Jump to content
Dogomania

Schronisko w Hajnówce błaga o pomoc dla swoich podopiecznych


bbgm

Recommended Posts

  • Replies 942
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam w piwnicy jeszcze parę worków kawałków styropianu,
czy osoby, które wyjezdzają do hajnówki w niedz bedą mogły coś wziąc?
to jest dowóz "skokowy", bo samochodami osobowymi to nie jest łatwe - mieszczą się tylko 2-3 worki,
tak więc każdy kurs do hajnówki jest cenny....
[B]oczywiscie, jesli okazał się przydatny - proszę o info, w przeciwnym razie pozbędę się go.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ifka']mam w piwnicy jeszcze parę worków kawałków styropianu,
czy osoby, które wyjezdzają do hajnówki w niedz bedą mogły coś wziąc?
to jest dowóz "skokowy", bo samochodami osobowymi to nie jest łatwe - mieszczą się tylko 2-3 worki,
tak więc każdy kurs do hajnówki jest cenny....
[B]oczywiscie, jesli okazał się przydatny - proszę o info, w przeciwnym razie pozbędę się go.[/B][/QUOTE]

na PW podałam swój nr tel. w sprawie odbioru styropianu dla schroniska w Hajnówce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']Nie mam pojęcia. Jak w zeszłym tygodniu rozmawiałyśmy z P. Aliną to nam mówiłą, że w niedzielę lepiej ich odwiedzać jeśli chodzi o weekend. Ale pewnie do weekendu jeszcze P. Alina tu zajrzy to da Ci odpowiedź czy będzie ona w sobotę. A w schronie na pewno ktoś będzie.
Chociaż gdybyście zajechały w niedzielę to spotkanie jak nic zagwarantowane mamy :)[/QUOTE] W sobotę będą jednie pracownicy ja oczywiście jak się umówiłam to będę w niedzielę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolasek']Ciekawe co by zrobił burmistrz gdyby stowarzyszenie wycofało się z prowadzenia schroniska. Poznałby prawdziwe koszty. Miejmy nadzieję, że po wejściu ustawy coś się zmieni. W końcu to miejskie psy.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/200589-Schronisko-w-Hajn%C3%B3wce"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9137/beznazwy1r.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dzisiaj przeczytałam porozumienie zawarte z UM to musielibyśmy wypowiedzieć umowę 3 miesiące i po tym terminie mamy 14 jeszcze dni na zabranie wszystkich psów ze schroniska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza71']a jak czuje się pogryziony wczoraj piesek?[/QUOTE]
Dzisiaj jeszcze jest troszkę osłabiony. Został przeniesiony do pomieszczenia razem z inną sunią,która była wcześniej pogryziona. Sunia wylizuje pyszczek biedaczkowi i zajmuje się nim czule.
Nie wiadomo co będzie z łapką póki co jest sztywna i na pewno bolesna.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie z tą :)
Ona jest troszkę strachliwa i może drugi pies ją odrobinę otworzy na ludzi. Cudna jest i jeśli odpowiednio zadbać o ogłoszenia dla niej to można by ją wyadoptować do fajnego domu. Ale to wszystko z czasem :) zdjęć już trochę mamy i powoli możemy zaczynać ogłaszanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza71']i można na stronie schroniska zaktualizować stan psiaków? bo może adopcje wirtualne rozwinąć? po ogłoszeniach na facebook'u może byłoby większe zainteresowanie taką formą pomocy dla osób z dalszych rejonów?[/QUOTE]

Wszystko w trakcie robót jest :)
Mamy już kontakt do informatyka będziemy go zamęczać nowymi pomysłami. Adopcja wirtualna też będzie wyróżniona na stronie. Jak tylko pojawi się aktualizacja, info o adopcjach w necie to będziemy rozpoczynały adopcje w necie za pomocą FB.
Tzn taki mamy wstępny plan ale jeśli ktoś ma jakiś lepszy to my chętne do współpracy jesteśmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']Wszystko w trakcie robót jest :)
Mamy już kontakt do informatyka będziemy go zamęczać nowymi pomysłami. Adopcja wirtualna też będzie wyróżniona na stronie. Jak tylko pojawi się aktualizacja, info o adopcjach w necie to będziemy rozpoczynały adopcje w necie za pomocą FB.
Tzn taki mamy wstępny plan ale jeśli ktoś ma jakiś lepszy to my chętne do współpracy jesteśmy :)[/QUOTE]


właśnie siedzę i zasypuję informatyka zdjęciami i opisami psów, które są gotowe do adopcji, pan informatyk będzie miał mnie dosyć :), ale potrzebna jest aktualizacja strony "Ciapka"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza71']a może "pan informatyk" potrzebuje kogoś do pomocy jak tak go zasypałyście robotą? :) ja osobiście nie znam się na tym, ale mogę się popytać ?[/QUOTE]
Jeśli się okaże, że pomoc jest niezbędną na pewno się do Ciebie zgłosimy z prośbą o poszukiwania dodatkowego informatyka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...