Jump to content
Dogomania

Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)


monika083

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze, Yuki nie wpłacaj mi narazie zadnych pieniędzy!!! ;)
Winna byłaś jedyne 5zł na zaległości Tomka, a to było dawno i ja mu juz oststnio wysłałam po prostu 5zł mniej, zamiast 150zł poszło 145zł. Nic się nie stało
Jak bedzie następna ewentualna zbiórka na Brego to bedziemy myśleć komu itd

Piesia, nie wiem co z tym adresem zaklinaczy,ale chyba nic strasznego, skoro nie chcą za dt pieniędzy, jedynie karmę. A karmę się bedzie wysyłało to i adres się zdobedzie, bo kasa na karmę nie pójdzie tylko trzeba będzie karmę gdzies wysłać

Jestem ostatnio na dogo rzadko, niestety brak czasu. Dopiero dojrzałam PM od Kizi z numerem Zaklinaczy. Dziś już późno, ale jakoś zadzwonię jutro

Link to comment
Share on other sites

Kora książki nikt nie kupił.
Jeśli chcecie to podeślę komuś ten zestaw ( trylogia domu nad rozlewiskiem) i możecie wystawiac dalej, ja jestem bez internetu.
Jeśli ktoś się zaoferuję to poproszę o sms pod numerem 880 064 022 ja oddzwonie i poproszę o dane do wysyłki.

Link to comment
Share on other sites

Podczepiam się pod pytanie Asi . Ciekawe jak w nowym ( niestety kolejnym tymczasowym ) domku sprawuje się Brego .

Marta , to znalazłam jak wrzuciłam w necie :
Nazwa firmy: jan fertacz sp.k.
Godziny otwarcia: 10-22
Adres URL: [url]http://www.terapiapsow.pl[/url]
Kontakt e-mail: [email][email protected][/email]
Telefon: 601205325
[[B][SIZE="5"]B]Osoba kontaktowa: jan fertacz
Ulica: Plac Inwalidów 4/6/8
Miejscowość: 01-552 Warszawa (woj. mazowieckie)
Dodane w dn.: 21-04-2011 przez [url]www.terapiapsow.pl[/[/B]url][/SIZE][/B]
JAN FERTACZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Aktualny adres w KRS: Warszawa, Inwalidów, plac 4/6/8, województwo mazowieckie
Ostatni wpis do KRS z dnia: 2010-03-25
Zarejestrowana w KRS z dnia: 2010-03-25
NR KRS: 0000352516
Sąd rejestrowy: Warszawa SR Wydział XII Gospodarczy - KRS
Forma prawna: spółka komandytowa
Osoby występujące w podmiocie: JAN FERTACZ
PIOTR KISIELEWSKI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']marta nie byla na dogo od tej pory, gdy cos pisala. nie dzwonila.[/QUOTE]

Ja od kilku dni nie mogłam się zalogować:angryy: zmieniłam hasło bo mi stare nie hulało, sama nie wiem dlaczego, komp mi wariuje albo co, na swojej poczcie się też nie mogłam zalogować i też musiałam zmienić, masakra jakaś... i nie pamiętałam na jakie:angryy: a nie miałam numeru spisanego
Już spisuję i jutro zadzwonię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yuki']hmm, no ja już puściłam kaskę 10 zyla;) rozdysponuj te 5 zł, może na innego psiaka. Jak uważasz :)[/QUOTE]


Melduję że dostałam :)

Pewnie pójdzie na karmę... Jutro będę do Zaklinaczy dzwonić i co mam powiedzieć? Zbieramy na karmę? Kizi jakie 70zł mamy uzbierane? Oni karmę mieli obiecaną?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z P.Gosią :)
Będą nowe fotki na maila, pewnie mają maila Kizimizi, więc czekamy aż wstawi

Ogólnie z Brego wszystko ok, wyobraźcie sobie, że zero ugryzień u Zaklinaczy!!!
Ja naprawdę jestem w szoku...:crazyeye:
Raz tylko się "zdenerwował" jak zapinaną miał smycz a inny pies się kręcił, ale warczał na psa, nie na ludzia
Drugi raz warknął na gościa, który przyszedł w odwiedziny, ale p.Gosia tłumaczy niewiedzą gościa, jak się zachować. Ponadto żadnych objawów "morderczych" ;) instynktów Bregulca
Nie pytałam przy pierwszej rozmowie o takie rzeczy, jak go traktują i na czym polegają metody, bo ani się na tym sama nie znam, no i pierwsza rozmowa to tak ogólnie.

Brego był wczoraj u weta, miał coś z gruczołami przy odbycie, wet wycisnął ropę
Poza tym zdrowiutki, apetyt dopisuje, instynkty spanielowe ok (lata, węszy, kopie, itd:evil_lol:). Cały dzień spędza na dworze z pozostałymi 3 psami, na noc idzie do domu, i ewentualnie jak pada. Chodzi na spacery, biega za rowerem i ma wyjazdy autem na wycieczki. Ma dużo ruchu

Link to comment
Share on other sites

Pozostaje kwestia kasy na karmę
Jak wiemy - Brego ma szkolenie za darmo, co jest wogóle super, ale karmę musimy zapewnić
Niestety pytałam, i panciostwo nie płaci Zaklinaczom nic
Co prawda dzwonili na początku, ale pewnie pani, bo panu może mniej zależy, to na niego były ataki, i pewnie się bardziej boi, a pani teraz za granicą to nie dzwoni
A może im z czasem przejdzie "tęsknota" za Bregiem i już wogóle nie będą go chcieli... Tak by było najlepiej
Jeśli my mamy płacić za karmę, to dla mnie jednoznaczne, że pies do nich nie wraca. Oni nie słuchali rad Asi i Kory, więc pewnie nadal będą popełniać błędy. Moim zdaniem Brego powinien trafić do domu, w którym bedzie mial teren do "wylatania" i inne psy przede wszystkim

[U]Asia czy Ty możesz zadzwonić do panciostwa i spytać, co myślą? [/U]Ewentualnie wyslij mi nr tel to ja zadzwonię. Może i lepiej, żeby jedna osoba rozmawiała z ds i obecnym dt

Albo oni zafundują "swojemu psu" karmę, albo my
Ale trzeba to wreszcie rozstrzygnąć, bo Brego u Zaklinaczy je....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Pozostaje kwestia kasy na karmę
Jak wiemy - Brego ma szkolenie za darmo, co jest wogóle super, ale karmę musimy zapewnić
Niestety pytałam, i panciostwo nie płaci Zaklinaczom nic
Co prawda dzwonili na początku, ale pewnie pani, bo panu może mniej zależy, to na niego były ataki, i pewnie się bardziej boi, a pani teraz za granicą to nie dzwoni
A może im z czasem przejdzie "tęsknota" za Bregiem i już wogóle nie będą go chcieli... Tak by było najlepiej
Jeśli my mamy płacić za karmę, to dla mnie jednoznaczne, że pies do nich nie wraca. Oni nie słuchali rad Asi i Kory, więc pewnie nadal będą popełniać błędy. Moim zdaniem Brego powinien trafić do domu, w którym bedzie mial teren do "wylatania" i inne psy przede wszystkim

[U]Asia czy Ty możesz zadzwonić do panciostwa i spytać, co myślą? [/U]Ewentualnie wyslij mi nr tel to ja zadzwonię. Może i lepiej, żeby jedna osoba rozmawiała z ds i obecnym dt

Albo oni zafundują "swojemu psu" karmę, albo my
Ale trzeba to wreszcie rozstrzygnąć, bo Brego u Zaklinaczy je....[/QUOTE]
Marta jak chcesz mogę Ci podesłać numer pańciostwa, ale muszę poszperać w dokumentach i poszukać. ;)


Czyli nie taki Bregulec straszny jak go malują, tylko trzeba zastosować odpowiednie metody. :p


Co do Zaklinaczy, to pewna dziewczyna ze spanielowego spotkała się z nimi, a raczej oni byli u niej obserwować psa, którego adoptowała (w schronisku wyglądał na załamanego, ale okazał się totalnym agresorem, pies od starszej pani puszczany samopas na całe dnie). Dziewczyna ta pisała, że polecali jej metody Cezara, ale nie sprecyzowała dokładnie jakie. Mogę dopytać jeśli jesteście ciekawe.

Link to comment
Share on other sites

Asia nr podeslij, jakoś zadzwonię
O metody podpytaj, czemu nie. Ja też o nie zapytam przy najbliższej okazji jak bedę dzwonić, bo dziś było takie "pitu pitu" ogólnie a i tak w 20minut minęło

Jak dla mnie - jakiekolwiek metody stosują, ważne że działają. Bo jak wszystkie wiemy - parę razy życie Brego bylo zagrożone...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...