, a on ja ustawia, jak ma jej dosc. razem biegali wczoraj po ogorodzie, bawil isie, ganiali. Tobi szybciej biega od suni :)
jadl na kolacje wolowine z makaronem. bedie jadal suche i gotowane. rano jadl suche z puszka wymieszane.
bedzie za kilka dni kapany i czesany.
pojda tez panstwo do weta, zminic dane w czipie. ich sunia tez ma czipa.
wielki pieszczoch, zamecza kazdego, zeby go glaskal.
panstwo tylko tego sie nie spodziewali, ze bedzie taki pieszczoch i taki lagodny. wiedzieli, jaki duzy bedzie. wreszcie, co? ;P


mozna sie cieszyc juz bardziej :)

Link to comment
Share on other sites

He he to widzę że Tuja nie wytrzymałaś i już z rana dzwoniłaś :).
Super że jest tak dobrze.
A z tego co piszesz to faktycznie wygląda że on mega pieszczoch jest :).
Mimo że już mieszkał trochę u Lilutosi, i już trochę wypieszczony został to nadal ma taką potrzebę. To dobrze :).
Słodziak Nasz :loveu:.
A myślę że skoro tam jest sunia i to sporo młodsza to może się będą razem dogadywać, nawet jak ona podrośnie.

Link to comment
Share on other sites

ale to juz nie para, bo Tobi to.. ni to chłop, ni to baba... ;P

ja jeszcze nie wierze w to szczescie. szok
tak szybko, tak nagle, i tyle tych psow na raz poszlo, ze nie mialam czasu siedziec i tylko o nim myslec- zeby sie udalo, napalać się na to, itp. a teraz jeszcze szok mi pozostal. ale juz ze stron, gdzie jestem zalogowana, pousuwalam ogloszenia i foty do ogloszen z komputera :)

Link to comment
Share on other sites

mnie sie remont znow przesunal, wiec bede miala czas, zeby jechac po wekendzie do tobisia w odwiedziny, jadac na wroclaw, po drodze. tylko musze wymyslic cos, ze musze koniecznie w tym wroclawiu kupic... lub do zoo jechac... ale pogoda tragiczna, leje u nas od 3 dni non stop. Tobi wiec pewnie malo z ogrodu korzysta i siedzi w domu :)

choc wtedy, gdy dzwonilam pani mowila,ze drzwi na ogrod od tarasu maja wciaz otwarte i wchodza i wychodza kiedy chca.





marta, dopisz 50zl jednorazowo od domku Tobiego.
Lilu, podaj cene za hotel za lipiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tuja']mi nie pasuje w jednorazowych. nie ujete jest odjecie oplaty za hotel za czerwiec. bo co miesiac przeciez trzeba brac z jednorazowych, bo stalych nie ma na tyle,zeby caly hotel oplacic.


jest tak:


Zostaje: 574,80zł



WPŁATY DEKLARACJI NA HOTEL/CZERWIEC:

Malawaszka 20zł
Agata51 20zł
Tuja 20zł
Kmurdz 20zł
Piesia 10zł
Kameralna 10zł
Gruba Berta 30zł

WYDATKI:
Hotel 06.2011. - 30dni x 11zł = 330zł (wysłane 06.07.11.)
Leki 20zł (wyslane 06.07.11.)



powinno byc 574 - 200 na hotel za czerwiec= 374 w jwdnorazowych. a tego nie ma.




a panciostwo przujechalo bez swojej suni? tzn pan i pani, czy sama pani?[/QUOTE]

Tuja w rozliczeniach jest wszystko ok. Ja nie podsumowuję miesiąca dopóki nie mam [U]wszystkich wpłat[/U], a jeszcze nie wpłaciła Kameralna (pisała mi o lekkim poślizgu, ma swoje powody)
Dlatego czerwiec jest jeszcze nie podliczony

I jakie 200zl za hotel czerwiec?
11zł x 30dni to 330zł
NIE MIESZAJ
Ja to skrupulatnie prowadzę, a Ty już liczysz ile zostało............

Link to comment
Share on other sites

marta napisala

"I jakie 200zl za hotel czerwiec?"

czy masz na tyle deklaracji stalych, ze placisz za to za hotel?
NIE
masz stalych okolo 130zl, wiec okolo 200 musisz brac co miesiac z jednorazowych
prawda?

i to 200 z czerwca nie jest odjęte. w ogolnym rozliczeniu.

marta, wez zalpac lilu za czerwiec, bo juz sie lipiec konczy przeciez. 10zl brakujace wez z jednorazowych, jak deklaracja brakujaca dojdzie to ci sie wyrowna. proste.



zero wiesci od Tobisia, wiec chyba jest ok, jakby bylo cos nie tak to by dzwonili do mnie lub lilu. :)

Link to comment
Share on other sites

wizyty nie robilam, bo nie jezdzilam do wrocka, a na wyjazdy nie bylo czasu, bo mam remont lazienki i pokoju, dzika kotkę po sterylce, jej maluchy babci na dt wcisniete, papugi znow chore, przygotowanie do wyjazdu za 2 dni, maraton po marketach. czeski film, sajgon, jak zwal tak zwal

nie pojade przed wyjazdem, wracam kolo 12.08 dopiero.



to deklaracje za lipiec wplacamy normalnie?

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ miałam stałe zlecenie na Tobiego na początek każdego miesiąca i prawdopodobnie jeszcze pierwszego sierpnia przejdzie , bo nie mam czasu iśś do banku , żeby zmienić , chciałam zapytać czy to moją skromną wpłatę mogę przerzucić na Brego ? Szczerze nie pamiętam czy ta sama osoba prowadzi rozliczenia Tobiego i Brego .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Ponieważ miałam stałe zlecenie na Tobiego na początek każdego miesiąca i prawdopodobnie jeszcze pierwszego sierpnia przejdzie , bo nie mam czasu iśś do banku , żeby zmienić , chciałam zapytać czy to moją skromną wpłatę mogę przerzucić na Brego ? Szczerze nie pamiętam czy ta sama osoba prowadzi rozliczenia Tobiego i Brego .[/QUOTE]

tak, ta sama osoba :) ale marcie chyba trzeba na pm napisac, bo tutaj moze przeoczyc.

zero wiesci od Tobisia. chcecie wyslac kogos na poadopcyjna wczesniej? czy zadzwonic tylko mam i wpasc tam za 2 tyg dopiero?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...