Jump to content
Dogomania

Schronisko w Hajnówce błaga o pomoc dla swoich podopiecznych


bbgm

Recommended Posts

  • Replies 942
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Małgosiu tak jak Ci pisałam na mailu.
Ciągle pracujemy razem z informatykiem nad nową stroną. Tzn Sylwia pracuje i podsyła co chwilę to nowe zdjęcia, masę pomysłów na stronę. Czekamy więc na to jak informatyk je zrealizuje. Możliwe, że będzie potrzebna pomoc ale tu już dziewczyny oferowały pomoc w tym temacie.


Sylwia już zabieram się za wstawianie linków do galerii. Zwolnij kobieto trochę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ironiaaa']Gdybym dostala jakies dane o Herze to moglabym ja dodac na owczarki.eu i zalozyc watek na owczarek.pl. Prosilam wczesniej ale pewnie w natloku pracy ktos pominal moja wypowiedz ;)[/QUOTE]


na temat Hery coś więcej napisze pani kierownik schroniska, ale to pewnie będzie najwcześniej w poniedziałek, bo przez weekend jest niedostępna na dogo, ja z Herą miałam tylko kontakt przy okazji robienia jej zdjęć i tak właściwie to nic o niej nie wiem, najlepiej napisać PW do pani kierownik z zapytaniem o Herę.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki akcji Winterhilfe do naszego schroniska trafi 122kg karmy! I to już w niedługim czasie :) Dziś karma została nadana na Hajnowski adres Ciapka :)

Od Psi dostałam informację, że czeka na nas kolejna paczka z karmą. Zebrała ją dla nas koleżanka Uli, Monika ( obiecałam chwalić po wszystkich odpustach więc zaczynam już tu :D ) bardzo dziękujemy !!!!!

W kolejny piątek jest zorganizowany transport z darami z Berlina od naszej Kochanej Małgosi. W między czasie dotrze do nas 240 puszek z karmą.

W drodze też jest paczka z Zooplusa. Czyli jadą do nas nie tylko karmy ale też i inne dary potrzebne psom od zaraz :)

A na 19 grudnia jest już zaplanowana kolejna niespodzianka ale o tym w swoim czasie :)

Link to comment
Share on other sites

No wreszcie się pochwaliłaś. Już mnie paluszki swędziały, żeby napisać jaki jesteś zuch. Dziewczyno odwaliłaś kawał dobrej roboty i to własnymi, nie cudzymi rączkami. ;)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/200589-Schronisko-w-Hajn%C3%B3wce"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9137/beznazwy1r.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jak jest czym się chwalić to się chwalimy :evil_lol:
No i są Mikołajki. Prezenty należą się każdemu :) A najlepszy prezent to dobra nowina ;)

Udało się zebrać wyjatkowych ludzi,którzy chcą pomagać zwierzętom.
I ta pomoc płynie do nas z całego kraju a nawet zza granicy. Za co bardzo dziękujemy! :multi:

mam nadzieję, że zimę nasze Ciapkowe psiaki przejdą z merdającymi ogonami i pełnymi brzuchami. Czeka nas jeszcze wiele pracy ale przy tak zgranym zespole i tak chętnie współpracującym Schronisku z wolontariuszami to będzie wyłącznie przyjemność :)
Oczywiście pomoc jest nam ciągle potrzebna. To jedynie duży zastrzyk energii i darów na początek. A wiadomo,że początki są najtrudniejsze.


Aniu 14 grudnia jest planowana sterylka Hery to te koce mogą jeszcze u Was na nas poczekać? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...