Jump to content
Dogomania

2 porzucone suczki - już mają domy :)


hanek

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

To takie smutne :-(
Te chwile, kiedy jechały z nami, kładły na nas łapki "biorąc w posiadanie" z takimi uśmiechniętymi pysiami, tuliły się... Te sunie zrobią wszystko dla człowieka, który zechce okazać im trochę serca.
Płakać mi się chce.
Co z nimi jest nie tak, że mimo tylu ogłoszeń nikt ich nie chce... Są młode, zdrowe, śliczne i kochane.

Może sterylki pomogą?
Obiecałam bazarek. Przepraszam za jego brak, wciąż nie mam jak zrobić.. (brak aparatu) :(

I suniek nikt nie odwiedził... Tyle było obietnic :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

nie jeden;) jeszcze je odwiedzę...byłam u nich w niedziele ..jakie są kochane i słodkie.. dlaczego nikt ich nie chce?:((((((((byliśmy na długim spacerku, dziewczyny były bardzo zadowolone:) mają bardzo dobrą opiekę, ale potrzebują ludzi..Madzia jest przesłodka jak ją zawołałam od razu przybiegła uśmiechnięta żeby ją głaskać i bawić się taka jest wspaniała...Ala z początku była bardzo nie ufna ale późnej już i ona tuliła się i była trochę zazdrosna o Madzie gdy ta podchodziła. Od niedzieli nie mogę znaleźć sobie miejsca, nie ma chwili żebym o nich nie myślała:((((((((((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KAWIS1526']pojadę na pewno, planuje jechać już w następny weekend:))))))))))))))[/QUOTE]
tylko trochę szybciej , w sobotę i niedzielę pracujemy do 13
ostatnio miałyście szczęście że jeszcze byłam bo tak wyprawa byłaby na marne
jestem w ten weekend w pracy i czekam na Was i bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I jak tam sunieczki? Czy jeszcze nikt nie zainteresował się takimi cudami? Wpłaciłam dzisiaj 60 zł na sterylki na konto, razem ze wcześniejszymi wpłatami jest juz 140 zł, w następnym miesiącu wpłacę też 60 zł to zgodnie z tym co było napisane wcześniej wystarczyłoby już na sterylizację dla jednej z dziewczynek:lol: zgadza się?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...