Jump to content
Dogomania

Sznaucer mini - Brokat - pomóżmy mu znowu zabłysnąć! Już błyszczy w DOMU :))


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ha , znam to :) ja mam jednego a czasem uszy więdną ... choc musze przyznac ze nauczyl sie ze szczekanie w nocy konczy sie eksmisja z sypialni :) ostatnio mu sie wyrwalo jedno hau i tez wylecial , i teraz sie kontroluje :) a ciezko jest bo jak lezy na rogu lozka widzi okno balkonowe i calutka ulice :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']malawaszka - to tylko dla dobra kotów.

żeby potem, jak spotkają obcego psa, wiedziały, ze mają zmykać, gdzie pieprz rośnie.

Czyli Brokat sprawdza się jako Pies Terapeutyczny :loveu:[/QUOTE]
Hahahaha, dokładnie :) Wiesz Waszka co moje psy zrobiły z kotem, zero instynktu samozachowawczego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']ooo... czyzby Brokat planował wyprowadzke ??

Malawaszko a byly jakies pytania o sznaucera olbrzyma ktorego oglaszalam , co dostal robocze imie Magnus ??

Trzeba go chyba dalej oglaszac....[/QUOTE]

trzymaj kciuki kochana za Magnusa bo jest domek zainteresowany i już sprawdzony :) na dniach mieli po niego jechać :)

[quote name='lilo']aha , jeszcze chcialam zapytac o zbiorke na kojec... faktycznie chcesz zakupic kojec ?? bo mi sie tak przewinelo na facebooku i o tym mysle intensywnie[/QUOTE]

kojec już zamówiłam, mam już na niego pieniążki, ale jeszcze muszę zrobić ogrodzenie/wybieg przy kojcu porządne bo to głównie dla dzikusa Gustawa którego muszę zabrać z hotelu jak najszybciej...

Link to comment
Share on other sites

eee a Ty nic nie mowisz , normalnie scigac Cie bede , ja sie tu stresuje ze za malo ogloszen mu porobilam a on juz prawie w domu dupke grzeje... a ktos z ogloszenia czy gdzie indziej go wykukali ??

o kurcze to super z tym kojcem , moze Ty w koncu hotelik zalozysz ;p hehe

Link to comment
Share on other sites

kurde no , mowilam ze ostatnio jakas szczesliwa reke mam do ogloszen , nie wiem czemu naprawde.... to dawaj nastepnego - od jutra moge oglaszac kolejnego z kolejki ;p
no i od jutra albo moze jeszcze od dzis ruszy nowy bazarek , jeszcze nie wiem na co lub na kogo - jaka jest najpilniejsza potrzeba ?? bo jakos te sznaucerki sa najblizsze sercu memu , choc odkad suka sasiadow ma cieczke mam jednego na wydaniu , nie moge juz - naprawde nie moge :( kocham tego kundla ale jak nie przestanie jazgotac to sama sie oddam do schroniska...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...