Jump to content
Dogomania

Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)


monika083

Recommended Posts

Odpiszę może na PW. ;)

Dzwoniłam dzisiaj rano do Pana Janka z Zaklinaczy i potwierdził, że nadal czekają na Bregulca.


EDIT:
Przed chwilą zadzwonił do mnie Pan Sebastian od Brega, mówił, że dzwonili do Zaklinaczy i po rozmowie z nimi zgadzają się oddać Bregulca na szkolenie. :multi:


Można już załatwiać transport. :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia & Ginger']

EDIT:
Przed chwilą zadzwonił do mnie Pan Sebastian od Brega, mówił, że dzwonili do Zaklinaczy i po rozmowie z nimi zgadzają się oddać Bregulca na szkolenie. :multi:


Można już załatwiać transport. :p[/QUOTE]

WOW :)
A ciekawe jak przebiegła rozmowa, oddają bo oddają czy będą na Brego czekać? Jakie ustalenia między nimi? I jakie wrażenia pana Jana po rozmowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']WOW :)
A ciekawe jak przebiegła rozmowa, oddają bo oddają czy będą na Brego czekać? Jakie ustalenia między nimi? I jakie wrażenia pana Jana po rozmowie?[/QUOTE]
Nie wiem jakie Pan Jan ma wrażenia. Zadzwonię może jutro znowu, że decyzja zapadła, to zapytam.

Ale Pan Sebastian mówił, że oni chętnie wezmą Brega spowrotem.

Link to comment
Share on other sites

super ze sie zgodzili i ogole.

Co do transportu to mamy propozycje od ratownikow transport na calej trasie za 350zl.
Pies ma dokladnie jechac do Olszewnicy Straje k. Warszawy, nie mam zieloneg pojecia gdzie to jet i czy ktos z Zaklinaczy moglby psa ewentualnei z Wawy odebrac.

Musimy zdecydowac czy Brego moze ewentualnie ejchac z ta Pania pks czy tez pkp, chodzi o to, ze musi byc w kagancu a niechcielibysmy zeby warczał na Pania z tego powodu.

Kazdy zainteresowany losem Brega, neich wejdzie na watek i porozmawia. Mnie jutro na necie nie bedzie a od czwartku znów pracuje wieczorami wiec sama wszytskeigo nei zorganizuje.
Czy mozemy deklaracje Bregulca przeznaczyc na transport?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']super ze sie zgodzili i ogole.

Co do transportu to mamy propozycje od ratownikow transport na calej trasie za 350zl.
Pies ma dokladnie jechac do Olszewnicy Straje k. Warszawy, nie mam zieloneg pojecia gdzie to jet i czy ktos z Zaklinaczy moglby psa ewentualnei z Wawy odebrac.

Musimy zdecydowac czy Brego moze ewentualnie ejchac z ta Pania pks czy tez pkp, chodzi o to, ze musi byc w kagancu a niechcielibysmy zeby warczał na Pania z tego powodu.

Kazdy zainteresowany losem Brega, neich wejdzie na watek i porozmawia. Mnie jutro na necie nie bedzie a od czwartku znów pracuje wieczorami wiec sama wszytskeigo nei zorganizuje.
Czy mozemy deklaracje Bregulca przeznaczyc na transport?[/QUOTE]
Sprawdziłam gdzie jest ta Olszewica Stara i to jest ok. 30 km na północ od Warszawy, kawałek za Legionowem.

Co do Psich Ratowników, to jeśli nie znajdzie się inny transport, to można skorzystać, ale szukałabym czegoś tańszego.
Brego chodzi w kagańcu do miasta i do weta, więc chyba jest przyzwyczajony i nie powinien ściągać.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam napisać Wam kilka słów o p. Janku i p. Małgosi - jego partnerce: ich terapia zaklinania psów jest fenomenalna!!! Bardzo mi pomogli z moim stadem psów i teraz mam idealne zwierzaki :) Bez stresu dla właścicieli, a co najważniejsze - dla psów. Oboje są wspaniałymi ciepłymi osobami - pełnymi zrozumienia dla psów i błędów właścicieli. Jestem na 100 % pewna, że Brego będzie wspaniałym psem po terapii u nich. Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamuza']Chciałam napisać Wam kilka słów o p. Janku i p. Małgosi - jego partnerce: ich terapia zaklinania psów jest fenomenalna!!! Bardzo mi pomogli z moim stadem psów i teraz mam idealne zwierzaki :) Bez stresu dla właścicieli, a co najważniejsze - dla psów. Oboje są wspaniałymi ciepłymi osobami - pełnymi zrozumienia dla psów i błędów właścicieli. Jestem na 100 % pewna, że Brego będzie wspaniałym psem po terapii u nich. Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE]


dobrze slyszec takie opinie, tez uwazam te to duza szansa dla Brega,
uwazam , ze jesli ''wlasciciele'' chca po szkoleniu ulozonego Brega spowrotem , to powinni oni sie martwic o transport i chociaz dolozyc do utrzymania go tam..

Link to comment
Share on other sites

na terapie i tak sie nie chcieli zdecydowac, wiec czmu mieliby za transport na terapie placic? nie sadze, by sie zgodzili... powiedza- to niech nie jedzie. i juz.

ale na pewno powinni za karme placic. jesli mieliby go w domu trez musieliby go wykarmic.


wg mnie transportu do poznania szukac. a niech dalej pks jedzie. od poczatku byla mowa o warszawie, wiec nie wiem,czemu ci zaklinacze z wawy nie odbiora?
niech psiratownicy zawiezie do poznania chociaz. zawsze taniej dla nas, bo blizej.

ja tez jestem bez neta, dzis korzystam tylko u rodzicow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']słowo "zaklinacz" mi się źle kojarzy, ale fajnie że mamy info od postronnej osoby o nich :) zobaczymy jak bedzie[/QUOTE]

Oni pracują metodą Cesara Millana [url]http://www.cesarsway.com/[/url] stąd zaklinacze :)
Nie byłam przekonana na początku bo widziałam programy, ale okazało się, że to jest absolutna rewelacja. Po swoich doświadczeniach z psami i tą metodą jestem jej gorącą zwolenniczką.

Link to comment
Share on other sites

ok jestem.

Powchodziłam na watki tarnsportowe i widze ze cisza. Nie wiadomo co z transportem kolejowym Wrocek-Wawa w ten weekend. Psi ratownicy mowia mi ze moga w czwartek ale to za wczesnie bo pies mialby byc po 3.
Kora co do tego czy "ci zaklinaczez Wawy odbiora czy nie" to ja nie wiem bow sumie sie ich nie pytałam o to. W zcasie naszej korpondensji meilowej powiedzieli ze sa ze stolicy no ale ja tez dokladnie nei wypytywałam jaka dzielnica i wogóle. Moze sa niezmotoryzowanie? Nie wiem.
Asia ty cos wiesz??

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, nie jestem w temacie ;) przeczytałam tylko nagłówek - transport z okilic Leszna - Warszawa

W najbliższy weekend jest wystawa w Lesznie.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197807-Leszno-4-5.06.2011-CACIB-PRESTIGE/page4[/URL]

może ktoś mógłby zabrać Brego w drodze powrotnej, nawet za dołożeniem się do kosztów paliwa, ale na pewno mniej by wyszło niż 350 pln (?)

np.
[quote name='Vegas']Jadę z Warszawy na sobotę, raczej na cały dzień*i powrót. 3 siedzenia wolne (do podziału na psa i przewodnika).[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Przepraszam, nie jestem w temacie ;) przeczytałam tylko nagłówek - transport z okilic Leszna - Warszawa

W najbliższy weekend jest wystawa w Lesznie.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197807-Leszno-4-5.06.2011-CACIB-PRESTIGE/page4[/URL]

może ktoś mógłby zabrać Brego w drodze powrotnej, nawet za dołożeniem się do kosztów paliwa, ale na pewno mniej by wyszło niż 350 pln (?)

np.[/QUOTE]

ok dzieki, napisałam juz na watku.
W miedzyczasie wyklarowało sie ze bedzie transport pkp wrocke-wawa i Brego moze jechac. O tym mowie:
[quote name='alispo1']mam transport pkp,na sobote 22.40,05:40 w niedziele w Wawie.Tylko "z dworca do dworca",nie mam jak odebrac wczesniej ani zawiezc w Wawie raczej tez.[/QUOTE]


Pytanie czy zaklinacze go z dworca odbiora czy nie??

Link to comment
Share on other sites

Witam, mogę zabrać pieska pod warunkiem, że ma on klatke lub transporter i oczywiście nie za 350zł. Jade w sobote na wystawe. Optymalnie byłoby, jakby ktoś mi go podrzucił na wystawę, bo jade sama w te i z powrotem i zmęczona troszke będę, wolałabym nie kręcić, ale to do dogadania. Bardzo prosze osobę odpowiedzialną za transport malucha o kontakt na PW lub maila [email][email protected][/email] to podam numer kom.

EDIT: Zależałoby mi też, żeby ktos go odebrał w Wwie, bo Olszewica jest po drugiej stronie wwy i dla mnie to extra 80km jakieś pewnie w obie strony. Nie chce marudzic i chetnie pomoge, ale jade rano sama na wystawe, caly dzien na wystawie i powrot i kazde kilometry to dla mnie cenne dosc, bo meczaca taka trasa jest.

Link to comment
Share on other sites

ja nie wiem czy klatke uda sie skolowac.
Ostatnio TOZ pozyczyl i czytam ze jeszcze nei zostala zwrocona wiec nie wiem czy zechca.
Asia ty masz jakas klatke pozyczyc co by ponziej do Ciebie wrocila z innym transportem?

Co do odbioru w Wawie to musimy to tak czy siak dogadac z zaklinaczami bo wychodzi ze kazdy moze ale tylko na pkp. Zaraz do nich wysle meila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']ok jestem.

Powchodziłam na watki tarnsportowe i widze ze cisza. Nie wiadomo co z transportem kolejowym Wrocek-Wawa w ten weekend. Psi ratownicy mowia mi ze moga w czwartek ale to za wczesnie bo pies mialby byc po 3.
Kora co do tego czy "ci zaklinaczez Wawy odbiora czy nie" to ja nie wiem bow sumie sie ich nie pytałam o to. W zcasie naszej korpondensji meilowej powiedzieli ze sa ze stolicy no ale ja tez dokladnie nei wypytywałam jaka dzielnica i wogóle. Moze sa niezmotoryzowanie? Nie wiem.
Asia ty cos wiesz??[/QUOTE]
Niestety nie mam klatki i nie wiem, kto mógłby mieć w mojej okolicy, nie znam nikogo takiego.
Spytałam na spanielowym, czy nikt z Wawy nie jedzie na wystawę do Leszna. Może ktoś się znajdzie?
Trzeba coś skombinować, bo to świetna okazja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...