Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Jakby ktos chcial zobaczyc ilosci pieskow na wystawie CACIB w Tallinie 11-12.02.2006 tu jest to tutaj[URL="http://www.kennelliit.ee/est/algoksake/info_osalejatele_12.-12.02.06.doc?sess_admin=02b3939030b5e20beede61bdb69d5c0b"]http://www.kennelliit.ee/est/algoksake/info_osalejatele_12.-12.02.06.doc?sess_admin=02b3939030b5e20beede61bdb69d5c0b[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zawsze te ilosci budza we mnie dzikie uczucia, bo np. ja jadac na krajowke do Estonii mialam 5 psow, a tu CACIB i 4 :lol:

A apropo... moj championat Estonii dalej do mnie nie dotarl.. na dniach chyba zadzwonie/wysle fax.. tylko czy angielski jest tam dobrze rozumiany?

Link to comment
Share on other sites

Agasia! My wysłaliśmy wszystkie dokumenty (razem z potwierdzeniem przelewu) na początku listopada, po miesiącu zadzwoniłam (rozmawiałam po rosyjsku) i Pani powiedziała mi, że jak tylko potwierdzi płatność w fińskim banku i będzie OK, to następnego dnia sprawę załatwi. I rzeczywiście następnego dnia przyszedł faxem dyplom, a po tygodniu oryginał z rozetą.

Niestety, trzeba "pilnować" swoich spraw, chociaż o championat łotewski w ogóle się nie musieliśmy upominać, po prostu przyszedł pocztą po miesiącu od wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie a z mom championatem estoni nadal nic! :-(

Pisalam maile, wysylalam faxy, ostatnio dzwonilam, ale chyba sie z pania w oddziale niedogadalam... a wysylalam wszystko na poczatku pazdziernika :roll: Juz nie wiem sama co moge zrobic...

Macie jakies wskazowki...? Zalezy mi :razz: Mi potrzebny mi ten papierek chociazby do wyslania prosby o przyznanie ch.lv po 1 CACu..

Link to comment
Share on other sites

Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że od stycznia championat Estonii nie da Ci championatu Łotwy po 1 CAC-u, bodajże było tak dla Polaków, ale tylko "przez krótką chwilę".

To nie ten topik, ale ponieważ nie odzywasz się na topiku o Paneveżys, to proponowałam Ci miejsce w samochodzie.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, nie chciałabym Cię wprowadzić w błąd, ale z tego, co słyszałam, to w zeszłym roku było jakby "zamieszanie" z Polakami i Łotysze sami nie wiedzieli za co dawać nam championaty i rzeczywiście, jak pies z Polski miał estoński, litewski, czy nawet rosyjski, to za jednego CAC-a dostawał.
Teraz słyszałam, że Polacy bez względu na posiadane championaty innych państwa muszą mieć 3 CAC-e, ale podkreślam, że nie sprawdziłam tego osobiście.
Nie wiem, czy uznają Ci jakby wstecz.
Myslę, że Dorotal będzie miała na ten temat wiarygodne informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Wiesz, nie chciałabym Cię wprowadzić w błąd, ale z tego, co słyszałam, to w zeszłym roku było jakby "zamieszanie" z Polakami i Łotysze sami nie wiedzieli za co dawać nam championaty i rzeczywiście, jak pies z Polski miał estoński, litewski, czy nawet rosyjski, to za jednego CAC-a dostawał.
Teraz słyszałam, że Polacy bez względu na posiadane championaty innych państwa muszą mieć 3 CAC-e, ale podkreślam, że nie sprawdziłam tego osobiście.
Nie wiem, czy uznają Ci jakby wstecz.
Myslę, że Dorotal będzie miała na ten temat wiarygodne informacje.[/quote]

Ja pod koniec zeszłego roku korespondowałam ze związkiem łotewskim i napisali mi, że znowu za 1xCAC mozemy mieć championat - zdaje się, że oni sami nie wiedzą jakie przepisy u nich obowiązują:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...