Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

Sylwiaso na samym początku jak chłopaki tam trafili mówiła, że pan z Portosem sobie podpasowali.

Jest problem z Atosem, dosłownie pod balkonem DT, do którego miał trafić, znalazłam wczoraj takiego kogoś: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217886[/url]
Na razie ten pies tam trafił, ale pilnie szukam miejsca dla Cudaka, bo i tak nie dam rady go tam utrzymać, poza tym Atosa trzeba zabrać jak najszybciej, bo jak spadnie śnieg już go nie złapiemy.
Aha, Atosa weźmie pod swoje skrzydła otwocki TOZ.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za post pod postem. Zorientowałam się w cenniku kuriera i myślę, że prześlę tą drogą. Wyślę wszystko co mam- trudno mi określić ile dokładnie jest tam kg ale myślę, że w przedziale ponad 10 kg do ok 14... to był worek 15 kg ale trochę wynosiłam dla jednego nieufnego bezdomniaka no ale niestety ludzie psa przeganiali a sami karmę brali.... Tylko nie mam w co zapakować- czy mogę ewentualnie zapakować w worek po bricie? przesyłkę nadam jutro rano dobrze? myślę, że nie będzie długo 'szła'- może tak być? Tylko adres bym potrzebowała:):) pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Rysia, bardzo dziękuję! A pana proszę o informowanie o takich sprawach ciut wcześniej...

Jeśli chodzi o umowę adopcyjną, umawiałam się z panem, że oda Ci Sylwiaso dane, a Ty przekażesz je do mnie (nie chcę robić tego przez telefon, żeby czegoś nie pomylić) i wyślę mu wypełnioną umowę pocztą do podpisania. Wizyta wydaje mi się zbędna, i tak osoby, które można by o to poprosić, już tam były.

Mamanabank, dziękuję.

Uzupełniłam rozliczenie, proszę o info jeśli przegapiłam jakąś wpłatę.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, bardzo bardzo bardzo potrzebna pomoc przy złapaniu Atosa! On już daje się głaskać, tylko nie daje się przytrzymać. Z hyclem raczej nie wypali, bo zawsze jak przyjeżdża psów nie ma - on od razu odjeżdża, a one przychodzą za kwadrans... A psy (tam jest kilka psów, ale pozostałe mają miejsce) trzeba złapać, zanim spadnie śnieg!

KTO MOŻE POMÓC???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...