Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

miałyśmy plan podzielić się literami, więc damy ci partię z literą D. tekst ułożę, do skopiowania. zrobisz, ile dasz radę i kiedy dasz radę. ja też zaznaczam, że dobrze sprawdzać, komu się wysyła, min. czy dana osoba nie zaznacza, że nie chce takich pw, i czy jest aktywna na wątkach pomocowych- kiedyś ze zdumieniem odkryłam cały świat na dogo zupełnie pomocą psom niezainteresowany! tam raczej bym nie słała.

danal, bardzo ci dziękujemy, bo to można się u*rać z taką robotą :-/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']miałyśmy plan podzielić się literami, więc damy ci partię z literą D. tekst ułożę, do skopiowania. zrobisz, ile dasz radę i kiedy dasz radę. ja też zaznaczam, że dobrze sprawdzać, komu się wysyła, min. czy dana osoba nie zaznacza, że nie chce takich pw, i czy jest aktywna na wątkach pomocowych- kiedyś ze zdumieniem odkryłam cały świat na dogo zupełnie pomocą psom niezainteresowany! tam raczej bym nie słała.

danal, bardzo ci dziękujemy, bo to można się u*rać z taką robotą :-/[/QUOTE]

spoko, swoje bazarki i wątki zawsze staram się rozsyłac:) więc teraz też moge

Link to comment
Share on other sites

[B]Szukamy transportu dla malutkiej suni z [COLOR=#ff0000]Busko – Zdrój ( woj.Świętokrzyskie ) do Warszawy[/COLOR].

[/B]
Wątek suni:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238354-Tusia-nie-ma-prawdziwego-życia-mimo-tego-że-ma-dom-[/url]!!

Link to comment
Share on other sites

Czyżby nam się cioteczka zakochała? i dlatego myśli pozbierać nie może ? :D ...No bo o objawy starzenia nie posądzam :eviltong::evil_lol:.
A na serio, to nawet mnie cieszy ten poślizg w akcji, bo jeszcze kilka dni "zamotki" mam przed sobą i na na dogo mi czasu niestety brakuje :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Rany, dopiero weszlam na dogo, co to sie dzieje, w ogole mnie tu nie wpuszcza, az zarejestrowalam sie na nowe haslo...

Sylwiaso Ty dla aramiska chcesz placic???[/QUOTE]Oluś mam najbliżej;)!!!Znamy się dobrze,ciotkę po rękach liże jak mnie zobaczy i powiedz jak tu biedakowi nie pomóc?!:lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tekst odebrałam i zacznę posyłać.W najbliższych dniach jednak jeszcze tylko po troszeczku, bo do moich osobistych "zamotek", które skończą się w tym tygodniu, niestety doszło ostre poszukiwanie psiaka, który zginął dziewczynie z Częstochowy i potrzebna jest pilna akcja.Trochę mnie siły zawodzą i jak wracam do domu nie mam nóg,rąk ani głowy...aż mi to wszystko poodmarza .
Trzymajcie kciuki dziewczyny-bo to już piąty dzień jak psiak błąka się a my go szukamy jak we mgle :(.

Link to comment
Share on other sites

Zaczęłam dziś troszkę posyłać.Mam jednak strasznie mało czasu...więc malutkimi kroczkami będę szła do przodu .Oby tylko ktoś zechciał na prośbę tutaj przyjść :roll:

PS.sleepingbyday (?) te szczęśliwe literki biorą udział w jakimś opłacalnym losowanku? :evil_lol::cool3: Jak - TAK - to obym wygrała jakąś okrągłą sumkę .Obiecuję podzielić się z Aramiskiem sprawiedliwie , po równo - czyli jemu wszystko a sobie g..o :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję ,że tak szybko jesteście:buzi:

W sprawie karmy musi się wypowiedzieć opiekunka wątku i pewnie jak tylko zobaczy wpis- odpowie.

Co do Atoska to też ciekawa jestem co z nim? Ostatnie wiadomości były takie,że nadal jest uparty i nie chce się zadawać z ludźmi.Może dziewczyny wiedzą coś aktualniejszego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...