Jump to content
Dogomania

Sznaucer mini - Brokat - pomóżmy mu znowu zabłysnąć! Już błyszczy w DOMU :))


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobra zrobie na wszystkich a Wy sobie podzielicie :)

a moze od razu Komo będę robic ogłoszenia ?? bo śliczny jest szybo znajdzie domek tylko trzeba go pokazac

Dobra wlazłam na strone adopcyjna... Malawaszko ona jest aktualna na bieżąco ?? to moze będę robic wszystkim po kolei ogłoszenia ?? bo widzę niektórzy już długo czekają na swoją kolej...

a znalazłam ogłoszenie [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/47843/oddam-psa-w-dobre-rece/[/url] sliczna sunia :(

Link to comment
Share on other sites

Malawaszko , jak bedziesz wklejac zdjecia Kleksika to proszę napisz mi jeszcze kilka informacji bo resztę doczytałam sobie na fb. Czy wiadomo coś na temat jego reakcji na dzieci i zwierzęta?? Jest zdrowy ( bo widziałam że nie ma zakaźnych chrób ) ? Czy jest lub będzie wykastrowany ? Czy mam pisac że znajduje sie koło Czestochowy czy jakies inne blizej okreslone miejsce?? Ile mam mu lat wpisac ?? Chyba tyle , nie pamietam czy cos jeszcze chce wiedziec :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']Malawaszko , jak bedziesz wklejac zdjecia Kleksika to proszę napisz mi jeszcze kilka informacji bo resztę doczytałam sobie na fb. Czy wiadomo coś na temat jego reakcji na dzieci i zwierzęta?? Jest zdrowy ( bo widziałam że nie ma zakaźnych chrób ) ? Czy jest lub będzie wykastrowany ? Czy mam pisac że znajduje sie koło Czestochowy czy jakies inne blizej okreslone miejsce?? Ile mam mu lat wpisac ?? Chyba tyle , nie pamietam czy cos jeszcze chce wiedziec :)[/QUOTE]

chodźmy na wątek Kleksika, zaraz wstawię zdjęcia i napiszę co wiem o nim:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195863-Sznaucer-albo-pudlo-sznaucer-NIE-MA-DOMU!!!!-CHORY-w-schronisku!!!!!!/page8[/url]

Link to comment
Share on other sites

no sraczka :D - to był rebus :lol:

chodzę jak zombi bo było wstawanie w nocy i marudzenie, a jak spanie to na mojej głowie koniecznie i gdzie indziej się nie dało bo biedny piesek chory sam spać nie może przecież, a uszy wcale się nie chcą wyleczyć - różne maści już stosowaliśmy, czyszczę, ale jak tylko dwa dni nie smarujemy to od razu śmierdzi z nich i swędzą :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a uszy wcale się nie chcą wyleczyć - różne maści już stosowaliśmy, czyszczę, ale jak tylko dwa dni nie smarujemy to od razu śmierdzi z nich i swędzą :shake:[/QUOTE]


A próbowałaś z Tridermem albo z CLOREXYDERM SPRAY?
Ewentualnie z płynem OTODINE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']mi kiedys wet polecil zwykly wegiel leczniczy na sraczke dla piesa oraz gorzka herbate ... po węglu faktycznie ustapily nieprzyjemne dolegliwosci , oczywiscie nie cala tabletke bo to malizna :)[/QUOTE]

dałam węgiel i mam nadzieję, że się uspokoi i ze zaraz nie będą mi wszystkie biegały...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']dałam węgiel i mam nadzieję, że się uspokoi i ze zaraz nie będą mi wszystkie biegały...[/QUOTE]

przeczytałam "z marszu" ostatniego posta, i myślę sobie w duchu, biedna ta malawaszka, nie dość że na wsi z tyloma psami, to jeszcze węglem musi palić, w dzisiejszych czasach :-(

...ale potem się cofnęłam o kilka postów wstecz :-P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']A poza gównianym tematem co słychać? :P[/QUOTE]

w tygodniu jedziemy się pobadać bo mam jakieś schizy... ale jeszcze nie wiem gdzie - nie mogę się zdecydować bo tak ogromna ilość doskonałych diagnostów jest... charakter już się popsuł - awanturuje się przy oknie jak widzi burki, śpi z nami w łóżku, na dworze już coraz większy mam z nim kontakt - dopóki nie widzi obcego psa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...