Jump to content
Dogomania

Sznaucer mini - Brokat - pomóżmy mu znowu zabłysnąć! Już błyszczy w DOMU :))


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='lilo']a to juz wiem wszystko - moj pies nie spi ze mna dlatego mnie nie budzi - ale tez nigdy nie byl chory i nie wiem jakbym reagowala , w sumie jak moj poprzedni pies pod koniec zycia byl chory to nie moglam wogole spac... tylko nasluchiwalam[/QUOTE]


ja zawsze słyszę jak mi któryś zwierz chodzi w nocy po domu - na to jestem wyczulona jakem matka polka :D Pepa z nami nie śpi ale jak tylko się ruszy to ja się zrywam :splat: to już jest choroba :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nikt się nie zapytał nawet NIKT :obrazic:

i tak napiszę :diabloti:
wczorajsza noc była koszmarna - do najgorszej brakowało "tylko" wymiotowania i pokładania się... a tak to było bieganko, znowu z niego leciało :( bieduś taki wymęczony, schudł od początku chorowania 0,7 kg :shake: pognaliśmy do weta - miał pomysł i tfu tfu wydaje się być dobry :kciuki: wczoraj dostał znowu antybiotyk plus na robale w tym lamblie, tasiemce, nicienie - fenbendazol - mamy podawać 3 dni - dostał dopiero raz - wczoraj i już przespaliśmy całą noc :loveu: poranna qpa była prawie normalna :mdleje: tfu tfu odpukać!!!! nadal probiotyk i oby to już był koniec tego chorowania bo zmęczonam :roll:

Link to comment
Share on other sites

My nie zawsze pytamy ale zawsze myślimy , no - takie gadanie po próźnicy nic do sprawy nie wnosi - czekamy na wieści i nie chcemy wątku zaśmiecac. Biedny Brokat - ja nie mogę od 3 lat schudnac nawet pół kilograma a on maluszek prawie kilo schudł... musi byc tez zmeczony ta sraczką i pewnie w tylku to ma jesien sredniowiecza już...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Lamblie to Ci kocury mogą znosić :P[/QUOTE]


on musiał przyjechać juz z tym - cokolwiek to jest/było bo z identyczną sraczką przyjechał, tylko wtedy się uspokoiło - dostał na robale tabsa i dobre zarcie, więc myślałam, ze to była sraczka poschroniskowa, no ale wróciło dziadostwo :shake: ble...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']. Biedny Brokat - ja nie mogę od 3 lat schudnac nawet pół kilograma a on maluszek prawie kilo schudł... ...[/QUOTE]

to musisz trzymać rękę na pulsie, moze malawaszka w koncu dojdzie, jakie robale ma Brokat...
a potem, kochana, odwiedzisz malawaszkę, zjesz z Brokatem z jednej miski, tudzież przedsięweźmiesz inne formy bliskości...
- i będziesz laska cud na wiosnę :-P, na tych brokatowych robalach

Link to comment
Share on other sites

brrrrr..... aż mnie ciarki przeszły - mam nadzieję że Brokat poprostu potajemnie dietę jakąś wiosenną stosuje - może się podzieli - ważne że Malawaszka się pozbędzie ustrojstwa raz na zawsze !!

a pozatym nie wiem czy Brokat chciałby z jednej miski ze mną jeśc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']brrrrr..... aż mnie ciarki przeszły - mam nadzieję że Brokat poprostu potajemnie dietę jakąś wiosenną stosuje - może się podzieli - ważne że Malawaszka się pozbędzie ustrojstwa raz na zawsze !!

[B][COLOR=red]oto jest pytanie! Brokat się pozbędzie - wcześniej czy później bo jeśli to lamblie to lubią wracać, gorzej z nami... chyba tez powinniśmy czasem jakiegoś procha antyrobalowego łyknąć :roll: [/COLOR][/B]

a pozatym nie wiem czy Brokat chciałby z jednej miski ze mną jeśc :)[/QUOTE]

jemu wszystko jedno z kim i z czego - byle jeść :D

Link to comment
Share on other sites

no właśnie , może Wy powinniście całe stado odrobaczyc bo to przeciez poważna sprawa takie robale. Pewnie nie załapał nikt skoro tylko Brokat cierpi ale zapobiegawczo lepiej cos wziąśc...

Ja się tam żadnymi lambliami czy jak im tam nie będę zarażac bo kto do mnie w nocy będzie wstawał ?? He ?? do Malawaszki się przeprowadze :) na terapie odchudzajaca...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...